פוליש לרצפה שומר על איכות

פוליש לרצפה שומר על איכות הריצוף כך אנו כחברת פוליש מאד וותיקה ומאד מנוסה בתחום משוכנעים, ונפתח פוליש קריסטל. הקריסטל הובא לראשונה לארץ לפני כשלושים וחמש שנה מספרד ומטורקיה, ושם כבר שנים לפני הבריקו רצפות בבתי מלון ובאולמות. כמו בעבר גם היום עדיין נשארו לא מעט בתים ודירות המרוצפות בריצוף הישן, כמו רצפת טראצו או רצפות שיש מכל הסוגים.

רצפות טראצו פשוטות אמנם אבל איכותיות מאד, לכן על מנת לשמור עליהן ולקבלת מראה מדהים, מברקים בעזרת פוליש קריסטל. על רצפת שיש זה כבר לא רק מומלץ אלא מחויב במציאות, יש גם מקרים רבים שההברקה אינה מספיקה וצריך סילר. בשיש עדין בדרך כלל משטחי שיש בהירים יותר, השיש רך ואינו עמיד מפני ספיגת נוזלים לכן, מורחים סילר כדי להגן עליו. הקריסטל מבריק את הרצפה באופן מדהים אינו מחליק כלל, שומר על הרצפה מפני שחיקה לאורך שנים רבות, וזאת אנחנו בדקנו.

ייאוש מניקיון, אישה וציוד ניקוי

פוליש לרצפה שומר על איכות כך שהרצפה הישנה יכולה להראות חדשה!

ריצוף ישן שנשמר לאורך שנים ורק צריך הברקה, הטיפול יהיה פשוט יותר לא יצריך הוצאה כספית ניכרת, והשירות יהיה קצר. רצפה ישנה שהוזנחה מאד במשך שנים הטיפול שונה, העבודה תהיה ארוכה יותר ההוצאה תגדל אך תמיד תהיה משתלמת בהרבה, מלהחליף רצפה. אם במשך שנים לא עברה הרצפה קרצוף עם מכונה, סביר להניח גם ששטיפה בחומרים לא מתאימים הזיקה, והשחירה את הרצפה.

מה שצריך לעשות הוא, שיוף השכבה העליונה של הרצפה בעזרת מכונה ורשתות, על מנת לחשוף רצפה חדשה ויפה. ישנם גם מקרים מסוימים שליטוש רשתות אינו מספיק וצריך גם, ליטוש עם מכונת אבן ויהלומים וזאת, במקרים של הבדלי גבהים שצריך לישר. חברת פוליש cleaning-service מאד מקצועית בנושאים אלו ובעלת ידע רחב, כשרצים לעשות פוליש או חידוש רצפה אנחנו הכתובת הנכונה.

לגרניט פורצלן יתרונות, אבל גם חסרונות.

לרצפת גרניט פורצלן יש יתרון אחד גדול וזה שאינה צריכה הברקה, אבל ניקוי היא בהחלט צריכה לכן עושים פוליש, בעיקר לריצוף חדש ולאחר שיפוץ. ניקיון בתים לאחר שיפוץ מקצועי לכלך את כל הרצפה החדשה לכן, צריך חברת פוליש מקצועית שתנקה, במיוחד לגרניט פורצלן מט.

הריצופים הלא מבריקים של הגרניט פורצלן על פי רוב מחוספסים, אז כשצבע ורובה בזמן השיפוץ נמרחו על הרצפות, קשים להסרה. חברתנו מאד מנוסה בסוגי רצפת גרניט פורצלן מכל הסוגים, דמוי פרקט או פורצלן מבריק ואנטי סליפ, אנו מומחים ומבצעים זאת במקצועיות. עוד בנושא פוליש לגרניט ופורצלן.

פוליש לרצפת אבן טבעית בחצר.

בעבר לרוב ריצפו את שטחי חצרות הבתים באבן טבעית, הרצפה הטבעית מתלכלכת מאד וכתמים רבים נוצרו בה, אל דאגה נחדש. בתחילה אנו מקרצפים את הרצפה היטב עם מכונת פוליש וחומר לניקוי, לאחר מכן שוטפים זאת בעזרת קיטור בלחץ גבוהה מאד, ומגלים רצפה נקייה.

לאחר שהרצפה יבשה לחלוטין ללא שאריות מים או לכלוך, לאחר מכן מורחים חומר מיוחד על מנת לשמור עליה לאורך זמן. העובדים המסורים של חברת ניקיון איכותית לבתים שלנו יגיעו אליכם ביום הביצוע בעזרת מכשור מכני מתקדם, ויחזירו לכם את היופי של רצפת הגינה שלכם. עוד בנושא פוליש לרצפת אבן.

ניקוי בתים עם רצפת פרקט

חידוש פרקט עץ טבעי ופוליש

ניקוי רצפות פרקט ועץ נשמע מופרך אבל זה בכלל לא כך, על מנת להעשיר את מראה הפרקט לאחר שברק הסילר נעלם, מומלץ מאד להבריק בעזרת פוליש.

החומר שמשתמשים בו להברקה הוא חומר מסוג אקרילי, שבעזרת מכונה מתאימה ומקצועית יחזיר את הברק, אפילו יותר מקודם. במשרדים רבים מניחים פרקט כתחליף לריצוף, אך התחזוקה שם לקויה ובמשך הזמן הפרקט נשחק ונראה לא במיטבו. במקרים אלו אנו מחדשים את הפרקט ונעזרים במכונת ליטוש מיוחדת, וכך למעשה מסירים את כל השכבה הישנה ומגלים פרקט חדש.

לאחר ליטוש הפרקט אנו שואבים ומנקים, מורחים עליו לכה מיוחדת ששומרת עליו, ומבריקים בעזרת חומר המתאים לפרקט. חברת ניקיון cleaning-service זה אומר שירות יעיל חסכוני ובטוח, כך שתהיו בטוחים שאתם יכולים לישון בשקט.

ניקיון רצפה עם דלי ומגב

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

Call Now Button
חברת ניקיון בתים בפתח תקווה
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר