חברת ניקיון בפתח תקווה

חברת ניקיון בפתח תקווה שמבצעת גם פוליש לרצפה העוסקת בתחום שנים רבות, ומנקה דירות ובתים חדשים במבצעי מחירים תחרותיים, בשירות יעיל וחסכוני. לפני המעבר לדירה החדשה שלכם ולאחר שכל עבודת השיפוץ הסתיימה, אתם חייבים חברה המספקת שירותי ניקיון בתים מהסוג הזה, ובשירות מקצועי.

אז מה הם השאלות החשובות שעלנו לשאול את עצמנו לפני שאנו מזמינים חברה, האם באמת הדירה שלנו חשובה לנו, או שאנחנו מהמרים ונזמין חברה ומה שיהיה יהיה. דבר חשוב שאנחנו שוכחים היא ההשקעה הרבה שהשקענו לא רק בקניית הדירה, אלא גם כל השינויים שעשינו ועלו לנו בבריאות. לכן צריך לחפש אך ורק חברת ניקיון בפתח תקווה שתבקר בדירה, לתת לכם הצעת מחיר מחיר כתובה, ולתאם צפיות מראש.

ניקיון, ציוד ניקיון,, חומרי ניקיון

חברת ניקיון בפתח תקווה – לדעת למי לפנות

כל מי שעובר לדירה חדשה נעזר בחברת ניקיון בפתח תקווה או בכל אזור אחר בארץ. אך כמו בכל תחום אחר, גם בהתחום זה, ניתן למצוא חברות רבות אשר אינן אמינות ואינן עושות את המלאכה כראוי. לצערנו, אנו נתקלים לא מעט בסיפורים רבים אשר חברות ניקיון בארץ ולא רק בפתח תקווה מתנהגות בחוסר אמינות מוחלט, מה שלמעשה אמור להדליק נורה אדומה ללקוחות תכף בתחילת השירות.

הקבלן המבצע מופיעה בבוקר לאחר הזמנה טלפונית מצדכם, מעמיד פני תמים ומודיע שהמחיר שסכמתם אינו המחיר שהוא יכול לבצע את השירות. הוא מסביר לכם שהרצפה הרוסה וצריך ללטש אותה, זה יכול להיות אבל כיצד תבדקו זאת, הוא גם מספר שימרח פוליש לרצפה, אבל בכלל לא בטוח שאתם זקוקים לכך.

צריך להבין שירות כזה יכול להסתיים רע מאד, גם מבחינת תוצאות ביצוע נמוכות מאד אבל בעיקר, בנזקים שיגרמו מחומרים קשים שהחברה תשתמש. חברות רבות גם משתמשות בחומצת מלח, מה שיכול לגרום לרצפות נזקים חמורים שלפעמים הם בלתי הפיכים, ואינם ניתנים לתיקון. השימוש במים הוא אחד הדברים שהכי הרבה נזקים יכולים להיגרם, חלקם אף שופכים כמויות של מים בארונות, מה שגורם לרהיטים להתנפח.

חברת ניקיון בפתח תקווה - cleaning service

שירותי הניקיון של חברתנו

עלינו להתעקש שבעל המקצוע יגיע אלינו ויגיש לנו את הצעת המחיר, לבקש כמובן המלצות מעבדות אחרונות של חברת ניקיון בפתח תקווה וכאלה שנוכל לבדוק. "cleaning-service" היא חברת פוליש וניקיון מנוסה זה למעלה משני עשורים. לחברתנו ידע רחב, עובדים חרוצים, כלים וציוד מתקדם המתאימים לצרכי הניקיון של דירתכם. כמו כן, נציג של חברתנו יוכל להגיע עד אליכם לבית, ע"מ לאמוד את גודל הדירה לתמחר את עלות הניקיון בהתאם וכל זה ללא עלות!

מאמרים נוספים באתר

חברת ניקיון בפתח תקווה - cleaning service

עוד בנושא

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

Call Now Button
חברת ניקיון בתים בפתח תקווה
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר