חברת ניקיון באשדוד

חברת ניקיון באשדוד והסביבה

במקום שאינכם יכולים לבצע את עבודת הניקיון אם בגלל שיפוץ בדירה, או ניקיון בית לפני מעבר, כשכל הבית מטונף מחומרי בנייה לאחר שיפוץ או צביעה ושום עוזרת בית לא מוכנה לבצע את עבודת הניקיון, אז כנראה שהגעתם למקום הנכון ואתם צריכים חברת ניקיון באשדוד.

חברת ניקיון באשדודאנו cleaning-service חברת ניקיון באשדוד מספקת שירותי ניקיון ברמה גבוהה מאד איכותית, וזולה יחסית לחברות ניקיון המתחרות בתחום חברות פוליש וניקיון.

חברתנו מתמחה בתחום כבר שנים רבות ומספקת ציוד ועובדים מקצועיים לביצוע העבודה, שכוללת חומרים מתאימים המפרקים לכלוך קשה ללא פגיעה במוצר אותו אנו מנקים.

אנו יודעים לבצע עבודות פוליש מיוחדות לכל סוגי הרצוף עם החומרים הכי טובים שקיימים בעולם. כשאתם מחפשים חברה אמינה אתם חייבים למצוא חברת ניקיון מומלצת, כזאת שאם אין לכם חברים שימליצו או בעלי מקצוע שעבדו בביתכם, תעשו מחקר מקיף כולל דרישת המלצות באזור שלכם מהזמן האחרון.

בתחום הפוליש והניקיון בבתים יש המון נותני שירות לא מקצועיים המסוגלים ללא כוונה, לגרום לכם לנזקים בלתי הפכים ולעגמת נפש רבה. חברות המתעסקות בתחום נותני שירותי ניקיון למשרדים ומוסדות, אינן יכולות וגם להם אין הידע המתאים לניקיון דירות או בתים לאחר שיפוץ.

לעבודה מסוג זה צריך מכונות מיוחדות ושואבי אבק שיכולים לשאוב גם מים . cleaning-service מתחייבת לא רק לשירות טוב אלא לשירות מעולה מקצועי ויעיל כזה שבסופו של יום יחסוך לכם הרבה כסף ומתחים.

חברת ניקיון באשדוד המתמחה גם בפוליש!

כן אנו מבצעים את כל סוגי הפוליש לכל סוגי המרצפות והמשטחים מכל סוג.  פוליש לרצפה הוא תחום ענק ומלווה בחומרים רבים כשלכל סוג של רצפה יש את החומר המתאים לה במיוחד.

למשל פוליש קריסטל מתאים ביותר לרצפת שיש לחידוש הברקה, הקריסטל מגן על רצפת השיש מפני גרירות של רהיטים, אינו מחליק כלל, והמראה הוא מהמם. מבריק כאילו שזה שקוף הרצפה נראית רטובה מרוב הברקה, ככה שלא פעם ישאלו אתכם האורחים אם אפשר להיכנס כי זה מרגיש כאילו שהרצפה עדיין רטובה.

או פוליש לגרניט פורצלן ע"י מכונת פוליש וקרצוף בעזרת חומר הנקרא h.g מוצר הולנדי שעושה פלאים לרצוף. אם הריצוף חדש ונשארו שאריות של חומרי בנייה וסמנים של גרירות חפצים על הרצפה, הוא מסיר אותם ומחזיר את הרצפה חדשה ללא כל פגיעה באריחים.

אם הרצפה היא גרניט פורצלן ישנה אז מעבר לכל ניקיון חומרי השיפוץ הוא מחדש את הרובה בפוגות[ החריץ בין אריח לאריח]. וכמובן שיש את הפוליש האקרילי המומלץ למשטחי פי וי סי ובטון מוחלק, שבדרך כלל אנו רואים בקניונים ובמרכולים רבים. אז בקצור ולעניין התקשרו אילנו עוד היום  ותוכלו לקבל אינפורמציה מלאה לכל שאלה שלכם ושירות מקצועי ממעצמה של פוליש.

אנחנו גם מנקים שטיחים מקיר לקיר ומערכות ישיבה

אנחנו הרבה יותר מעוד חברה שעושה ניקיון דירות – חברת cleaning-service מקצועית ביותר בניקוי שטיחים וריפודים ע"י מכשור מקצועי, המנקה את השטיחים ע"י מערכת מכנית הפועלת בשיטת היניקה וההזרקה. התהליך לניקוי השטיחים מתנהל כך ראשית מקרצפים את השטיח עם שמפו מיוחד לשטיחים, ובעזרת מכונת קרצוף המיועדת לשטיחים מברישים את כל השטיח.

לאחר מכן משתמשים בשואב מיוחד המזריק קצף אל תוך פנים שערות השטיח ושואב ביניקה, את כל הלכלוך שהצטבר בתחתית ואז עובר השטיח שטיפה במים נקיים ושאיבה מוחלטת של כל הנוזלים. התהליך של ניקוי מערכות הישיבה הוא תואם רק המכשור שונה.

מחירים לדוגמה לניקיון שטיחים עד 20 מר ראשונים המחיר הוא 400 שח להזמנה וכל מ"ר נוסף הוא 10 שח למ"ר במערכות ישיבה המחירים הם שונים מס המושבים ורגישות הבד.

אז אתם שואלים עדיין למה דווקא אנחנו? מה זה לא כבר מובן? אנחנו אימפריה של חברת ניקיון ופוליש המספקת שירותי ניקיון מתקדמים בים של תחומים, איכותיים, יעילים, וכל זה כדי שאתה הלקוח תמליץ ותמליץ ותמליץ ככה זה עובד.