פוליש יהלום

אנשים רבים מעוניינים לחסוך בהחלפת רצפות שבביתם והם מבצעים פוליש וליטוש שיתאים לסוג הרצפות שברשותם. אחד מסוגי הפוליש הנפוצים, הינו פוליש יהלום שהוא למעשה שילוב של ליטוש ופוליש קריסטלי, מה שמקנה ברק לרצפות שייראו חדשות לחלוטין ומלאות ברק. לפני כמה עשרות שנים, לא היו קיימות האפשרויות שקיימות היום להברקת הרצפות. בזמנו, ביצוע זה של הברקה היה נפוץ במשרדים, אולמות, מוזיאונים וכדומה. העלות של פוליש אינה יקרה והחישוב שלה ייעשה על פי מ"ר. לאחר ביצוע הפוליש, יש לשטוף היטב את הרצפות בחומר ריצוף מיוחד שיתאים לסוג הרצפה מה שיעניק ברק מיוחד לאורך זמן רב.

כאשר החלו להשתמש עם פוליש לפני שני עשורים ויותר, היו משתמשים עם ווקס חם לרצפות, מה שהיה מסוכן להחלקה. היום, כבר ניתן לראות  הרבה סוגים של פוליש והברקה כמו פוליש יהלום גם בבתי אב, אולמות משרדים ומוסדות שונים. המילה "יהלום" גזורה מצורת ההברקה שמבהיקה כיהלום. אופן ביצוע ההברקה חשוב להעניק לרצפות את המראה הבוהק שלהן. יש לציין כי השקעה בהברקה הנכונה וקרצוף הרצפות, יקנה לכם מראה מבהיק של הרצפות, ללא השקעה גדולה של החלפתן.

בית נקי ומעוצב

שילוב של ליטוש והברקה

המחיר של פוליש יהלום יהיה מעט יותר יקר מאשר שאר סוגי הפוליש. היות והשיטה של הליטוש וההברקה הינה משולבת. במידה ותזמינו שירותי ליטוש הרצפות בנפרד ושירותי הברקה, המחיר יהיה גבוה יותר ולכן, יש למצוא חברה המבצעת את הליטוש והפוליש יחד. בגדול, פוליש מסוג יהלום, מתאים לכמה וכמה סוגי רצפות. הפוליש הפופולרי ביותר, הינו מסוג יהלום שיטה זו, פותחה במיוחד לרצפות מסוג גרניט פורצלן ולשיש מסוג קיסר. אופי הביצוע של פוליש ספציפי זה, מתחיל בניקוי הבסיסי של הרצפות, ממש כמו שאר סוגי הפוליש, אך במקום קרצוף, מבצעים ליטוש, כאשר ליטוש זה, מסיר שכבה דקה מהרצפה ולאחר מכן, יש לקרצף ולהחליק את הרצפות בחומרים מיוחדים שיתאימו לסוגה ורק עם מכונה מיוחדת לביצוע פעולה זו. עוד בנושא ליטוש מרצפות.

את החדרת הקריסטלים לרצפות מבצעים ממש כמו פוליש קריסטל ובעולה איטית עם מכונה שעובדת בחוזקה אך גם באיטיות הדרושה להחדרת הקריסטלים והברק המיוחד לרצפות. פוליש יהלום, מתאים למשטחים שכוללים כתמים קשים ובגלל העובדה, שניתן יהיה להסיר כתמים קשים מהריצוף בעת הליטוש ולכסות בשכבה מבריקה את הרצפות, מה שיקנה מראה חדש לרצפות הבית, המשרד או בכל מוסד ציבורי אחר. ההשפעה של הברקת הרצפות בכל מיני מקומות, הינה חשובה, על מנת קבלת מראה נקי, יוקרתי ומרשים. עוד בנושא חברת פוליש.

בית נקי אחרי קרצוף מקצועי

מתי כדאי לבצע פוליש מסוג יהלום?

ראשית כתחזוקה שוטפת, יש לבצע פוליש יהלום בכל שנתיים שלוש, על פי השחיקה של הרצפות. גם בתים לפני אכלוס, או נכסים לאחר שיפוץ, כגון בית, משרד או דירה. גם אנשים לפני שהם מוכרים את ביתם או דירתם, מומלץ כי יכינו את הבית לפני המכירה ויתנו דגש לריצוף שייראה איכותי. יש לבצע פוליש מקצועי, באמצעות חברת פוליש וניקיון וותיקה שהיא בעלת שם ומוניטין של שנים, כזאת שיש עליה המלצות מלקוחות מרוצים. רבים מעדיפים לדחות את החלפת הריצוף בביתם או במשרדם כך שהם מזמינים חברה מקצועית שתבצע עבורם פוליש, שיקנה מראה של מרצפות חדשות.

ישנם כאלה שמבקשים רק באזורים שונים בבית פוליש יהלום, כגון חידוש והברקה של מרצפות סלון ביתם, לכניסה לחללי הבית ולמטבח. מדובר על עבודה של כמה שעות בלבד, מבלי לגרום לאבק ולכלוך בעת ביצוע הפוליש, היות וחברות ניקיון מקצועיות בעת הליטוש לפני הפעולה של ההברקה, עובדות עם מים, מה שמונע מהאבק בליטוש הרצפות, לעוף באוויר. המטרה של פוליש והברקה מסוג יהלום, הינה לחדש ולהבריק את רצפות הבית ולהקנו להן מראה חדש, כאשר מדובר בפוליש בכל חללי הבית או המשרד, העבודה עשויה לקחת בין כמה שעות לבין יום שלם, תלוי בגודל החללים. דבר לא חשוב פחות, הינו בחירת חברה מקצועית ,אשר תבצע עבורכם סוג זה של ליטוש והברקה. חברת cleaning service הינה חברה ידועה ומוכרת מזה שנים רבות, אשר מבצעת עבודות כגון פוליש יהלום ואת כל סוגי הפוליש במקצועיות ודייקנות, תוך שימוש במכשור משוכלל, חומרי ניקוי והברקה מתוצרת ארה"ב וניסיון עשיר של הצוות המתמחה בכל סוגי הפוליש.

סוגי פוליש נוספים

ליטוש שיש

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 750 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 750 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 950 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 1450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 950 ₪

ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר