ניקיון דירה לפני כניסה למה וכמה?

haim
20.09.2018
אין עדיין דירוגים, אהיה הראשון לדרג.

ניקיון דירה לפני כניסה.

מזל טוב! קיבלתם את מפתחות הדירה ואתם מתכוונים לבצע שינויים בה, במאמר זה נסביר מדוע חשוב לבצע ניקיון דירה לפני כניסה אליה.

על פי רוב לאחר שקבלנו את הדירה שרכשנו אנו מבצעים שינויים, אנו נשפץ את החדרים הרטובים ואולי גם נשדרג את המטבח. אנו נחליף את רצפות הדירה ואולי גם נחליף את כל התריסים והחלונות הישנים, ועל הדרך נסדר מיזוג בכל הדירה. בקיצור נבצע שיפוץ כללי או חלקי מה שעל פי רוב ילכלך את הבית בכל חומרי הבנייה, ומן הסתם אנו צריכים לנקות את כל זה. או נחשוב על תסריט אחר רכשנו בית או דירה חדשה, כל הדירה נראה כמו שנראית דירה חדשה לאחר שהסתיימה הבניה. גם לאחר ניקיון ראשוני של הקבלן ,עדיין נשאר לא מעט לכלוך שקשה להסירו בכלים הנמצאים ברשותנו. לכן רובנו נחפש חברת ניקיון שתנקה את הדירה לאחר השיפוץ  החברה שמגיעה לבצע את השירות מן הסתם משתמשת במים, ובציוד מקצועי לביצוע העבודה. חשוב מאד לבצע ניקיון דירה לפני מעבר אליה, מכמה סיבות 1. השירות יעלה זול יותר משמעותית ו2. כך נבטיח שהרכוש שלנו לא יפגע, אז חשוב לבצע ניקיון דירה לפני כניסה.

אזורי שירות
ניקיון ע"י עובדים מקצועיים לדירה לפני כניסה

כיצד מנקים בתים ודירות לפני כניסה.

בדרך כלל חברת ניקיון מתחילה בניקוי התריסים והחלונות, ועל מנת להקל על אופן הניקוי, מפרקים את החלונות והתריסים. מנקים את התריסים באזורים נוחים כמו מרפסות, כך ניתן לסבן ולשטוף אותם היטב, ולהבריק לסיום. פרוק התריסים והחלונות יקל על החברה לקרצף את המסילות ,לשטוף אותם היטב, ולשאוב בעזרת שואב מים מיוחד. לשם כך חברה משתמשת בצינור מים עם ברז ביקורת, וכשתכולת הדירה תהיה, זה רק יקשה לוגיסטית לבצע זאת היטב. יש כמובן את ניקוי ארונות המטבח, כאן כמובן אין משתמשים במים אך אם יהיו מלאים בתכולה זה יסרבל מאד בביצוע. כמובן שמנקים גם את החדרים הרטובים, כאן זאת פחות בעיה, אבל עדיף שיהיו ריקים בזמן הניקיון. והגענו לשלב הרצפות שכאן הרבה יותר חשוב שהדירה תהיה ריקה, קרצוף וניקוי הפנלים והרצפות מצריך השהיה של מים וחומר ניקוי. לאחר מכן מקרצפים את רצפות הדירה בעזרת מכונת פוליש, שמברישה את הרצפה ומנקה את כל כתמי הצבע שהתמלאו בה בזמן השיפוץ. ולאחר כל זה במקרים רבים גם צריך למרוח פוליש או לבצע הברקת קריסטל, וכשיש חפצים בבית זה מאד מורכב ומכפיל את זמן העבודה. לכן חשוב מאד לבצע ניקיון בית חדש לפני כניסה איליו, כך לא רק שתחסכו כסף אלא שתוצאות הביצוע ללא ספק יהיו הרבה יותר טובים.

כמה אם כן יעלה לנו ניקיון לדירות או בתים

נתחיל במחירים של ניקיון בית או דירה לפני מעבר לפי מספר חדרים, או לפי שטח הבית שאותו אתם אמורים לנקות. ניקיון דירות של עד שני חדרים יעלה בין 1000- 1400 ש"ח וכל חדר נוסף יעלה בתוספת של כ-200 ש"ח. בתים פרטיים מחיר הניקיון ינוע בין 1200- 1700 לבתים בשטח של 120 מ"ר וכל מ"ר נוסף יעלה כ10 ש"ח. כשהדירות והבתים מרוהטים, יתווסף למחיר בין 300- ל600 ש"ח לשטחים שהזכרנו, ובמקרי קיצון של בתים גדולים הרבה יותר המחיר יהיה בהתאם. בהזמנה של פוליש קריסטל בנוסף לניקיון ינוע המחיר בין 8-10 ש"ח למ"ר, ובמקרים של ליטוש לחידוש המרצפות ינוע המחיר בין 10-80 ש"ח למ"ר.

חשוב מאד לזכור – ניקיון דירה לפני כניסה אליה הוא מאד חשוב, וחשוב יותר הוא שבעל המקצוע יגיע אליכם הביתה ויגיש לכם הצעת מחיר בכתב.

יכול לעניין אתכם גם המאמרים הבאים:

ניקוי רצפות בקיטור

ניקיון רצפה בקיטור

haim.24.02.2019

אין עדיין דירוגים, אהיה הראשון לדרג. תוכן המאמר ניקיון רצפה בקיטור ניקוי קיטור לרצפת בטון מוחלק.ניקוי בקיטור לחיפוי קירות בתים פרטייםחברת …

חידוש חדר מדרגות

הסרת שטיח בחדר מדרגות

haim.04.02.2019

הסרת שטיח בחדר מדרגות 5 (100%) 10 vote[s] תוכן המאמר הסרת שטיחים מקיר לקירחידוש חדר מדרגותמחיר חידוש חדר מדרגותפוליש לחדר …

חברת ניקיון בבני ברק

פוליש וניקיון לחדר מדרגות

haim.15.01.2019

פוליש וניקיון לחדר מדרגות 5 (100%) 36 vote[s] תוכן המאמר פוליש לחדר מדרגותפוליש למדרגות מה כולל?פוליש וניקיון למדרגות מחיריםהסרת שטיחים …