ניקיון דירה לפני איכלוס

ניקיון דירה חדשה לפני איכלוס 

ניקיון דירה חדשה לפני איכלוס הוא רעיון מעולה אם אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה או לדירה שעברה שיפוץ. זה הזמן להזמין שירותים של חברת ניקיון ופוליש – שתבצע ניקיון דירה לפני אכלוס. ניקיון דירה לפני אכלוס יאפשר לכם להיכנס לדירה חדשה, נקייה ומצוחצחת ולהתחיל על הצד הטוב ביותר את פרק החדש בחייכם. אחד מהרגעים המרגשים של כל אדם, זוג או משפחה הוא כניסה לדירה חדשה, אבל כל הדירה מרוחה בחומרי שיפוץ מכל הסוגים, ואין לכם שמץ של מושג איך לנקות את כל זה. אז זהו ששירות ניקיון דירה חדשה שזה עתה נבנתה, או דירה לאחר שיפוץ מצריך לא רק ידע והתמחות בנושא אלא, גם כלי עזר מקצועיים כגון מכונת פוליש ושואבים מקצועיים המסייעים בעבודה מסוג זה.

מה אתם רוצים לקבל, וממה אתם חוששים?

כל רצונכם זה לכשתגיעו לאחר סיום עבודת הניקיון של החברה שהזמנתם, הדירה תראה בדיוק כמו שחלמתם לקבל. למעשה כל מי שרכש או שיפץ דירה בעבר והזמין שירותי ניקיון מחברה, ודאי מכיר את הציפייה הדרוכה של רק שלא פגעו בכלום ושהם מקצוענים. אנו מבטיחים 100% שירות ועבודה ברמה גבוהה מאד. כדאי לזכור, ניקיון לפני כניסה לדירה – ולפני שממלאים אותה ברהיטים וחפצים, מומלץ מאוד לבצע ואז הניקיון בבית פשוט, וכמובן זול יותר..

ניקיון דירה לפני מעבר
ניקיון דירה לפני מעבר. לפני ואחרי ניקיון.

השלב שבו הדירה ריקה מרהיטים הוא הזדמנות מצוינת לניקיון דירה לאחר שיפוץ שיהיה יסודי ומקיף.. לאחר שתעברו לדירה ותמלאו אותה ברהיטים – יהיה הרבה יותר קשה לבצע ניקיון באופן יסודי. ניקיון דירה לפני איכלוס החפצים הוא פתרון נהדר שמנצל הזדמנות שבה הדירה אינה מלאה ברהיטים ובדיירים, על מנת לבצע ניקיון יסודי ומעמיק.  ניקוי כזה יהפוך את החיים בדירה לנעימים נקיים והיגייניים יותר.

ניקיון דירה לפני  מעבר

בבתים רבים הדיירים מבצעים בעצמם את מלאכת הניקיון השוטף, או מזמינים עוזרת בית שתסייע להם. אבל ניקיון דירה לפני מעבר מומלץ לעשות בעזרת חברת ניקיון מקצועית כי רק חברה שמתמחה באספקת שירותי ניקיון  מהסוג הזה תוכל לנצל את הזמן שהדירה עדיין ריקה כדי לנקות אותה באופן המקצועי והטוב ביותר. 

ניקיון דירה לפני איכלוס
ניקיון ופוליש לפרקט בחדר לאחר שיפוץ בדירה.

חברת ניקיון מחזיקה בציוד מקצועי שמאפשר ניקיון איכותי, ומשתמשת בחומרי ניקיון איכותיים במיוחד. כמו כן מעסיקה עובדי ניקיון מיומנים ובעלי ניסיון רב  שינקו את הבית טוב יותר מכל עוזרות בית ומנקים מזדמנים. שימוש במכונות ניקוי בקיטור, מכשירי הברקה ומכונות ניקוי נוספות – ישיג תוצאות שלא תפגשו ביום יום. ניקיון דירה לפני מעבר יכלול בין השאר ניקיון תריסים וחלונות, ניקוי מסילות, ניקוי ארונות, ניקיון דלתות, קרצוף הרצפות ועוד. אם מדובר בדירה לאחר שיפוץ אז זו גם הזדמנות מצוינת לעשות פוליש או הברקת רצפות.

 

ככה נראה אצלנו פוליש

התקשרו אילנו מהסיבות הבאות.

עכשיו יצאנו במבצעי מחיר מוזלים לחורף 2019 "לדוגמה". מחיר ניקיון דירה חדשה לפני כניסה 3 ח"ד רק 1250 ש"ח, ודירה מאוכלסת באותו סדר גודל רק 1400 ש"ח. פוליש לרצפה רגיל רק 8 ש"ח למ"ר פוליש קריסטל רק 12 ש"ח למ"ר לכן זכרו, אנו מומחים בביצוע עבודות ניקיון דירות או בתים לפני אכלוס ברמה גבוהה מאד, ובמחירים ממש מפתיעים.

ניקיון דירה חדשה או בית חדש זאת המומחיות שלנו לכן אל תהססו ליצור איתנו קשר – ונשמח לסייע לכם. ניקיון דירות ובתים לפני כניסה זה רק אנחנו!

ניקיון אחרי שיפוצים

עוד בנושא

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

Call Now Button
חברת ניקיון בתים בפתח תקווה
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר