ניקוי שטיחים

cleanning
05.07.2017

מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי שטיחים יסודי? זקוקים לשירותי ניקיון שטיחים? הגעתם למקום הנכון!

אין כמעט בית או משרד בישראל שאין בו שטיחים. לעתים מדובר בשטיחים בודדים – ולעתים מדובר בשטיחים מקיר לקיר שמכסים את כל שטחו של הבית. שטיחים מוסיפים יופי רב לכל חדר, ומעניקים לו אישיות, מה שמסביר את הפופולאריות הרבה שלהם בארץ ובכל העולם.

עם זאת – לשטיחים יש נטייה לצבור אבק ולכלוך רב – מה שמחייב לבצע ניקוי שטיחים באופן קבוע. מי שלא יבצע ניקוי שטיחים באופן יסודי – יגלה עד מהרה כי יופיים של השטיחים נפגם, והם סובלים מבלאי. בנוסף – מי שסובל מאלרגיות – רגיש מאוד להצטברות האבק בשטיחים.

אנו מתמחים בביצוע ניקוי שטיחים – הן ניקוי קבוע יומיומי, וכן ניקוי שטיחים יסודי ועמוק יותר. אנו מתמחים בניקוי שטיחים מכל הסוגים, וכן בניקוי ספות, ניקוי כורסאות וכו'. לחברתנו ניסיון רב שנים בניקוי שטיחים אצל מאות לקוחות מרוצים.

ניקוי שטיחים בסיסי נעשה בדרך כלל בבית באמצעות שואב אבק, אשר מסיר את הלכלוך. בעבר היה נהוג לבצע ניקוי שטיחים באמצעות תליה שלהם – וחבטות בהם מחוץ למרפסת. שיטת ניקוי שטיחים זו אינה מומלצת והיא גורמת נזקים לשטיחים.

אם אתם גרים בבית קטן עם מעט שטיחים, תוכלו להסתדר עם משימת ניקוי השטיחים היומיומית בעצמכם. אך מי שיש ברשותו כמות גדולה של שטיחים – או בבית פרטי גדול או בבנייני משרדים וכו' – זקוק ל חברת ניקיון מקצועית לתחזוקה הקבועה ולביצוע ניקוי שטיחים. ובכל מקרה – אחת לתקופה – כל שטיח זקוק לניקוי יסודי יותר מאשר סתם שאיבת אבק. ניקוי שטיחים יסודי מאריך את חייהם של השטיחים, תורם ליופיים וכן עוזר לשמור על בריאות הסובבים.

אנו מבצעים ניקוי שטחים מזה שנים רבות – ויש לנו ניסיון רב בניקוי שטיחים מכל הסוגים. ניקוי שטיחים מקצועי מנקה את הסיבים של השטיח מבלי לפגוע באיכותו. ישנן שיטות ניקוי שטיחים רבות – מקרצוף ועד ניקוי שטיחים באדים – ויש להתאים את השיטה לסוג השטיח, דבר הדורש ידע מקצועי בניקוי שטיחים. חברתנו עושה שימוש בציוד ניקוי שטיחים באיכות הגבוהה ביותר, ומשתמשת אך ורק בחומרי ניקיון יעילים ולא מסוכנים – שמיוצרים על ידי חברות מוכרות. חשוב מאוד להתאים את חומרי הניקוי הנכונים לשטיחים השונים – כדי להבטיח ניקוי שטיחים יסודי וכדי לא לגרום נזק לשטיחים.

במקרים של שטיחים מקיר לקיר לעתים מצבו של השטיח כבר גרוע עד כדי כך שלא ניתן לנקותו. במקרים כאלה לא מומלץ לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר – אלא הסרת שטיחים מקיר לקיר. חברתנו מתמחה לא רק בניקוי שטיחים – אלא גם בהסרת שטיחים מקיר לקיר – ולאחר מכן בביצוע ניקוי מקיף ויסודי של הרצפה מחומרי הדבק השונים – בפוליש שמתאים לסוג הריצוף.

אז אם אתם מחפשים חברת ניקוי שטיחים – אל תהססו ליצור איתנו קשר, ונשמח לסייע לכם.