חברת ניקיון בכפר סבא

חברתנו cleaning-service היא חברת ניקיון בכפר סבא ובכל הארץ אשר מתמחה בניקיון בתים אחרי שיפוץ ולאחר צביעה. למעשה, החברה מנקה כל מה שעוזרות בית או חברות ניקיון המתמחות בניקיון שוטף והמספקת עובדי ניקיון, אינם יכולים לספק עובדים מוכשרים לבצע עבודה מהסוג שכאלה.

בבתים רבים הניקיון השוטף, מתבצע ע”י עוזרות בית או בעלי הדירות עצמם. מדובר על אנשים  מהמעמד הבינוני שעובדים קשה שעות רבות ומעדיפים לשכור חברת ניקיון בכפר סבא, בעיר שבה הם מתגוררים. אם הסתפקתם בעזרתה של עוזרת בית פעם בשבוע, אז אין לכם צורך בשירותי ניקיון של חברתנו. אך אם אתם זקוקים לניקיון כללי של הדירה שלכם הכולל פוליש לרצפה וניקוי כל חומרי השיפוצים שנעשו אצלכם בבית החדש, אז אצלנו מבטיחים שזה יעלה לכם הרבה פחות משאר החברות המתחרות.

ניקיון דירות טוב, שירותי ניקיון, ניקיון הבית

המטרה המרכזית של חברת ניקיון בכפר סבא

היות ואתם משלמים עבור ביצוע העבודה, אתם רוצים את הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. התנאים ההכרחים לבצוע ניקיון בתים חדשים הוא שהבית פנוי מכל פסולת, ושכל בעלי המקצוע סיימו את עבודתם ופינו את הכלים, ויש חשמל ומים בדירה.

המחלה הכי גדולה של חברת ניקיון בכפר סבא או בכל אזור אחר בארץ, היא שימוש בחומרי ניקוי חזקים להסרת לכלוך עקשני וזה נכון, אבל אם העובד לא הוכשר לבצע עבודת ניקיון לבתים לפני כניסה,התוצאות יכולות להיות “נזקים”.

אם הבית שלכם חשוב לכם והוא כנראה עלה לכם לא מעט שלא לדבר על השיפוץ הנלווה, קבלו שירות מקצועי אמין וזול מחברתנו בתוספת של ים ממליצים מאזורכם, כחברת הניקיון הנחשבת לוותיקה בתחום הפוליש והניקיון, נוכל להמליץ לכם לבחור בהכי טוב, כי בסופו של יום זה משתלם הרבה יותר.

יש לכם דירה קטנה לאחר צביעה אתם בטוחים שתוכלו להשתלט על ניקיונה בכוחות עצמכם. מניסיוני רב השנים רובם לאחר שעתיים עבודה בדירה התקשרו דחוף דחוף לחברת ניקיון בכפר סבא וראו שהמחירים הם לא כל כך בשמים.

מנקה לדירות

הפעילות של חברת ניקיון בכפר סבא

יש לציין, כי הפעילות של חברת ניקיון בכפר סבא, נחלקת לשני חלקים, החלק הראשון הינו ביצוע של עבודות ניקיון שמטרתן הינה רק על ניקיון בלבד  לאחר השיפוצים  ואינם מתפשרים על רמה גבוהה של ניקיון. הפעילות כוללת ניקיון של שירותים, חדרי אמבטיות, חלונות תריסים מטבחים ועוד. החלק השני של העבודה היא עבודות יסודיות יותר, כמו ניקיון של חלונות בגובה ובעיות שונות שצצות בבתים כמו כתמים עקשניים בשטיחים מקיר לקיר וכדומה.

או תהליך של פוליש לרצפה עם מכונה מקצועית. רוב השירותים שמעניקות חברות הניקיון הם רק ניקיון שוטף של הנכס זה לא אנחנו. העיר כפר סבא, נחשבת לאחת הערים המרכזיות באזור השרון ולכן, ניתן למצוא חברות ניקיון רבות, עד כי קשה לבחור מביניהן. יש לברר פרטים חשובים ומהותיים כגון שנות הוותק, באיזה סוג של ניקיון מתמחה החברה, אילו שירותים נוספים היא מעניקה ועוד.

חברות ניקיון שמעניקות שירות למוסדות ציבוריים גדולים

גם ניקיון למוסדות ציבוריים גדולים כגון בתי חולים ובתי אבות, אפשר למצוא בכפר סבא. חברת ניקיון בכפר סבא שיש לה כוח אדם רב, ציוד משוכלל ויעיל והסעות לכל מקום, יכולה לשרת גם את המוסדות הגדולים, בנוסף לשירותי ניקיון דירות, בתים, מפעלים ומשרדים שזקוקים כולם לשירות חיוני זה.

חברות הניקיון, דואגות אף לאספקה שוטפת של חומרי ניקיון, מגבת נייר, סבונים ומטהרי אוויר מה שמקנה להן יתרונות נוספים מלבד השירות המקצועי, הדיוק בזמן וחיסכון בכסף.

שירותי ניקיון בערים בשרון

חברת ניקיון בכפר סבא - cleaning service

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית?
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר