פוליש לרצפה

פוליש לרצפה מקצועי ואיכותי

פוליש לרצפה מקצועי ואיכותי ניתן לבצע כמעט על כל סוג ריצוף, ועל רצפות ישנות או חדשות כאחת. רצפה ישנה לדוגמה תהפוך להיות כמו שיש, רצפת בטון מוחלקת, פרקטים יהפכו לחדשים, וכמובן פוליש רצפת גרניט פורצלן. הפעולה הנקראת כך היא למעשה קרצוף עם מכונה וסקוטש ברייט לניקוי מוחלט לפני ההברקה, רק לאחר שהשטח נקי מתחילה ההברקה.

כמובן שלא כל רצפה ניתן להבריק ואז מתבצע למעשה רק תהליך קרצוף להסרת כתמי צבע וכיו"ב, דוגמה רצפת גרניט פורצלן אינה ניתנת להברקה, אלא רק לניקוי. הברקת רצפות היא מענה לסיטואציה שכולנו מכירים,: הבית שלנו לא ממש נקי המרצפות נראות זוועה, משהו שמקשה עליכם לתפקד כרגיל. אם אתם לא מוצאים זמן להחליף רצפות אחת הדרכים היא לבצע פוליש המבטיח ניקוי יסודי, הברקה תשנה את מראה הרצפה.

פוליש לרצפה מקצועי

פוליש לרצפה למה הוא מתאים?

כאמור, אחת השיטות להחזיר את הניקיון לרצפת הבית, היא באמצעות פוליש לרצפה. לפניכם פירוט לגבי שיטות פוליש לפי סוג רצפות שונות:

רצפה ישנה מסוג טראצו

רצפות אלו נמצאו פעם כמעט בכל בית, היום ניתן למצוא אותם בלא מעט דירות ובתים אך המראה ברוב המקרים נראה לא טוב. הפנלים משחירים עם הזמן כתוצאה מהשטיפות, וגם הרצפה ספגה לא מעט כתמים מטיפול בחומרי ניקוי חריפים או כאלו המכילים ווקסולין. במצב כזה מתחילים קודם כל בהסרת כל הכתמים ברצפות ובפנלים, בעזרת רשתות ליטוש מיוחדות מחדשים את הטקסטורה, ולאחר מכן מקרצפים. פעולת הקרצוף לאחר הליטוש או בשמה המקורי פוליש לרצפה נעשית בעזרת סקוטש ברייט, המונח מתחת למכונה המקרצפת את כל הריצוף היטב, שוטפים ומכינים להברקה.

הברקת רצפות אלו הן אומנות בפני עצמה, ניתן להבריק זאת בעזרת קריסטל המשווה מראה מבריק במיוחד, או ווקס רגיל הזול יותר. פוליש במחירים לסוג עבודה מסוג זה נעים בין 10 ל50 שח למטר רבוע (לא פחות מ700 שח לשירות), כשהיקר ביותר מתייחס לחידוש הרצפה ברשתות יהלום.

ניקיון, חומרי ניקיון, שואב אבק

 

פוליש לרצפה מסוג שיש

רצפת שיש ישנה או חדשה מומלץ להבריק בעזרת  פוליש קריסטל,הברקה זאת ניתנת לעשייה רק במקרה שהרצפה אינה שחוקה מדי. במידה והריצוף ישן ושחוק תידרש פעולה שונה הנקראת ליטוש אבן, ליטוש הרצפה יעשה עם יהלומים מיוחדים להסרת השכבה הישנה, ותגלה שיש חדש. ניתן בנוסף לבצע פתיחת חריצים בין האריחים, פעולה זאת נעשית עם דיסק יהלום ולאחר מכן ממלאים בדבק שיש בגוון תואם.

ליטוש רצפות נעשה באמצעות יהלומי גריסה המיישרים תחילה את השטח, וממשיכים ביהלומים עדינים יותר עד קבלת משטח אחיד וללא שריטות. הברקת קריסטל לאחר מכן תראה מבריקה שאפשר להסתרק עלייה כמו שאומרת הקלישאה, והמראה יהפוך את הבית למראה עשיר יותר.

יש גם כן מקרים שהשיש סופג נוזלים היות והוא עדין מאד, לזאת אנו מורחים חומר הנקרא סילר, והוא ימנע את ספיגת הנוזלים לאריחים. מחירי פוליש לרצפה בקריסטל המחיר נע בין 8-15 ש"ח למ"ר, לעומת ליטוש והברקה קריסטלית אשר המחיר יהיה יקר יותר וינוע בין 65-90 ש"ח למ"ר,ובהתאם לגודל הבית.

פוליש לגרניט פורצלן

ריצוף גרניט פורצלן מט או מבריק.

רצפות מסוג גרניט פורצלן, אינן מאפשרות הברקה כלל. אם כך, אי אלו אפשרויות עומדות לרשותכם כאשר תרצו לחדש את מראה הרצפה?

רכשתם רצפה מסוג פורצלן ורצפתם, הרצף השאיר כתמי רובה ודבק בכל מקום, או אם בכלל שיפצתם אז גם כן צבע טיח וכל חומרי השיפוץ על הרצפה. פוליש לרצפת גרניט פורצלן לאחר שיפוץ אינו קל כלל, במיוחד אם מדובר ברצפה מסוג מט, שלא נדבר על המחוספסות שבניהן.

כשרובה נמרחת על מרצפות אלו, היא מתקשה ונהפכת לקשה בעת פעולת בגירוד. חברת פוליש לרצפה מקצועית תשתמש במכונה מתאימה, בציוד טכנולוגי מתקדם ובחומרי ניקיון איכותיים המיועדים עבור סוג הרצפה. ישנם מקרים קשים אשר אנו נאלצים להשתמש עם רשתות יהלום, אך פעולה זאת נעשית רק בריצופים המחוספסים, שאינן יכולים להינזק.

גם רצפות ישנות מסוג זה צריכות אחת לשנים ניקוי יסודי, המנקה לא רק את הרצפה, אלא מחדשת גם את הרובה. המקצועיות בה אנו מטפלים ברצפות אלו הגיעה ללא ספק עם הניסיון הרב שצברנו במשך שנים, לכן אל תהססו לפנות ולשאול בכל הנוגע לפוליש לרצפה ולניקיון הבית ואנו נשמח לספק פתרונות בהתאם לסוג הרצפה. לפעולות אלו נקבעים מחירים לפי גודל השטח, אך אנו ממליצים שהמחיר יקבע במקום וזה נע בין 12-15 שח למ"ר.

עבודת פוליש, ניקיון רצפה, קרצוף יסודי

פוליש לרצפת צפחה

צפחה היא רצפה העשויה מאבן בזלת ומכיוון שבזלת ביסודה היא לבה רותחת, רמת הצפיפות בה היא גבוהה ואין חומר ניקוי שיכול לפגוע בה. הניקוי מתבצע בעזרת חומרים כמו חומצת מלח 30% המדוללת במים 1 ל-15, וקרצוף עם מכונה לניקוי המשטח לפני מריחת הסילר.

בדרך כלל אנו משתמשים בסילר של חברת [sika s680] שמחזיר לה את הברק היפה שלה, ובנוסף מחזיר את הצבע המקורי כמו חדש. המחירים לטיפול בצפחה נעים בין 20-30 ש"ח למ"ר, אך מומלץ לבקר במקום תחילה, מפני ששטח גדול או טיפול פשוט יוזילו משמעותית את המחיר.

פוליש לרצפת טרקוטה

סוג זה של מרצפות או רעפים נעשה בתהליך מלאכותי זה אומר, שהחומר ביסודו העשוי חימר נכנס לתבניות כשעודו במצב נוזל לטמפרטורה העולה על 800 מעלות. סוג זה אינו רגיש לחומרי ניקוי לכן הוא מנוקה כמו צפחה, רק שבצפחה משתמשים בסילר ולעומת זאת טרקוטה בשמן פשתן.

ניתן לגוון שמן פרפין ולמרוח אותו על הרצפה , פעולה זו אינה מומלצת כלל היא למעשה מעוותת את היופי הטבעי שלה. מחירי פוליש לרצפה מסוג טרקוטה נעים בין 20- 30 ש"ח למ"ר, כמובן ניתן להוזיל במידת שטח גדולה, והעבודה פשוטה יותר.

ניקיון, חומרי ניקיון, ניקיון רצפת פרקט

פרקטים האם צריך פוליש לרצפה?

רצפת פרקט בהחלט צריכה הברקה עם חומרים המתאימים לה בעזרת מכונה, וטיפול בה ישמור עלייה לאורך שנים רבות ומבריקות. ישנם סוגים רבים של פרקטים כאלה שהם מעץ אלון או מאורן, לכן יש להתאים במדויק את החומר המתאים לכל סוג, ולהיזהר מנזקים.

במקרה והפרקט התבלה ונשחק כך שהצבע נהרס, יצריך חידוש בעזרת ליטוש הפרקטים תחילה, ורק לאחר מכן תעשה פעולת ההברקה. יש לדעת כי פרקטים רגישים מאד למים, כך שרוב ביצוע העבודה אינה נעשה בעזרתם למעט, ניגוב השטח במטלית לחה לפני פעולת ההברקה.

מחירים להברקת פרקטים נעים בין 20 ל35 ש"ח למ"ר, וחידוש נע בין 120 ל-200 ש"ח למ"ר וזה כולל פוליש לרצפה והברקה יסודית להסרת כל שכבת הלכלוך. לפני שמתחילים כל פעולה יש לוודא שחומרי הניקוי אכן מתאימים לסוג הרצפה עלייה מתבצעת העבודה, אחרת עשוי להיגרם נזק.

חברת ניקיון מובילה

פוליש לרצפה לבד או עם איש מקצוע

אחת ההתלבטויות שעומדות בפני אנשים היא האם לשכור את שירותיה של חברה מקצועית המספקת שירותי פוליש לרצפה או לבצע את פעולת הקרצוף לבד?

כיום, בשונה מבעבר ישנן אפשרות לרכוש חומרי ניקוי וכן לשכור מכונת פוליש על מנת לבצע את התהליך בעצמכם. מנגד, אנשי מקצוע בתחום מביאים אתם ניסיון רב והם ידעו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, כך הרצפה תזכה לקבלת מראה מבריק. אנשי מקצוע שרכשו ידע בתחום יוכלו להתאים את החומרים המתאימים לסוג הרצפה תוך שימוש במכונת פוליש לרצפה איכותית.

איך להזמין חברת ניקיון ופוליש מקצועית?

אם החלטתם להזמין חברת ניקיון ופוליש לצורך ביצוע השירות, כיום ניתן להזמין את שירותיה של חברת ניקיון באתר האינטרנט של החברה. אם בעבר המידע על חברות ניקיון היה עובר מפה לאוזן  כאשר המידע שנמסר לא היה מדויק, הרי כיום לכל חברה המכבדת את עצמה יש אתר אינטרנט, שם ניתן לראות בדיוק מה מציעה החברה,להתרשם מהניסיון המקצועי של צוות העובדים. אתר אינטרנט מקצועי מאפשר לכם לבחון האם החברה מתאימה לצרכים שלכם ולהחליט.

לסיכום, בין אם החלטתם לנקות את הבית לבד או להזמין חברת ניקיון – תוכלו ליהנות מהתוצאה הסופית של רצפה מבריקה וחדשנית בזכות פוליש לרצפה הנעשה בצורה הנכונה!

צרו קשר איתנו עוד היום לפרטים, עלויות וטיפים!

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

Call Now Button
חברת ניקיון בתים בפתח תקווה
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר