חברת ניקיון בגבעתיים

מחפשים חברת ניקיון בגבעתיים לניקוי הבית שלכם? אתם לפני מעבר לדירה או ששיפצתם את דירתכם ואתם זקוקים לעזרה בניקיון? אנו חברת ניקיון בתים בגבעתיים ובאזור המרכז מקצועית, מומלצת, וזולה. כשאתם לפני מעבר לדירה חדשה והדירה מלוכלכת, או שאתם זקוקים לשירותי ניקיון לאחר שיפוץ הבית, אנו בהחלט הכתובת הנכונה בשבילכם. אנו חברת ניקיון בגבעתיים וותיקה מאד ומן הסתם רכשנו ניסיון רב בתחום ולא רק זאת, העובדים שלנו מלווים אותנו שנים רבות מאד וזה כשלעצמו פרמטר מאד חשוב לבחור בנו.

קצת עלינו, חברת cleaning-service התחילה את ראשית דרכה באמצע שנות השמונים כחברה המספקת שירותי ניקיון למשרדים קטנים. עם הזמן נכנסה החברה לעוד ועוד תחומים בנושא הניקיון כמו, ניקיון שטיחים וריפודים, ניקיון לאחר שיפוץ דירות ובתים, ניקיון דירות ובתים חדשים, וכמובן כל נושא הפוליש. את תחום הפוליש הרחבנו מאד והוא כולל, פוליש לחדרי מדרגות, חידוש כל סוגי הרצפות, ליטוש שיש ומרצפות ביהלומים, הסרת שטיחים מקיר לקיר, וכמובן כל סוגי פוליש לרצפה. כל עובד אצלנו עבר הכשרה לתחום בו הוא עוסק ונבדק, לאחר כל שירות שבוצע. העובדים שלנו למדו מאיתנו להתנהג באדיבות וסבלנות ללקוח, וזאת הסיבה שאנו רכשנו מאות אם לא אלפי לקוחות מרוצים. אנו לא רק חברת ניקיון בגבעתיים, לרשותנו סניפים רבים בארץ המספקים שירותים אלו במקצועיות ונאמנות. בתיק לקוחתנו נמנים חברות בניה מהשורה הראשונה, שמאים של חברות ביטוח, ומשרדים בכל הארץ.

שיפוץ בתים, פטיש, קירות

הבית אחרי שיפוץ? זה בשבילכם..

כאשר נכנסים לשיפוץ בית בדרך כלל יודעים איך זה מתחיל, אבל לעולם לא מעריכים נכון כיצד יסתיים השיפוץ. במהלך השיפוץ נערכים שינויים רבים ממה שחשבתם, משנים מיקומים ושוברים קירות, חושבים לא להחליף רצוף תחילה ואז מחליטים אחרת ועוד. כל עבודות השיפוץ מאד מלכלכים את הבית מחומרי בניה שונים, צבעים שונים, דבק קרמיקה ומלט, רובה שקשה מאד להסירה, בכלל סילקון ומה לא.

בהתחלה אתם חושבים לנקות לבד או מקסימום להיעזר בעוזרת בית שלכם אז חשבתם, המציאות היא אחרת אתם חייבים חברת ניקיון לבצע זאת. ניקיון לאחר שיפוץ דירה מצריך חומרי ניקוי חזקים המדוללים במינון מסוים אחרת, תכנסו להוצאות מיותרות עקב נזקים שיקרו ולעגמת נפש. ניקיון לאחר שיפוץ חייבת להיות מקצועית עם ניסיון רב שנים אחריות וסבלנות רבה אחרת, זה נגמר לא טוב.

ניקיון לפני או אחרי מעבר

ניקיון לאחר שיפוץ מומלץ לבצע לפני מעבר דירה, ניקיון דירה לפני מעבר יוזיל את עלות הניקוי מאד, ולתוצאה מושלמת ואיכותית. אנו cleaning-service חברת ניקיון בגבעתיים מבצעת את כל השירותים כלומר, אם שיפצתם כשאתם מתגוררים בבית, נבצע גם זאת במומחיות.

חברת ניקיון, גבר מנקה דירה, ניקיון חדר המטבח

חברת ניקיון בגבעתיים גם לדירות חדשות

חברת ניקיון בית חדש או דירה חדשה לפני הכניסה אליהם בזאת צברנו ניסיון ענק, אנו מבצעים ניקיון שכולל את את כל התריסים והחלונות, חדרים רטובים, ארונות ורצפה. בתים ודירות חדשים עוברים אמנם ניקיון ראשוני של הקבלן, אך עדיין נשאר לא מעט מה לנקות ולשם כך אנו פה עבורכם.

המכשור שחברת ניקיון בגבעתיים מקצועית תשתמש יהיו חדישות ומותאמות לצרכי הבית, כמו שואבי מים מיוחדים, מכונות פוליש חדישות, וכלים ברמה גבוהה מאד בהם נעזרים העובדים שלנו. החומרים בהם אנו משתמשים הם אקולוגים, אינם מכילים חומצות וכימיקלים קשים וזה מה שעוזר לנו, לשמור על כל פריט בבית. הברזים במקלחות נשמרים ואפילו נעטפים במטליות קודם הניקוי, בארונות לא נכנסת טיפת מים, וברצפות אנו מקפידים להשתמש בעזרים רכים למכונה.

פוליש לרצפה למגוון סוגי מרצפות

חברות פוליש בגבעתיים יש לא מעט אבל חברת פוליש כמונו אין, אנו מומחים בכל סוגי פוליש לרצפה. פוליש קריסטל לרצפה מסוג שיש או טראצו המראה הרטוב והמהמם, פוליש ווקס לכל סוגי רצפות האבן, פוליש אקרילי למשטחי בטון ולינולאום, ופוליש לרצפת גרניט פורצלן. כמו שהזכרנו אנו גם מבצעים הסרת שטיחים מקיר לקיר, מבצעים חידוש חדרי מדרגות, ומחליקים משטחי בטון ואבן טבעית בעזרת ליטוש יהלומים. אנו מחדשים רצפות ישנות כולל רצפות מצוירות ומגיעים לתוצאות מרשימות וברמה גבוהה מאד. לסיום אתם מוזמנים להתקשר אילנו בכל שעות היממה, ולקבוע עם נציג החברה לביקור אצלכם ללא תשלום על מנת לתאם ציפיות, ולהשאיר לכם המלצות רבות בגבעתיים.

יש באפשרותכם להשאיר לנו פרטים בדף צור קשר ואנו נחזור אליכם במהרה, כמו כן ניתן להתקשר חינם לטלפון 1800-22-1670

שירותי ניקיון באזור גבעתיים

חברת ניקיון בגבעתיים - cleaning service

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 750 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 750 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 950 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 1450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 950 ₪

ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר