ניקיון בית מרוהט

haim
15.02.2018

ניקיון בית מרוהט מחברת פוליש

ניקיון בית מרוהט לאחר שיפוץ לדוגמא, שונה מניקיון דירה חדשה – חברת פוליש וניקיון מקצועית תבצע את העבודה בדרך הטובה ביותר. מחפשים חברת ניקיון לדירה או לבית שהתכולה נמצאת בהם? רצפת הבית התלכלכה ואתם זקוקים לפוליש? מצאתם חברה מקצועית לבצע זאת. לאחר ששיפצתם את הבית שאתם גרים בו מן הסתם הלכלוך התפשט בכל מקום, גם ברהיטים. אז במה שונה שירות ניקיון מקצועי מניקיון רגיל שתבצעו בעצמכם? מעבר לניקוי הרהיטים שנוספו בבית, מה שאין למעשה בבית ריק, הגישה לכל דבר על מנת לנקות מצריכה תזוזה של כל פריט על הרצפה. גם הגישה לניקוי התריסים גם אם היא חשופה מחייבת את תזוזתם לקצה השני האפשרי של המרחב על מנת שלא יירטבו ממים השוטפים את התריסים. 

ניקוי רצפות הבית מצריך לוגיסטיקה שונה לחלוטין. זה אומר, קרצוף הרצפה עם מכונת פוליש בשטח החשוף ולאחר מכן יבוש ומריחת פוליש. תהליך ניקוי הרצפה מעכב מאוד, במיוחד אם גם מבצעים הברקה שכן כל שטח שקורצף ונשטף, מחייב שאיבת מים והמתנה ליבוש. במקרה של הברקת הרצפה אף הזמן מתארך, מכיוון שפוליש ניתן למרוח רק על רצפה יבשה לחלוטין ולהמתין ליבוש על מנת להבריקו. רק לאחר סיום התהליך בשטח שעובד ניתנת העברת חלק אחר של התכולה על השטח הגמור, ומתחיל התהליך על השטח שנחשף. לא ראיתי צורך להסביר כמובן, שכל תהליך ניקוי הרצפה והברקתה נעשה לאחר שכל החדרים הרטובים נוקו כולל כל הרהיטים בבית.

ניקיון דירה מרוהטת – תהליך יותר פשוט

בית פרטי מרוהט בדרך כלל הרבה יותר מסובך לניקוי מאשר דירה מרוהטת. בתים פרטיים בדרך כלל מחולקים למפלסים מה שלא קיים בדירות. מתווסף לו ניקוי מדרגות הבית שאמור להיעשות בזהירות מרבית על מנת למנוע זליגת מים מהמדרגות. במקרה זה משתמשים בכמות מינימלית של מים. הסרת הצבע מהמדרגות הופך את כל התהליך ליותר אטי. צריך להשתמש בסכינים עדינים לגירוד. כל הנאמר לא נמצא בדירה מרוהטת. תהליך ניקיון דירה לפני כניסה אליה הוא הרבה יותר פשוט. הוא אינו אורך זמן או מצריך ידיים נוספות לעזרה מה שמוזיל משמעותית את מחיר השירות.

ניקיון בתים מרוהטים מצריך תהליך ניקוי מסודר

כשאנו מגעים לבית או ניקיון דירה מרוהטת, תחילה אנו נפנה שטח שאנו חפצים לנקותו בראשונה ונתחיל בניקוי התריסים והחלונות בחדר. את החלונות והתריסים נפרק ובזהירות רבה נפנה אותם למרפסת או לחדר הרטוב. שם נקרצף וננקה אותם היטב ונייבש בעזרת מטליות. לאחר תהליך הניקוי נחזיר אותם למקומם. אך לא לפני ניקוי ושאיבת המסילות וניקוי מסגרות התריסים בעזרת מטלית ספוגה באלכוהול. את הפנלים ברצפות הבית שהתלכלכו מצבע, ננקה בעזרת סכיני גירוד חדים, ואת המרצפות נקרצף בעזרת מכונת פוליש להברקת הרצפה. צורת ההברקה תוזמן ע"י הלקוח, זאת מכיוון שיש סוגים שונים של הברקה לרצפה כמו, פוליש קריסטל או ווקס פוליאסטר, ויש רבים אחרים.

ניקוי החדרים הרטובים מתבצע במקביל על ידי עובד נוסף המנקה היטב את קירות החרסינה הכיורים, וכמובן את האמבטיה והמקלחונים. לגבי ארונות הבית, מזנונים וכיו"ב תינתן הצעת מחיר מפורטת והיא תהיה תלויה בהאם זה יכלול פינוי הכלים והחזרתן או רק חיצונית. מומלץ מאוד לקבוע עם נציג חברת ניקיון שאתם מעוניינים בשירותיה על מנת לתאם צפיות מראש, ולקבל הצעת מחיר זולה ואטרקטיבית.

כותב שורות אלו הוא בעל החברה המספקת לכם את השירות, ומבטיח לתת לכם שירות איכותי ואמין, וניסיון רב שנים בתחום.

 

 

 

 

 

 

 

 

יכול לעניין אתכם גם המאמרים הבאים:

חברת ניקיון בתים מומלצת

haim.03.12.2018

חברת ניקיון בתים מומלצת מי מאיתנו אינו אוהב בית נקי? כולנו היינו רוצים לאחר יום עבודה מפרך לחזור לבית נקי …

ניקיון בתים חדשים מחירים והמלצות

haim.15.10.2018

ניקיון בתים חדשים מחירים והמלצות סיימתם את הבניה בשעה טובה וקבלתם את מפתחות הבית, מן הסתם אתם תחפשו חברות ניקיון …

Cleaning a new apartment price and service

haim.10.10.2018

ניקיון דירה חדשה מחיר ושירות ניקיון דירה חדשה מחיר ושירות זה מה שבעצם יעסיק אתכם לאחר מסירת הדירה לידכם, קראו …