פוליש לרצפת אבן

רצפת אבן הפכה להיות לאורך השנים מסוגי הריצוף המבוקשים ביותר בישראל. אם בעבר הייתם פוגשים רצפת אבן אך ורק בחצר או בגינה, כיום תוכלו לפגוש מרצפות מהסוג הזה גם בדירות ובמשרדים אשר מבינים את היופי שלו. רצפת אבן היא אומנם מרשימה ויפה מאוד, אך היא דורשת תחזוקה גדולה יותר מאשר שאר המרצפות אשר עומדות לרשותכם. לכן חשוב מאוד שתכירו את דרכי ההתמודדות עם מרצפות מהסוג הזה, על מנת שתוכלו להבין בדיוק לקראת מה אתם צועדים.

כל כמה זמן צריך לעשות פוליש לרצפת אבן?

קשה מאוד לתת תשובה חד משמעית לגבי כל כמה זמן צריך לעשות פוליש לרצפת אבן, כי בסופו של יום ההחלטה נמצאת אך ורק בידיים שלכם. אך בסופו של יום נוכל להמליץ לכם על דרך פעולה שאם תפעלו על פיה, תוכלו לדעת כי אתם מתחזקים את המרצפות בדירה שלכם באופן מקסימאלי.

הדעה הרווחת היא שבכל מספר שנים צריך לבצע פוליש לרצפת אבן, כך שתוכלו לשמור על הברק ועל המראה הטבעי שלו. אם תרצו שנהיה קצת יותר ספציפיים, מוטב לעשות את הפוליש בכל 2-3 שנים באופן עקבי וקבוע, זוהי דרך ההתמודדות הטובה ביותר עם רצפות אבן.

מדוע קיים הצורך בקרצוף אחת לתקופה?

בשונה ממרצפות רגילות אשר עשויות מחומרים לא טבעיים, רצפת אבן עשויה מחומר טבעי לחלוטין אשר תהליך השחיקה שלו לא תלוי באף גורם. עם השנים ברצפות אבן נוצרים חורים וסדקים אשר תוכלו לראות כמעט בכל קיר או רצפת אבן שסובל משחיקה לאורך זמן. הסיבה המרכזית להיווצרות החורים והסדקים זה כמובן כמויות גדולות של מים אשר מצטברים בתוך האבן לאורך השנים. 

פוליש לרצפת אבן יתבצע לאחר תהליך ראשוני של ניקוי אשר במהלכו יוסרו כל כתמי השמן והלכלוך הגס אשר הצטבר על הרצפה עצמה. כמובן שצריך לייבש בצורה אידיאלית את האבן לאחר הניקוי הראשוני על מנת שהפוליש יוכל לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בסופה של הפעולה ניתן גם למרוח שכבת הגנה מיוחדת אשר מטרתה להגן בצורה טובה יותר על האבן ולמנוע מהרצפה להישחק בעתיד בצורה מהירה יותר.

ניקיון בית, משפחה, ציוד ניקיון, אמא ובת

פוליש לרצפת אבן ברמה הגבוהה ביותר!

רצפת אבן היא אולי העמידה ביותר מבין המרצפות העומדות לרשותכם, אך באותה מידה היא גם מהמרצפות עם תהליך השחיקה המהיר ביותר. חשוב מאוד תמיד לשמור על המראה הטבעי של האבן על מנת שתוכלו להרשים את האורחים המגיעים אליכם ומתרשמים מהמראה הטבעי של הרצפה.

פוליש לרצפת אבן חייב להתבצע על ידי חברת ניקיון אשר יודעת בדיוק כיצד לפעול בכדי שתוכלו להחזיר את הרצפה לקדמותה. כך בתוך זמן קצר תוכלו לראות את הרצפה כמו ביום הראשון שקיבלתם אותה, וכמובן כל האורחים שלכם יישארו פעורי פה.

קראו עוד מאמרים מעניינים באתר

חברת פוליש כפר סבא

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 750 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 750 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 950 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 1450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 950 ₪

ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר