שירותי ניקיון

"בשביל מה צריך חברת ניקיון, אם אני יכול/ה לנקות בעצמי?"

כולנו רוצים לגור בבית נקי, אבל לא לכולם יש את הכוח, את הפנאי או את הידע המתאים לעשות זאת. רוב האנשים המבקשים לנקות את הבית למעשה מסדרים אותו על מנת להשיג מראה נקי, וגם אם חלק מן העניין הוא להעביר סמרטוט על השידות, לשאוב אבק ולשטוף את הרצפה, הרי שבמקרים רבים הלכלוך עדיין נמצא שם, נסתר מעין, ומוכן להתחיל להצטבר שוב.

מלבד זאת, למי יש היום זמן להשקיע בניקיון הבית? גם ככה אנחנו טרודים כל הזמן בענייני עבודה, ילדים, חשבונות וצרות אחרות, וכאשר סוף סוף מתפנה לנו מעט זמן שאותו נוכל להשקיע בניקיון – אנחנו כל כך עייפים שפשוט מתחשק לנו להרים רגליים ולתת למישהו אחר לנקות את הבית בשבילנו.

Cleaning Service: מנקים לך את הבית

הדרך הטובה ביותר לנקות את הבית היא באמצעות Cleaning Service, חברת ניקיון בתים המציעה שירות איכותי, מקצועי, אמין ומהיר בכל חלקי הארץ תוך שימוש בכלים מתקדמים ובחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.

שירותינו כוללים סל מקיף המותאם באופן מדויק לצרכי לקוחותינו, תוך תיאום ציפיות מראש והתחייבות לעמידה בזמנים. בין היתר אנו מבצעים ניקוי חלונות, מסילות ותריסים; חידוש והברקת רצפות; פוליש מקצועי ואיכותי; ניקוי יסודי של שטיחים וספות; ניקוי דלתות ומשקופים; ניקוי מטבחים וארונות; ניקוי חדרי שירותים וכלים סניטריים; ואם אתם רוצים לנקות משהו נוסף, צרו קשר וקבלו הצעת מחיר.

מתי כדאי להזמין אותנו?

ניקיון לאחר שיפוץ

חידשתם את המטבח, התקנתם אמבטיה חדשה או ערכתם שיפוץ כולל בבית? סביר להניח שבמהלך העבודה הצטבר לכלוך רב באיזור המשופץ. עכשיו, רגע לפני שתוכלו ליהנות כמו שצריך מתוצאות השיפוץ, אתם צריכים להתחיל לקרצף את כל הצבע, הטיח והדבק – או שתזמינו אותנו. בעזרת ציוד מתקדם וחומרי ניקיון חדשניים נבצע עבורכם את פעולת הניקיון באופן יסודי ומקצועי: ננקה את הרצפות, החלונות, התריסים, השירותים, הארונות, הקרמיקה, הדלתות, השטיחים ועוד, והכל בזריזות וביסודיות.

ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה

רכשתם דירה מקבלן או בניתם לעצמכם בית? אתם בטח משתוקקים כבר להיכנס אליו ולהתחיל לגור בו, אבל כדאי שתעשו את זה כמו שצריך גם כשזה נוגע לניקיון: אנחנו מתמחים בעבודות ניקיון מורכבות טרם כניסה לבית חדש או לדירה חדשה, ולאחר שננקה את הדירה שלכם עם כלי העבודה וחומרי הניקיון המתקדמים שלנו תוכלו להיות בטוחים שאתם מתחילים את חייכם במקום החדש ברגל ימין.

פוליש לרצפה

הרצפות שלנו הן האזור שמתלכלך באופן המשמעותי והמהיר ביותר, ולכן מומלץ לבצע פוליש מקצועי בכל בית מדי תקופה. לשם כך נדרשת מיומנות גבוהה, ידע מקצועי, מכונות ייעודיות וחומרי ניקיון איכותיים בעלי תו תקן אשר אינם פוגעים ברצפות או בסביבה. חברת Cleaning Service מתמחה בביצוע פוליש מסוגים שונים ותבטיח שהרצפות שלכם ייהנו ממראה זוהר ומלא ברק לאורך זמן.