052-6881837 חייגו עכשיו!

פוליש

כולנו מכירים את הסיטואציה הבאה: הבית החדש שלנו לא ממש נקי, כל השטחים באזורי הרצפה מלוכלכים מכל חומרי הבנייה מה שמקשה עליכם לתפקד כרגיל. אם אתם לא מוצאים את הרגליים והידיים מרוב הלכלוך, אחת הדרכים היא לבצע פוליש המבטיח ניקיון יסודי. פוליש לרצפה מחדש את מראה הרצפה באמצעות ניקוי והברקה. מהי הדרך הטובה ביותר לבצע פוליש- האם לבד או באמצעות חברת ניקיון מקצועית

רוצים הצעת מחיר?

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פוליש לרצפה 

הרצפה שלכם ישנה והחלטתם לחדש אותה? אתם זקוקים לניקיון רצפה בדירה החדשה שלכם? אנו חברת cleaning-service המעצמה המובילה את כל חברות הפוליש המתחרות בתחום למצוינות או לא להיות. אנו חברה המתמחה בתחום שנים רבות, ומגיעים לתוצאות שאף חברת פוליש בענף אפילו לא מתקרבת.

 

ככה נראה אצלנו פוליש

אם אתם לא מזהים את הרצפה שלכם מרוב לכלוך, אחת הדרכים להשיב את הניקיון לרצפת הבית היא באמצעות פוליש לרצפה. מהי פעולת פוליש? באמצעות  מכונת פוליש ניתן לקרצף את הרצפה ולהעניק לה מראה נקי, ובמידה וניתן למרוח פולימרים כגון ווקס או פוליש קריסטל אז המראה גם מבריק. היות וכל רצפה עשויה מחומר שונה ולפני שמתחילים את הפעולה,יש לוודא שחומרי הניקוי אכן מתאימים לסוג הרצפה אותה מנקים אחרת עשוי להיגרם נזק. למשל פוליש לרצפת גרניט פורצלן אמור להיעשות אך ורק עם חומר המתאים לכך על מנת להסיר את הלכלוך העקשני כתוצאה משיפוץ או שימוש ממושך בחומרי ניקוי לא מתאימים אבל אסור לחלוטין להשתמש בווקס  או בכל הברקה, לכן אנשים שקבלו הנחיות מחברות שקנו את הרצפה נחרדים שהם שומעים את המילה פוליש.. רבים האנשים המקבילים את המילה פוליש עם  המילה ווקס ורואים בעיניים רצפה מבריקה מראה רטוב וכו, אז זהו שזה לא מדויק. רצפות הניתנות להברקה ע"י פוליש קריסטל הן כל סוגיי השיש הקיימים רצפות מסוג טראצו סומסום או רצפה רגילה של פעם, פה הברקה קריסטלית מגיעה לתוצאות מדהימות למראה רטוב המחזיק לאורך שנים ואינו מחליק כלל. פוליש ווקס  חומר שעוותי הגורם לרצפה להראות מבריקה אך מעט מחליקה, ומשאירה סימנים לאחר כל גרירה. אבל לפרקטים מסוג לימינציה מומלץ לדלל ווקס במים מעט ולמרוח עם מטלית לחה והפרקט נראה מיליון דולר. למשטחי בטון מוחלק או פי וי סי משתמשים בפוליש אקרילי המקנה מראה מבריק ומהממממם. cleaning-service כחברת פוליש מטפלת בכל סוגי האבן הטבעית ולאחר הניקוי מורחת את הסילר המתאים לאבן על מנת למנוע ספיגה וחדירת כתמים מנוזלים.

פוליש לדירה לאחר שיפוץ

חברת פוליש או לבד.

אחת ההתלבטויות שעומדות בפני אנשים היא האם לשכור את שירותיה של חברה מקצועית לקבלת רצפה נקייה ומבריקה או לבצע את הפעולה לבד. כיום, בשונה מבעבר יש אפשרות לרכוש חומרי ניקיון וכן מכונות פוליש על מנת לבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר מנגד, אנשי מקצוע בתחום הפוליש מביאים אתם ניסיון רב והם ידעו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר כך הרצפה תזכה לקבלת מראה לא רק מבריק אלא גם ללא נזקים שעלולים לקרות בעבודה לא מקצועית. אנשי מקצוע שרכשו ידע בתחום, יוכלו להתאים את החומרים המתאימים לסוג הרצפה תוך שימוש במכונת פוליש מקצועית. הנושא הכי חשוב הוא לאיזה הוצאה אנו מצפים? אז זה כך מחירים לפוליש נקבעים לפי השטח שאתם אמורים לבצע דוגמא פוליש קריסטל לשטח של 100 מ"ר יעלה כ13 ש"ח למ"ר רבוע לעומת פוליש ווקס שיעלה רק 8"ש"ח למ"ר לא כולל קרצוף. ככל שהשטח קטן המחיר למ"ר יעלה. לעבודות במבני תעשייה ברצפת בטון כשהשטח הוא 1000 מ"ר והלאה, אז כמובן המחיר בהתאם על פי אופי העבודה והחומרים שאנו נהיה אמורים להשתמש. לדוגמא המחיר לציפוי בסילר של סיקה בשטחים כאלה הוא כ5 שח למ"ר לא כולל קרצוף שזה תוספת של 3 שח למ"ר, טיפול בפוליש אקרילי יוזיל את המחיר ל4 ש"ח למ"ר לא כולל קרצוף. פוליש קריסטל על רצפות רגילות בשטחים גדולים הוא 8 שח למ"ר.

איך להזמין חברת פוליש וניקיון מקצועית

אם החלטתם להזמין חברת פוליש לצורך ביצוע פוליש בבתכם עלכם לזכור, כיום ניתן להזמין את שירותיה של חברת ניקיון באתר האינטרנט של החברה. אם בעבר המידע על חברות ניקיון היה עובר מפה לאוזן כאשר המידע שנמסר לא היה מדויק, הרי כיום לכל חברה המכבדת את עצמה יש אתר אינטרנט, שם ניתן לראות בדיוק מה מציעה החברה,להתרשם מהניסיון המקצועי של צוות העובדים. אתר אינטרנט מקצועי מאפשר לכם לבחון האם החברה מתאימה לצרכים שלכם ולהחליט. כמובן שאתם חייבים להתעקש על קבלת המלצות באזור שאתם מתגוררים על מנת שתוכלו לבדוק זאת, ותמיד להתעקש על המלצות מהחודש האחרון. חברה שעובדת בצורה סדירה תמיד עובדת בכל חודש במקום הנמצא בקרבתכם רק כך תוכלו לוודא שההמלצה על החברה אותנטית ולא סתם איזה ממליץ סדרתי.

לסיכום, בין אם החלטתם לנקות את הבית לבד או להזמין חברת ניקיון רק לפוליש לרצפה , תמיד תוכלו ליהנות מהתוצאה הסופית שלנו.

גלריית תמונות לפני/ אחרי

שירותי חברת הניקיון שלנו

ניקיון בתים

פרטים נוספים

ניקיון דירות

פרטים נוספים

ניקיון אחרי שיפוץ

פרטים נוספים
השאירו פרטיכם מטה ונשמח לחזור אליכם