הסרת שטיחים מקיר לקיר

הסרת שטיח מקיר לקיר

כשאנו במהלך שיפוץ דירות ובתים, וכשיש היום המון אלטרנטיבות מודרניות ופרקטיות , הסרת שטיח מקיר לקיר הוא צורך מתבקש.

אז מה הן החלופות היותר פרקטיות שאינן כרוכות בעליות גבוהות, והאם ניתן להסיר שטיח מקיר לקיר ולחדש את הרצפה הישנה?.

שכרתם או שקניתם דירה ונתקלתם בבעיה, חדרי השינה מכוסים בשטיחים מקיר לקיר ישנים, והנראות שלהם בלתי נסבלת. חשבתם לנקות שזאת אכן אפשרות סבירה וזולה השאלה הנשאלת. האם השטיח ינוקה לחלוטין, והאם אתם בכלל מעוניינים בשטיח במקום רצפות. רוב הסיכויים שמתחת לשטיח מסתתרת רצפה יפה, וחבל בכלל לרצף אותה במהלך שיפוץ הדירה, אנו נדע לבצע שירות זה במקצועיות רבה. חברתנו היא גם ניקיון לאחר שיפוץ, כך שהעלות להסרת השטיח תהיה הרבה יותר זולה, אם תזמינו שירות ניקיון בנוסף. במקרים שמתבצע שיפוץ  בבית או בדירה, יש הזדמנות מעולה לבצע הסרת שטיחים מקיר לקיר, ולבצע ליטוש רצפה ביהלומים. ליטוש רצפה זה כולל פתיחת החריצים בין האריחים בדיסק יהלום, מילוי החריצים בדבק שיש בגוון המתאים לרצפה, ויישור המשטח לאחר מכן. ליטוש זה יוצר שטח אחיד ללא חריצים בין האריחים, ההברקה שנעשית עליו גורמת לרצפה הישנה להראות, כמו שיש בבתי מלון.

תוצאת תמונה עבור הסרת שטיחים

 

הסרת שטיח מקיר לקיר וניקוי הדבק

 

לאחר הסרת שטיח מקיר לקיר נשאר הדבק שנמרח לפני ההדבקה, אחת משיטות הניקוי הוא להשתמש בחומרים המפרקים את הדבק.

דרך זו היא מאד מקובלת והיא נעשית בעזרת מכונה המנקה את הרצפות מכל שאריות הדבק, ולאחר מכן מבריקה את הרצפה עם פוליש. לפעמים לאחר ההסרה מסתבר שהשטיח היה מונח זמן רב ונוצרו כתמים, במקרה זה הסרת הדבק לא תספיק, וצריך ללטש את הרצפה. ליטוש הרצפה נעשה עם רשתות יהלום המסירות את המרקם העליון של המרצפת, ליטוש הרצפה יוצר רצפה מחודשת ויפה, ורק לאחר מכן ניתן לבצע פוליש לרצפה והברקה. יש גם מצב שהשטיח הונח מתחת לארון קיר ואז לא ניתן להסירו כמקשה אחת, במקרה זה אנו חותכים את השטיח עם סכין חדה, כך שלא יראה החיתוך. הסרת הפנלים בשטיח מתבצעת באופן זהיר מאד, שכן בזמן השליפה עלולים הפנלים של הרצפה לצאת ממקומם. ניקוי הפנלים נעשה ידנית עם שפכטל מתאים לקילוף הדבק, ולאחר מכן נמרח גם כן בפוליש ווקס. לגבי ההברקה ניתן גם לבצע פוליש קריסטל איכותי [ המראה הרטוב], הברקה זו אינה מחליקה כלל, אינה משאירה סימנים בגרירה, ונשארת לאורך זמן.

תוצאת תמונה עבור הסרת שטיחים

הסרת שטיח לאחר הצפה

כשהחורף מגיע מוצפים בתים רבים במי גשמים מה שגורם לשטיחים להתנתק מהדבק, במקרים אלו צריך לבצע הסרת שטיח לאחר הצפה.

אם לא התרומם השטיח ניתן לשאוב את המים, ולאחר מכן לקרצף אותו על מנת לנקות, אבל זאת באמת הזדמנות לסלק את השטיח. במידה והבית מבוטח, על פי רוב יסכים שמאי הביטוח להסיר את השטיח ולבצע את כל הטיפול הנדרש, כולל הפעלת יבשנים ליבוש כללי של הריצוף. זכרו שלאחר ההצפה הרצפה מתחת לשטיח ספגה מים רבים, מה שיגרום בעתיד לכתמים חוזרים על השטיח, כתוצאה מאידוי המלחים שבמים. חברתנו עוסקת גם בשאיבת הצפה בכלל, ממי גשמים וגם ממי ביוב וכל זאת, תוך הקפדה על אדיבות ומקצועיות. חברתנו גם עוסקת בתיקון נזקי הצפות וזה אומר, תיקון קירות שהתפוררו כתוצאה ממים, כולל טיח במידת הצורך, שפכטל וכמובן צביעה. החלפת קירות גבס שנפגעו מההצפה, וגם תיקרה אקוסטית במרתפים, וכמובן עבודות חשמל נלוות. אנו גם מפנים רכוש שנפגע על פי דרישת הלקוח כגון ארונות מיטות שידות וכיו"ב, ודואגים לפנות זאת לאתר המתאים. לסיכום אתם מחפשים חברת שאיבת הצפות, אנו ללא ספק הכתובת הנכונה והבטוחה בשבילכם.

תוצאת תמונה עבור שאיבת הצפה בדירה

הסרת פי וי סי מרצפה

הסרת פי וי סי מרצפה שונה מעבודת הסרת שטיחים מקיר לקיר,  הוא קשה מאד להסרה, , ודורש מאמצים רבים להסירו.

פעם היה מודרני להניח פי וי סי על רצפות הבית , אך לפני הדבקתו היו מורחים  את הרצפה בטיח ליישור השטח .

מריחת הטיח על הרצוף היה נעשה למניעת כניסת אוויר מתחת  לפי וי סי, ולחוזק הדבקתו לאורך זמן וגם, למנוע בועות אוויר. החומר ממנו עשוי פי וי סי הוא פוליאוריטן שהוא אלסטי, לכן שהוא מתיישן הוא מתקשה ואז אינו יוצא בשליפה,אלא פיסות קטנות בנפרד. על מנת להסיר את החתיכות מקלפים בעזרת שפכטלים קשיחים ומגרדים חתיכה חתיכה, והכל באופן ידני, ורק לאחר מכן מתחיל השלב המכני. ליטוש הרצפה להסרת הטיח נעשה במכונת ליטוש כבדת משקל הנקראת מכונת ליטוש אבן, והיא לא רק מורידה את הטיח אלא גם מיישרת את הרצפה. בסיום העבודה מבריקים את כל הריצוף עם פוליש קריסטל או פוליש ווקס והכל, לפי בחירת הלקוח ולשביעות רצונו המלאה. חברתנו יוצאת כהרגלה במבצעי הנחות לחורף ועכשיו, הזדרזו להזמין פוליש לרצפה במחירי מבצע כזה שלא היה מעולם.

אנו בחברת  cleaning-service מבצעים הסרת שטיחים מקיר לקיר פי וי סי וכיו"ב, תחת הבטחה לשירות מקצועי אמין וזול.

 

 

 

 

 

חידוש רצפה

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 750 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 750 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 950 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 1450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 950 ₪

ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר
Call Now Button