חברת ניקיון בתים בפתח תקווה

מחפשים חברת ניקיון בתים בפתח תקווה, כזאת שמספקת ניקיון בתים לאחר שיפוץ או ניקיון דירה לפני מעבר, אנחנו ללא ספק הכתובת.

ניקיון דירה ובית לאחר שיפוץ 

כל שיפוץ בבית יכול להיות אירוע מלהיב ומרגש. בין אם אתם משפצים רק את המטבח או את חדר הילדים או שמדובר ברמונט כללי, אתם יודעים שבקרוב יתרחש בבית שינוי לטובה. רק ישנו עניין אחד קטן שצריך לפתור: לאחר שהשיפוץ נגמר והקבלנים לוקחים עמם את האריחים המיותרים ואת דליי הטיט, אתם נשארים עם כל הבלגן שמסביב. אנו חברת ניקיון בפתח תקווה מומלצת מציעה לכם את הפתרון הטוב ביותר – שירותי ניקיון לאחר שיפוץ אינטנסיבי. 

חברת ניקיון בתים בפתח תקווה
חברת ניקיון בתים בפתח תקווה לאחר שיפוץ ובנייה

ניקוי בתים לאחר שיפוץ מקצועי ואיכותי

הזמנתם אותנו חברת ניקיון בפתח תקווה שתנקה עבורכם והחברים שלכם הרימו גבה? לא מעט אנשים אינם מבינים את התרומה הגדולה שמביאה חברת ניקיון לאחר שיפוץ בתים. יש שחושבים שלא צריך לעבור הכשרה מיוחדת כדי להחזיק סמרטוט או להשתמש בחומרי ניקוי, אך כאן בדיוק הבעיה. אנשים מן השורה אינם יודעים להתאים את סוג החומר הנכון לכתמים קשים. לא אחת הם עובדים שעות על גבי שעות מבלי שהצליחו להסיר ולו כתם אחד, אנו נבצע ניקוי בתים לאחר שיפוץ מקצועי ואכותי.

חברת ניקיון בפתח תקווה יודעת להתמודד עם כתמי צבע על החלונות והקירות, כתמי בטון על הרצפה ועוד מגוון רחב של כתמים קשים ובעייתיים. החומרים שבהם משתמשת החברה הם חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה וללא רעלים. במקרים מסוימים, בוחר הצוות המקצועי להשתמש בחומרים מופחתי חומצה על מנת שלא לפגוע בשיש, בעץ ובמבנים נוספים הקיימים בתוך הבתים.

להתכונן היטב לפני ביצוע הניקיון

גם אתם יכולים לעזור על מנת למצוא חברת ניקיון לדירה חדשה,  וזאת אם תערכו לקראת ביצוע הניקיון. אלה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם:

  • דברו עם קבלן הבנייה – תוכלו להיערך לניקיון מראש אם תקבלו פירוט עבודות הניקוי מקבלן הבנייה, חשוב להבין איזה חברת ניקיון אתם צריכים. יש לא מעט חברות העוסקות בניקיון, חלקם עוסקים בניקיון שוטף של משרדים או בתים, חלק אחר בניקוי חלונות, אתם צריכים חברת פוליש וניקיון.
  • דברו עם חברת הניקיון – כדאי ליצור קשר עם חברת ניקיון בתים בפתח תקווה כשבועיים לפני תום השיפוץ. בטווח הזמן הארוך יכול נציג של חברת הניקיון להגיע לביתכם על מנת להעריך את היקף העבודה ולתת לכם הצעת מחיר. 
  • היו נוכחים בדירה ביום הניקיון – צוות הניקיון כבר הגיע? זה לא אומר שאתם צריכים ללכת. היו נוכחים במהלך העבודה כדי לתת דגשים והיו ערניים לעבודת הצוות. צוות מקצועי לא ירמה אתכם, אך עובדים חאפרים משתמשים לעתים ביותר מדיי מים אשר עלולים לגרום לרהיטים שלכם להתנפח.

ניקיון לאחר שיפוץ משרדים

ניקיון לאחר שיפוץ הכרחי לא רק לבתים הפרטיים, אלא גם ניקיון משרדים. ניקיון לאחר שיפוץ משרדים הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר בקרב בעלי עסקים הממוקמים בעיר מרכזית וגדולה כמו פתח תקווה. צוות מקצועי מתייחס ברצינות לעבודות הניקיון ונזהר במיוחד במקומות שבהם פזורים חוטי חשמל או כבלים. 

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה הוא פעולה מיוחדת שמבצעת חברת פוליש, וניתן להזמין אותה כשירות נפרד. הפוליש מתבצע באמצעות מכונת פוליש מיוחדת המחדירה שני חומרים אל תוך השכבה העליונה של הרצפה על מנת לגרום לה להבריק. 

לפוליש כמה יתרונות משמעותיים. ראשית, פוליש לרצפה גורם לרצפה שלכם להיראות נקייה ומבריקה גם אם לא ניקיתם אותה במשך שבוע (וזה לא שאנחנו חושבים, כן?). המראה המבריק התמידי שבו אתם מבחינים על גבי רצפה של מרפאה או מוסד ממשלתי יכול להגיע גם לבית שלכם. דבר שני, חברת ניקיון בפתח תקווה המבצעת פוליש איכותי לרצפה שלכם, דואגת לכך שהפוליש יחזיק מעמד במשך זמן רב, ורק אחת לתקופה תצטרכו לחדש אותו. ולבסוף, הפוליש מספק שכבת הגנה טובה עבור הרצפה שלכם: הגנה מפני שריטות הנגרמות על ידי רהיטים או נפילת חפצים. 

פוליש לרצפה בפתח תקווה
פוליש לרצפה בפתח תקווה לדירות חדשות וישנות,

חברת ניקיון דירה חדשה 

חברת ניקיון בפתח תקווה איכותית ומקצועית מתאימה את שירותיה לכל סוגי הדירות והבתים, ובייחוד לצורך ביצוע ניקיון דירה חדשה. כי אם אתם מעוניינים להיכנס כמה שיותר מהר לדירה חדשה ומשופצת, אתם חוסכים זמן יקר בכך שתזמינו אנשי מקצוע איכותיים שינקו את הדירה ויסירו את כל כתמי הלכלוך הבעייתיים.

עכשיו נותר למצוא את חברת הניקיון המושלמת

ולשם כך אתם צריכים לעשות קצת שיעורי בית. בדקו את המחירים בשוק ובחנו את הצעת המחיר שמציעה לכם החברה. כמו כן, חפשו המלצות על חברה מנוסה ומקצועית שיש לה תיק עבודות מוכח. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם פונים לחברה אמינה. ולבסוף, כדאי לדבר עם נציג החברה ואפילו להיפגש עמו כדי לבחון את השירותים השונים ולראות שיש לכם באמת על מה לדבר. ולסיום חברת ניקיון בתים בפתח תקווה זה אנחנו, מקצועיים, אמינים, ואדיבים. לכן התקשרו עוד היום ונשמח לשרת אתכם.

SOFA WEB 1

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 750 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 750 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 950 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 1450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 950 ₪

Call Now Button
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר