איך לנקות את הבית נכון

איך לנקות את הבית נכון ובצורה יסודית?

איך לנקות את הבית נכוןאיך לנקות את הבית נכון זו שאלה שכל מי שלוקח עליו את המשימה לנקות את הבית או המשרד צריך לשאול את עצמו. כולנו מכירים את הרגע הזה שצריך להתחיל ולנקות את הבית, תהליך ניקיון בתים יכול להיות ארוך ומייגע אך גם יכול להיות קצר וקליל אם רק נדע איך לבצע את ניקיון הבית נכון,

לשמירת ניקיון הבית יש חשיבות רבה לרמת הקושי של הניקיון, כלומר אם נדאג לנקות ולשמור על בית נקי במהלך כל השבוע אז בסוף השבוע יהיה הרבה יותר קל לבצע את מטלות ניקיון הבית.

במאמר זה נמנה טיפים לניקוי מספר פריטים בבית!

טיפ לניקוי מסכים בצורה נכונה

ניקוי מסכים הוא דבר חשוב בכל ניקוי דירה הרי בכל בית בימנו יש לפחות מסך אחד ואף יותר, מסכי טלוויזיה בכל חדר מסכי מחשב ועוד, ניקוי המסכים בצורה שגויה יכולה לפגוע במסך וגם באיכות הצפייה שלנו במסך, טעות נפוצה שעושים בעת ניקיון מסך היא שימוש במטלית רטובה אשר משאירה סימני פסים לאחר הניקוי והרטיבות המזערית שנשארת על הצג צוברת שכבת אבק במהירות בשל הרטיבות.

טעות נפוצה נוספת היא שימוש בחומרי ניקוי בכדי לנקות סימני ידיים או סימנים אחרים על המסך כמו למשל שימוש בספרי לניקוי חלונות, זו טעות חמורה מכיוון שאנו לא יודעים את הנזק שהרכיבים בחומר ניקוי יכולים לגרום למסך ולכן הדרך הכי נכונה לניקוי המסך היא העברת מטלית יבשה לחלוטין לניקוי האבק ולאחר מכן שימוש בספרי ייחודי המיועד לניקוי מסכים.

אפשר למצוא אותו בכל חנות של מסכים, לאחר התזה קלילה של ספרי ניקוי מסכים מיד לנגב את המסך עם מטלית יבשה בצורה מעגלית עד להסרה מלאה של כתמים מהמסך.

חברת ניקיון לבתים מדוע?

חברת ניקיון בתים הינה חברה שדואגת לכלל ניקיון הבית שלנו בצורה הטובה ביותר ומשאירה את ניקיון בית למקצוענים ולנו זמן לעסקנו האישיים. מומלץ מאוד להתאזר חברת ניקיון לבתים מכיוון שאף אחד מאתנו לא באמת יודע לנקות את הבית נכון ואף אנחנו בטעות יכולים לגרום לנזק לרכוש ולרהוט הבית כמו למשל כמו שציינו במאמר שניקוי שגוי של מסכי טלוויזיה יכול לפגוע בהם, מסכים הינו דוגמה בודדת לצד עוד המון טעויות שאנו מבצעים בזמן שאנו מנקים את הבית מבלי לשים לב בכלל.

טיפים לניקוי משטחים ללא מאמץ

לכולנו קרה לנקות משטח ישר שמכיל כתמים קשים, דוגמא למשטח הינו השיש שלנו במטבח, השיש יכול לצבור המון לכלוך שנדבק וכתמים שהצטברו, בכדי להקל על ניקוי המשטח מומלץ לשפוך מעט חומצה או חומר פעיל אחר על המשטח ולהמתין מספר דקות, לאחר מכן יהיה ניתן להסיר את כל הכתמים והלכלוך בקלות ללא מאמץ מיותר.

איך לנקות את הבית נכון

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

כתבות ומאמרים נוספים

שאולי תאהבו

ניקיון זה מקצוע

ניקיון זה מקצוע

הידעת שלהיות עובד ניקיון זה מקצוע לכל דבר ועניין?, על מנת לספק את השירות באופן הטוב והאמין, צריך אפילו לעבור…
פוליש לרצפה לאחר שיפוץ

פוליש לרצפה לאחר שיפוץ

האם ידעתם כי פוליש לרצפה לאחר שיפוץ הוא הכרחי? אז זהו פוליש לרצפה לאחר שיפוץ חשוב מאד ובמיוחד, אם הדירה…

פוליש לרצפה במחירי מבצע לחורף 2019

  כל שנה בתחילתה חברת ניקיון cleaning-service יוצאת במחירי מבצע, ועכשיו פוליש לרצפה במחירי מבצע לחורף 2019 . ישנן  רצפות…
Call Now Button
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר