פוליש לרצפה מצוירת

haim
09.01.2018

פוליש לרצפה מצוירת זאת אומנות

לבצע פוליש לרצפה מצוירת זאת מומחיות ממש. רכיבי החומר ממנו עשוי ריצוף מצויר הם טבעיים ולכן ליטוש הרצפה הכרחי. אנו חברת ניקיון ופוליש מקצועית ומאוד זהירה כשמדובר ברצפה מצוירת מבצעים זאת במומחיות בעזרת מכונת פוליש ללא חומרים העלולים להזיק. רצפה מצוירת אותנטית ולא רצפות חיקוי המיוצרות כיום איכותן טובה יותר, הצבעים בהן יפים יותר ובהשקעה יחסית קטנה הרצפה יכולה להראות יפה. ניקיון דירות אחרי שיפוץ

רצפות מצוירות קיימות מאות אם לא אלפי שנים והיו מעטרות בתים וארמונות פאר. ניתן עדיין למצוא אותן בלא מעט ישובים בארצנו. רמת הציורים של רצפות אלו בעבר הייתה מלאכת יד מחשבת בפני עצמה. המקוריות והעיצוב הנפלא מרתק עד היום את כל המעצבים והאדריכלים. הם ילחמו אתכם על השארתן בזמן תהליך שיפוץ דירתכם. עצתי לכם לשמוע להם כי חבל לזרוק אוצר למען דבר הנופל בערכו וביופיו. הצבעים הטבועים בה עשויים מחומרים טבעיים כאמור, ובעבר הוכנסה רצפה זו לאחר סיום יצירתה לתנורי חימום של מאות מעלות חום. כל אריח בעבר יוצר על ידי ידיים עובדות ולא נעשה כימנו במכשור מכני מתקדם, לכן עמידותן ושרידותן עד היום, אינו מפליא כלל.

ניקוי לרצפה מצוירת לאחר שיפוץ דירה

לאחר שיפוצים הרצפה התלכלכה מכתמי צבע, טיח וכיו"ב. ומכיוון שחומרים מסירי צבע יכולים לפגוע ברצפה מצוירת אנחנו נמנע מהם בכלל בעת ניקוי הדירה לאחר השיפוץ. נשתמש לשם כך במכונת פוליש ובעזרת רשתות ליטוש עדינות נסיר את כל הצבע והלכלוך, נקרצף רצפה זו היטב, ונמרח עלייה חומר הברקה. חומרים מדללי צבע עלולים בהחלט לפגוע ברצפה מצוירת. הם יבהירו מאוד את הצבעים של הרצפה עצמה, ולפעמים אף יהרסו אותה.

ליטוש רצפה מצוירת

כשבאים לבצע ליטוש לרצפה מצוירת חייבים להיות בעלי ניסיון רב. העובדים בהם אנו נעזרים עוברים הכשרה קודמת כך שהתוצאה מושלמת. לביצוע ליטוש לרצפה מצוירת יש צורך להצטייד בכלי עבודה מתאמים. ריצוף זה רגיש מאוד בגלל השנים הרבות שעבר לכן צריך לכבד זאת. חשוב מאד שהרשתות בהם משתמשים במהלך ליטוש הרצפה, יהיו עדינות מאוד ברמת גרגיר ליטוש P120 והוא יהיה הגס ביותר. הריצוף אינו ניתן לליטוש עם מכונת אבן. הטקסטורה ממנו הוא עשוי מצופה בעובי של 1-2 מ"מ ומכונת אבן עלולה לחשוף תחתית. לאחר שנסיים ללטש את הרצפה כראוי נמרח אותה בחומר מונע ספיגה כך תשמר יותר והצבע המקורי שלה יחזור כשהיה.

חברת cleaning-service תבצע עבורכם שירות יעיל ומקצועי של פוליש לרצפה מצוירת. למה לכם לתת למישהו להרוס לכם את הרצפה המצוירת שלכם?

יכול לעניין אתכם גם המאמרים הבאים:

חברת ניקיון בתים מומלצת

haim.03.12.2018

חברת ניקיון בתים מומלצת מי מאיתנו אינו אוהב בית נקי? כולנו היינו רוצים לאחר יום עבודה מפרך לחזור לבית נקי …

ניקיון בתים חדשים מחירים והמלצות

haim.15.10.2018

ניקיון בתים חדשים מחירים והמלצות סיימתם את הבניה בשעה טובה וקבלתם את מפתחות הבית, מן הסתם אתם תחפשו חברות ניקיון …

Cleaning a new apartment price and service

haim.10.10.2018

ניקיון דירה חדשה מחיר ושירות ניקיון דירה חדשה מחיר ושירות זה מה שבעצם יעסיק אתכם לאחר מסירת הדירה לידכם, קראו …