ניקיון דירה לפני איכלוס

מחפשים ניקיון דירה לפני איכלוס?  מעוניינים לבצע ניקיון דירה לפני מעבר? אנו חברת ניקיון המבצעת ניקיון דירה חדשה לפני כניסה.

כחברת ניקיון העוסקת בתחום למעלה משלושה עשורים, אנו מתחייבים לשירות מקצועי, אמין וזול יחסית למחירי השוק.

ניקיון דירה חדשה  

ניקיון דירה חדשה לפני איכלוס הוא רעיון מעולה, אם אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה או לדירה שעברה שיפוץ.

זה הזמן להזמין חברת ניקיון. אנו נבצע עבורכם את השירות באופן מושלם, מכיוון  שניקיון דירה לפני אכלוס זאת המומחיות שלנו. ניקיון דירה לפני כניסה אליה יאפשר לכם להיכנס לדירה חדשה, נקייה ומצוחצחת ולהתחיל על הצד הטוב ביותר את פרק החדש בחייכם. אתם מעוניינים לבצע כניסה לדירה החדשה שלכם, אבל הדירה מרוחה בחומרי שיפוץ בכל פינה ואין לכם שמץ של מושג איך לנקות. אל דאגה אנו חברה מומחית בשירות ניקיון דירה חדשה שזה עתה נבנתה. ומיותר לציין שגם דירה לאחר שיפוץ. מעבר למקצועיות בנושא גם,כלי עזר מקצועיים כמו מכונת פוליש ושואבים מקצועיים, שאנו מצוידים ,מסייעים  לנו בעבודה מסוג זה.

מה אתם רוצים לקבל, וממה אתם חוששים?

כל רצונכם זה לכשתגיעו לאחר סיום עבודת הניקיון של החברה שהזמנתם, הדירה תראה בדיוק כמו שחלמתם לקבל.

למעשה כל מי שרכש או שיפץ דירה בעבר והזמין שירותי ניקיון מחברה, ודאי מכיר את הציפייה הדרוכה של רק שלא פגעו בכלום ושהם מקצוענים. אנו מבטיחים 100% שירות ועבודה ברמה גבוהה מאד, תוך כדי זהירות ואחריות ,ובעיקר אדיבות.. כדאי לזכור, ניקיון לפני כניסה לדירה – ולפני שממלאים אותה ברהיטים וחפצים, מומלץ מאוד לבצע ואז הניקיון בבית פשוט, וכמובן זול יותר.

ניקיון דירה לפני מעבר
ניקיון דירה לפני מעבר. לפני ואחרי ניקיון.

השלב שבו הדירה ריקה מרהיטים הוא הזדמנות מצוינת לניקיון דירה לאחר שיפוץ שיהיה יסודי ומקיף.

לאחר שתעברו לדירה ותמלאו אותה ברהיטים – יהיה הרבה יותר קשה לבצע ניקיון באופן יסודי, מה שבעצם ייקר את השירות. ניקיון דירה לפני איכלוס הרהיטים הוא  הזדמנות שבה הדירה ריקה מרהיטים, וכך יבוצע ניקיון יסודי ומעמיק.  ניקוי כזה שאנו נבצע יהיה מושלם מעבר לצפיות שלכם, ותוכלו להתחיל את החיים בדירה נעימים והיגייניים יותר.

ניקיון דירה לפני  מעבר

בבתים רבים הדיירים מבצעים בעצמם את הניקיון השוטף, או נעזרים בעוזרת בית, בשירותי ניקיון דירה לפני מעבר  הסיפור לגמרי שונה.

כאשר מדובר בשירות ניקיון דירה לפני מעבר מומלץ לעשות בעזרת חברת ניקיון מקצועית, רק חברה מקצועית תבצע שירות ניקיון  שיכלול גם פוליש לרצפה. תוכל לנצל את הזמן למנוחה והנאה ועדיין לדעת שהדירה נמסרה לחברת ניקיון  שתבצע באופן המקצועי, והטוב ביותר. 

ניקיון דירה לפני איכלוס
ניקיון ופוליש לפרקט בחדר לאחר שיפוץ בדירה.

מה עושה אותנו כל כך טובים

חברת ניקיון כמונו מחזיקה בציוד מקצועי שמאפשר ניקיון איכותי, ומשתמשת בחומרי ניקיון איכותיים במיוחד. כמו כן אנו מעסיקים עובדי ניקיון מיומנים ובעלי ניסיון רב,  כך שניקיון הבית טוב יותר מכל עוזרות בית, או חברות מזדמנות. אנו מצוידים במכונות ניקוי בקיטור, מכשירי הברקה, ומכונות ניקוי נוספות על מנת להשיג תוצאות שלא תפגשו ביום יום. ניקיון דירה לפני מעבר יכלול בין השאר ניקיון תריסים וחלונות מסילות ומסגרות, ניקוי ארונות, דלתות, קרצוף הרצפות ועוד. אם מדובר בדירה לאחר שיפוץ אז זו גם הזדמנות מצוינת לעשות פוליש לרצפה והברקת רצפות.

 

ככה נראה אצלנו פוליש

התקשרו אילנו מהסיבות הבאות.

עכשיו יצאנו במבצעי מחירים מוזלים לחורף 2020 "לדוגמה". מחיר ניקיון דירה חדשה לפני כניסה 1 ח"ד עד 40 מ"ר הוא 649 ש"ח, ודירה מאוכלסת באותו סדר גודל רק 849 ש"ח. ניקיון דירה לפני מעבר של  3 ח"ד רק 899 ש"ח, ודירה מאוכלסת באותו סדר גודל רק 1199 ש"ח.

פוליש לרצפה רגיל רק 8 ש"ח למ"ר, פוליש קריסטל רק 12 ש"ח למ"ר לכן זכרו, אנו מומחים בביצוע עבודות ניקיון דירות או בתים לפני אכלוס ברמה גבוהה מאד, ובמחירים ממש מפתיעים.

ניקיון דירה חדשה או בית חדש זאת המומחיות שלנו לכן אל תהססו ליצור איתנו קשר – ונשמח לסייע לכם. ניקיון דירות ובתים לפני כניסה זה רק אנחנו!

ניקיון אחרי שיפוצים

עוד בנושא

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

Call Now Button
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר