חברת ניקיון ברחובות

חברת ניקיון ברחובות חיפשתם כבר כדי שתבריק ותצחצח לכם את הדירה החדשה שרכשתם? שיפצתם את הבית שלכם ועכשיו אין לכם את הכוח והרצון לנקות אותו? הבית שלכם התלכלך מאד כתוצאה מאבק שהצטבר במשך זמן ארוך מאד, או שבונים מולכם והבית שלכם נראה כאילו אצלכם עשו שיפוץ.

לכל זה יש לכם אותנו! cleaning-service חברת פוליש וניקיון ברחובות כן בעיר המגורים שלכם, שמספקת שירותי ניקיון למגזר העסקי והפרטי לאחר שיפוצים ובנייה. אז לאחר שהבנתם כבר שגם עוזרת בית אינה יכולה להתמודד עם ניקיון דירה חדשה שרכשתם או לבית חדש שזה עתה סיימתם לבנות, מכוון שאין לה את הכוחות, הידע, המכשור והכלים הנכונים להתמודד עם עבודת ניקיון כזאת.

חברת ניקיון מובילה

מומחיות של חברת ניקיון ברחובות

אנו חברה מומחית בניקיון דירה לאחר שיפוץ, עם כל המכשור המכני וכלי עבודה הנצרכים, וקבוצת עובדים מקצועית מאד לבצוע עבודת ניקיון מושלמת. אנו מנקים את כל התריסים והחלונות שכמובן מבריקים כולל המסגרות ושאיבת המסילות בשואב מים מקצועי וחזק.

מנקים את האמבטיות והשירותים חיפוי הקירות חרסינות קרמיקות ברזים וכלים סניטרים, ארונות פנים וחוץ, וכמובן קרצוף מרצפות הבית עם מכונת פוליש. יש לציין שכל מוצר שאנו מנקים משתמשים בחומר המתאים על מנת לא לגרום לפגיעה במוצר. ניקיון בתים ברחובות מתבצע על ידי חברות רבות המספקות שירותי ניקיון מעין זה, חלקם מספקים עוזרות בית  חלק אחר מספק שירותי ניקיון למשרדים ומוסדות, ויש את פלח השוק שאנו מומחים בו כבר שנים רבות חברות פוליש וניקיון.

חברת ניקיון איכותית, שירותי ניקיון לבתים ודירות

מה כדאי לדעת לפני שנעזרים בשירותיה של חברה?

בתחום זה שבו אנו נותנים שירותי ניקיון מקצועיים אמינים וזולים, נמצאים המון חברות שצריך להיזהר. חברות המקפיצות מחירים, חברות שמעסיקים עובדים לא מקצועיים שגורמים נזקים שלפעמים מסתכמות בהוצאה כספית לא מבוטלת, ושלא לדבר על עגמת הנפש שנגרמה לכם.

יש חברות שאינן יודעות להשתמש נכון בפוליש לרצפה ועם חומרים לא מתאימים לניקוי מרצפות הבית, פה כבר נגרמים נזקים בעשרות אלפי שקלים. הבית החדש שרכשתם ועמלתם כל כך קשה בשבילו, צריך התייחסות הרבה יותר רצינית בשלב הסופי ולפני הכניסה שזה הניקיון.

חפשו אך ורק חברת ניקיון ברחובות מומלצת ובעלת ניסיון, בקשו שנציג החברה יגיע על מנת לתת הצעת מחיר ולתאם צפיות, תתעקשו לקבל לקוחות ממליצים מהאזור שלכם עבודות שנעשו לא מזמן, ורק אז תוכלו לישון בשקט ולהתענג משרותי ניקיון לבתים מהחברה, המקצועית ביותר בתחום או ממעצמה של פוליש והניקיון.

חברת ניקיון - תמונת המחשה

יותר מעוד חברת ניקיון ברחובות – גם פוליש מקצועי לרצפה

חברתנו מתעסקת כבר המון שנים בנושא הפוליש וליטוש רצפות ע"י מחלקה נפרדת ועובדים שהוכשרו לכך, האמת cleaning-service התחילה למעשה את דרכה כחברה המבצעת פוליש קריסטל, או פוליש לגרניט פורצלן למוסדות ומפעלים. היום לאחר שנים רבות רכשנו ניסיון רב בתחום הפוליש, ואנו מבצעים עבודה לכל סוגי הריצוף. פוליש לדירה שהרצפה ישנה, פוליש לבתים עם רצפת שיש בהברקות קריסטליות, טיפול במשטחי בטון מוחלק באולמות והנגרים.

חידוש רצפה ישנה  שיש ועוד.  אז נחזור שוב כמו שהזכרנו קודם הניסיון!!! במשך כל השנים שאנו בתחום חברות הפוליש התנסינו בכל סוגי הרצפות הקיימים בארץ ובחלק לא מבוטל בסוגים שיובאו מהעולם, לא מעט פעמים נכשלנו ולמדנו ולזה קוראים ניסיון. אנו מבטיחים לכם לקוחות יקרים שירות יעיל מקצועי ואמין על מנת לחסוך לכם, הוצאות מיותרות ועגמת נפש הנלוות לכך.

ניקוי שטיחים ברחובות – כל שירותי הניקיון במקום אחד

חברתנו מספקת שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשרדים ובתי מגורים ברחובות. החברה רכשה במשך הזמן ניסיון רב בתחום ומחזיקה, מחלקה מיוחדת לניקוי שטיחים וריפודים בבית הלקוח. אנו מצוידים במכשור מתקדם לבצוע עבודות אלו כמו, שואבים מיוחדים המופעלים בשיטת היניקה וההזרקה, ומכונות קירצוף מיוחדות המסירות את כתמי הלכלוך העקשני שנספג בבד.

אתם עוד חושבים אם להתקשר? צרו קשר עוד היום ונציג שלנו ישרת אתכם ויקבע אתכם להצעת מחיר בלתי מחייבת.

מפת הגעה אלינו למשרד

שירותי ניקיון באזור רחובות

חברת ניקיון ברחובות - cleaning service

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 750 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 750 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 950 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 1450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 950 ₪

ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר
Call Now Button