ניקיון דירה לפני כניסה למה וכמה?

haim
20.09.2018

ניקיון דירה לפני כניסה.

מזל טוב! קיבלתם את מפתחות הדירה ואתם מתכוונים לבצע שינויים בה, במאמר זה נסביר מדוע חשוב לבצע ניקיון דירה לפני כניסה אליה.

על פי רוב לאחר שקבלנו את הדירה שרכשנו אנו מבצעים שינויים, אנו נשפץ את החדרים הרטובים ואולי גם נשדרג את המטבח. אנו נחליף את רצפות הדירה ואולי גם נחליף את כל התריסים והחלונות הישנים, ועל הדרך נסדר מיזוג בכל הדירה. בקיצור נבצע שיפוץ כללי או חלקי מה שעל פי רוב ילכלך את הבית בכל חומרי הבנייה, ומן הסתם אנו צריכים לנקות את כל זה. או נחשוב על תסריט אחר רכשנו בית או דירה חדשה, כל הדירה נראה כמו שנראית דירה חדשה לאחר שהסתיימה הבניה. גם לאחר ניקיון ראשוני של הקבלן ,עדיין נשאר לא מעט לכלוך שקשה להסירו בכלים הנמצאים ברשותנו. לכן רובנו נחפש חברת ניקיון שתנקה את הדירה לאחר השיפוץ  החברה שמגיעה לבצע את השירות מן הסתם משתמשת במים, ובציוד מקצועי לביצוע העבודה. חשוב מאד לבצע ניקיון דירה לפני מעבר אליה, מכמה סיבות 1. השירות יעלה זול יותר משמעותית ו2. כך נבטיח שהרכוש שלנו לא יפגע, אז חשוב לבצע ניקיון דירה לפני כניסה.

אזורי שירות
ניקיון ע"י עובדים מקצועיים לדירה לפני כניסה

כיצד מנקים בתים ודירות לפני כניסה.

בדרך כלל חברת ניקיון מתחילה בניקוי התריסים והחלונות, ועל מנת להקל על אופן הניקוי, מפרקים את החלונות והתריסים. מנקים את התריסים באזורים נוחים כמו מרפסות, כך ניתן לסבן ולשטוף אותם היטב, ולהבריק לסיום. פרוק התריסים והחלונות יקל על החברה לקרצף את המסילות ,לשטוף אותם היטב, ולשאוב בעזרת שואב מים מיוחד. לשם כך חברה משתמשת בצינור מים עם ברז ביקורת, וכשתכולת הדירה תהיה, זה רק יקשה לוגיסטית לבצע זאת היטב. יש כמובן את ניקוי ארונות המטבח, כאן כמובן אין משתמשים במים אך אם יהיו מלאים בתכולה זה יסרבל מאד בביצוע. כמובן שמנקים גם את החדרים הרטובים, כאן זאת פחות בעיה, אבל עדיף שיהיו ריקים בזמן הניקיון. והגענו לשלב הרצפות שכאן הרבה יותר חשוב שהדירה תהיה ריקה, קרצוף וניקוי הפנלים והרצפות מצריך השהיה של מים וחומר ניקוי. לאחר מכן מקרצפים את רצפות הדירה בעזרת מכונת פוליש, שמברישה את הרצפה ומנקה את כל כתמי הצבע שהתמלאו בה בזמן השיפוץ. ולאחר כל זה במקרים רבים גם צריך למרוח פוליש או לבצע הברקת קריסטל, וכשיש חפצים בבית זה מאד מורכב ומכפיל את זמן העבודה. לכן חשוב מאד לבצע ניקיון בית חדש לפני כניסה איליו, כך לא רק שתחסכו כסף אלא שתוצאות הביצוע ללא ספק יהיו הרבה יותר טובים.

כמה אם כן יעלה לנו ניקיון לדירות או בתים

נתחיל במחירים של ניקיון בית או דירה לפני מעבר לפי מספר חדרים, או לפי שטח הבית שאותו אתם אמורים לנקות. ניקיון דירות של עד שני חדרים יעלה בין 1000- 1400 ש"ח וכל חדר נוסף יעלה בתוספת של כ-200 ש"ח. בתים פרטיים מחיר הניקיון ינוע בין 1200- 1700 לבתים בשטח של 120 מ"ר וכל מ"ר נוסף יעלה כ10 ש"ח. כשהדירות והבתים מרוהטים, יתווסף למחיר בין 300- ל600 ש"ח לשטחים שהזכרנו, ובמקרי קיצון של בתים גדולים הרבה יותר המחיר יהיה בהתאם. בהזמנה של פוליש קריסטל בנוסף לניקיון ינוע המחיר בין 8-10 ש"ח למ"ר, ובמקרים של ליטוש לחידוש המרצפות ינוע המחיר בין 10-80 ש"ח למ"ר.

חשוב מאד לזכור – ניקיון דירה לפני כניסה אליה הוא מאד חשוב, וחשוב יותר הוא שבעל המקצוע יגיע אליכם הביתה ויגיש לכם הצעת מחיר בכתב.

יכול לעניין אתכם גם המאמרים הבאים:

פוליש לחדר מדרגות

פוליש וניקיון לחדר מדרגות

haim.15.01.2019

פוליש לחדר מדרגות מחפשים פוליש לחדרי מדרגות?  נמאס לכם שערך הדירות יורד?  אז פוליש וניקיון לחדר מדרגות הוא פתרון מתאים …

פוליש לרצפה במבצע

הסרת שטיחים מקיר לקיר

haim.08.01.2019

הסרת שטיח מקיר לקיר כשאנו במהלך שיפוץ דירות ובתים, וכשיש היום המון אלטרנטיבות מודרניות ופרקטיות , הסרת שטיח מקיר לקיר …

חברת ניקיון בראשון לציון

פוליש לרצפה במחירי מבצע לחורף 2019

haim.02.01.2019

פוליש לרצפה מכל סוג במחירי מבצע כל שנה בתחילתה חברת פוליש וניקיון cleaning-service יוצאת במחירי מבצע בנושא פוליש לרצפה מכל …