חברת פוליש

haim
21.11.2017

חברת פוליש לדירות ובתים בכל הארץ

חברת פולישחברת פוליש – בשביל מה צריך אותה? בואו נאמר ככה: הבית שלנו נראה סבבה לגמרי אבל הרצפה נראית זוועה, כל יום זה מבאס אותנו מאד ואנו ממש רוצים לשפר את המראה שלה, אבל לא בהוצאה כספית ניכרת..

מה אנו אמורים לעשות ? כיצד נוכל לבחור חברה מכל חברות הפוליש שתבצע עבורנו את העבודה ? והאם בכלל ניתן לעשות משהו עם הרצפה שלנו ? אז זהו שכן בהוצאה כספית לא גדולה ניתן לעשות פלאים עם רצפת הדירה שלכם.

אם חשבת פוליש לרצפה התכוונת cleaning-service מעצמה של חברה המחדשת מרצפות שיופיין דעך עם השנים, ומחזירה להן לא רק את היופי שלהן, אלא גם את ההברקה שהנראות שלה על הרצפה זה כמו שאומרת הקלישאה ממש אפשר להסתרק עליה.

כל חברת ניקיון שעושה פוליש המכבדת את עצמה לעולם לא תתן הצעת מחיר טלפונית לחידוש מרצפות, שלא כמו פוליש לרצפה [ ווקס ] או הברקה קריסטלית  [ אם הרצפה נפגעה כתוצאה מחומר ניקוי חריף או כתמים שנספגו בה כל הברקה לרבות קריסטל לא יעזורו ]  חידוש מרצפות מחייב ביקור ללא כל תשלום אצל הלקוח.

אנו חברה המספקת את שירותיה בכל רחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, התקשרו אלינו ונשמח לענות על כל שאלה שלכם.

חברת פוליש לאחר שיפוץ הדירה

היום כולנו משפצים. הטרנד הזה היום של לחדש את הבית נחשף אלינו, אם זה בגלל כל הסדרות שאנו רואים בטלוויזיה כמו מייק אובר או השכנים שבדיוק עכשייו סיימו את השיפוצים וקיבלנו תאבון.

הדבר הראשון שחשבנו לעשות זה להחליף את הרצפה, אבל כשחישבנו את עלות החלפת רצפת הבית הסתבר לנו שרק הרצפה בדירה שלנו תעלה עשרות אלפי שקלים.

לפעמים השקעה ממש לא גדולה יכולה לשפר את המראה של הרצפה ולהקפיץ את מה שחבוי בה, לדוגמה אם הרצפה היא טראצו פשוטה אז לפעמים מספיק רק לקרצף אותה ולעשות פוליש קריסטל [ המראה הרטוב] וזה יעשה אותה מיליון דולר.

רצפות כמו גרניט פורצלן למשל שלאחר כמה שנים השחירו והלכלוך כל מה שעשינו לא עזר, פוליש לגרניט פורצלן ע"י טיפול בחומר שנקרא h.g יסיר את כל הכתמים השחורים ויגלה את יופייה הקודם, ולא רק זאת אלא גם יחדש את כל הרובה יוריד את כל ההשחרה ויגלה את צבעה המקורי של הרובה.

על רצפות שיש מיותר לציין שהערך שלהן בדרך כלל הוא הרבה יותר גבוהה מרוב סוגיי המרצפות, וזה יהיה ממש טיפשי להחליף אותן ברצפות מסוג גרניט פורצלן או להניח עליה פרקט.

רצפת שיש ישנה שנשחקה עם השנים ניתן לחדש ולהגיע לתוצאות ממש גבוהות ולפעמים, אף לעלות וליפות את הרצפה הרבה יותר מחדש. העלות הכספית לעומת החלפת הריצוף תוזל משמעותית והבית שלכם יקבל מראה עשיר ומרשים.

ברצוננו לציין שרמות המחירים שלנו הם סבירים ושווים לכל נפש, ואנו חברת ניקיון דירות שתעשה הכל כדי שאתם הלקוחות תהיו מרוצים וממליצים.

 

יכול לעניין אתכם גם המאמרים הבאים:

פוליש לרצפה לכל ריצוף טיפול שונה

ניקיון דירות אחרי שיפוץ

haim.10.01.2018

ניקיון דירות אחרי שיפוץ בדירה ניקיון דירות אחרי שיפוץ הוא שירות ניקיון נפוץ שאנחנו מעניקים לבעלי דירות ובתים פרטיים שבדיוק …

ניקיון דירות אחרי שיפוץ

ניקיון בתים עם רצפת פרקט

haim.09.01.2018

ניקיון בתים עם רצפת פרקט בקלות ובמהירות ניקיון בתים עם רצפת פרקט אינו דומה לניקיון בתים בדרך הרגילה, דירה שהונחו …

פוליש לרצפה לכל ריצוף טיפול שונה

haim.

פוליש לרצפה לכל ריצוף טיפול שונה , גם לרצפת שיש! פוליש לרצפה לכל ריצוף טיפול שונה הוא מאמר שעוסק, איך לא, …