פוליש לגרניט פורצלן

פוליש לגרניט פורצלן מט הינו שונה מאשר פוליש לגרניט פורצלן מבריק, ולכן חשוב מאוד לדעת את השוני בין הפעולות על מנת שתוכלו לבחור חברת ניקיון איכותית עבורכם. לא כל חברת ניקיון מבינה את השוני בין שני האריחים הללו, ומהסיבה הזאת אסור לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לאריחים בדירה או במשרד שלכם.

אך ראשית חשוב מאוד להבהיר נקודה חשובה שאנשים רבים נוטים להתבלבל לגביה – פוליש איננו מבריק את הרצפה, אלא דואג לקרצף את הרצפה ולהסביר ממנה את כל הלכלוך שהצטבר בה לאורך השנים.

פוליש לגרניט פורצלן על רצפת מט

תחילה נספר לכם על הפעולה עבור רצפת מט, שהפכה להיות שכיחה מאוד בשנים האחרונות והביקוש שלה עלה מאוד בעשורים האחרונים. כאשר רצפת מט מתלכלכת או שנצבר בה לכלוך, חשוב מאוד להשתמש במכשיר פוליש על מנת להסיר את כל הלכלוך שנמצא עמוק בתוך הרצפה. בשונה מרצפה חלקה, ברצפת מט יכול להצטבר לכלוך שקשה מאוד להסיר אותו ללא מכונת פוליש איכותית וחומרים איכותיים אשר מנקים את הרצפה לעומקה.

ראשית כמו שאמרנו עוברים עם מכונת פוליש אשר מבצעת הסרה ראשונית של כל הלכלוך הזמין. לאחר מכן שמים חומר מיוחד אשר מטרתו העיקרית להסיר את כל שאר הלכלוך שעדיין לא נעלם, ושוב נעזרים במכונה על מנת לקרצף את הרצפה ולעזור לחומר לחדור אל תוך הרצפה.

הפעולה אומנם נשמעת פשוטה אך היא דורשת מיומנות וידע מקדים אשר יעזרו לכם להסיר את כל הלכלוך הקיים. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לתחום של ניקוי פוליש לגרניט פורצלן. כך תוכלו לדעת שעשיתם את הבחירה הטובה ביותר.

פוליש קריסטל - מראה מבריק

פוליש לרצפת גרניט פורצלן מבריקה

ההתנהלות עם רצפה מבריקה שונה במהות שלה מאשר ההתנהלות עם רצפת מט. רצפה מבריקה היא הרבה יותר עדינה מאשר רצפת מט, כאשר כל שריטה או כל מכה שהרצפה תקבל ניתן יהיה לראות אותה באופן ישיר. לכן חשוב מאוד להתנהל בזהירות, ולהבין כי כל טעות קטנה יכולה לעלות ביוקר – ומהסיבה הזאת אתם צריכים לקחת חברת פוליש המתמחה בתחום של פוליש לגרניט פורצלן.

ברצפה מבריקה אסור להשתמש בחומרים גסים על מנת להסיר את הלכלוך, כמו שאמרנו כל שימוש שלא לצורך עלול להביא למצב שבו יהיה נזק בלתי הפיך שיהיה קל מאוד לראות ולשים לב אליו. מהסיבה הזאת במקרה הזה משתמשים אך ורק במכונת פוליש ייעודית לרצפה חלקה.

כאשר לאחר שעוברים עם המכונה ניתן להגיע אל הלכלוך אשר הצטבר ברצפה עצמה, אך בשונה מרצפת מט לא נדרש לחזור על הפעולה פעם נוספת.
ניתן להשתמש בחומרי ניקיון אך כאלה אשר מתאימים לרצפה מבריקה, וכאלה שלא יעשו לה נזק בלתי הפיך שאתם עוד תצטערו עליו.

מאמרים נוספים מעניינים באתר

פוליש לגרניט פורצלן

עוד בנושא

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 750 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 750 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 950 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 1450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 950 ₪

Call Now Button
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר