חברת ניקיון ברחובות

חברת ניקיון בתים ופוליש ברחובות

חברת ניקיון ברחובות

חברת ניקיון ברחובות חיפשתם כבר כדי שתבריק ותצחצח לכם את הדירה החדשה שרכשתם? שיפצתם את הבית שלכם ועכשיו אין לכם את הכוח והרצון לנקות אותו? הבית שלכם התלכלך מאד כתוצאה מאבק שהצטבר במשך זמן ארוך מאד, או שבונים מולכם והבית שלכם נראה כאילו אצלכם עשו שיפוץ.

לכל זה יש לכם אותנו! cleaning-service חברת פוליש וניקיון ברחובות כן בעיר המגורים שלכם, שמספקת שירותי ניקיון למגזר העסקי והפרטי לאחר שיפוצים ובנייה.

אז לאחר שהבנתם כבר שגם עוזרת בית אינה יכולה להתמודד עם ניקיון דירה חדשה שרכשתם או לבית חדש שזה עתה סיימתם לבנות, מכוון שאין לה את הכוחות, הידע, המכשור והכלים הנכונים להתמודד עם עבודת ניקיון כזאת.

אנו חברה מומחית בניקיון דירה לאחר שיפוץ, עם כל המכשור המכני וכלי עבודה הנצרכים, וקבוצת עובדים מקצועית מאד לבצוע עבודת ניקיון מושלמת.

אנו מנקים את כל התריסים והחלונות שכמובן מבריקים כולל המסגרות ושאיבת המסילות בשואב מים מקצועי וחזק.

מנקים את האמבטיות והשירותים חיפוי הקירות חרסינות קרמיקות ברזים וכלים סניטרים, ארונות פנים וחוץ, וכמובן קרצוף מרצפות הבית עם מכונת פוליש.

יש לציין שכל מוצר שאנו מנקים משתמשים בחומר המתאים על מנת לא לגרום לפגיעה במוצר. ניקיון בתים ברחובות מתבצע על ידי חברות רבות המספקות שירותי ניקיון מעין זה, חלקם מספקים עוזרות בית  חלק אחר מספק שירותי ניקיון למשרדים ומוסדות, ויש את פלח השוק שאנו מומחים בו כבר שנים רבות חברות פוליש וניקיון.

בתחום זה שבו אנו נותנים שירותי ניקיון מקצועיים אמינים וזולים, נמצאים המון חברות שצריך להיזהר.

חברות שמקפיצות מחירים, חברות שמעסיקים עובדים לא מקצועיים שגורמים נזקים שלפעמים מסתכמות בהוצאה כספית לא מבוטלת, ושלא לדבר על עגמת הנפש שנגרמה לכם.

יש חברות שאינן יודעות להשתמש נכון  ב-פוליש לרצפה ועם חומרים לא מתאימים לניקוי מרצפות הבית, פה כבר נגרמים נזקים בעשרות אלפי שקלים.

הבית החדש שרכשתם ועמלתם כל כך קשה בשבילו, צריך התייחסות הרבה יותר רצינית בשלב הסופי ולפני הכניסה שזה הניקיון.

תחפשו אך ורק חברת ניקיון מומלצת ברחובות, בקשו שנציג החברה יגיע על מנת לתת הצעת מחיר ולתאם צפיות, תתעקשו לקבל לקוחות ממליצים מהאזור שלכם עבודות שנעשו לא מזמן, ורק אז תוכלו לישון בשקט ולהתענג משרותי ניקיון לבתים מהחברה, המקצועית ביותר בתחום או ממעצמה של פוליש והניקיון.

יותר מעוד חברת ניקיון ברחובות: גם חברת פוליש

חברתנו מתעסקת כבר המון שנים בנושא הפוליש וחידוש רצפות ע"י מחלקה נפרדת ועובדים שהוכשרו לכך, האמת cleaning-service התחילה למעשה את דרכה כחברה המבצעת פוליש קריסטל, או פוליש לגרניט פורצלן למוסדות ומפעלים.

היום לאחר שנים רבות רכשנו ניסיון רב בתחום הפוליש, ואנו מבצעים עבודה לכל סוגי הריצוף. פוליש לדירה שהרצפה ישנה, פוליש לבתים עם רצפת שיש בהברקות קריסטליות, טיפול במשטחי בטון מוחלק באולמות והנגרים.

חידוש רצפה ישנה  שיש ועוד.  אז נחזור שוב כמו שהזכרנו קודם הניסיון!!! במשך כל השנים שאנו בתחום חברות הפוליש התנסינו בכל סוגי הרצפות הקיימים בארץ ובחלק לא מבוטל בסוגים שיובאו מהעולם, לא מעט פעמים נכשלנו ולמדנו ולזה קוראים ניסיון.

אנו מבטיחים לכם לקוחות יקרים שירות יעיל מקצועי ואמין על מנת לחסוך לכם, הוצאות מיותרות ועגמת נפש הנלוות לכך.

ניקוי שטיחים ומערכות ישיבה ברחובות

חברתנו מספקת שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים ובתי מגורים ברחובות. החברה רכשה במשך הזמן ניסיון רב בתחום ומחזיקה, מחלקה מיוחדת לניקוי שטיחים וריפודים בבית הלקוח.

אנו מצוידים במכשור מתקדם לבצוע עבודות אלו כמו, שואבים מיוחדים המופעלים בשיטת היניקה וההזרקה, ומכונות קירצוף מיוחדות המסירות את כתמי הלכלוך העקשני שנספג בבד.

אתם עוד חושבים אם להתקשר? התקשרו עוד היום ונציג שלנו ישרת אתכם ויקבע אתכם להצעת מחיר בלתי מחייבת.

 

מחירים והנחות מיוחדים למזמינים עכשיו

Call Now Button