פוליש קריסטל לרצפת שיש

פוליש קריסטל לרצפת שיש מאד חיוני על מנת לשמור את הברק לאורך זמן, צריך פוליש קריסטלי מחברת פוליש מנוסה, לביצוע מושלם לרצפת שיש ישנה וחדשה. היום רצפת שיש היא לא רצפה שאתה פוגש כמו בעבר, היום מרצפים ריצוף גרניט פורצלן שנראה שיש, אך איכותו לא. לשיש יתרונות רבים והראשון הוא שאינו נשבר בקלות וניתן לחידוש, לבצע פוליש קריסטל רק אחת לשנה, והרצפה תישאר מבריקה ויפה.

לעומת זאת רצפת גרניט פורצלן נשברת בקלות במיוחד כשנופלים עלייה חפצים, נשחקת במראה עם הזמן, ואינה ניתנת לחידוש. פוליש קריסטל איכותי שומר על איכות השיש משחיקה, אינו מחליק כלל, ומבריק את הרצפה בבית שזה נראה כמו רטוב כל הזמן. לא תמיד ניתן לעשות פוליש קריסטל לשיש, לפעמים כשהרצפה נשחקה במשך השנים צריך לחדש, ולכן מבצעים ליטוש ביהלומים.

רצפת שיש מבריקה, עסקים ומשרדים, שקיפות אנשים

חברת פוליש לחידוש רצפת שיש ישנה

כמו שאמרנו רצפת שיש ישנה עם הזמן נשחקת מאבדת מיופייה, ואינה ניתנת לשינו בעזרת פוליש קריסטל, לכן צריך חידוש ופוליש. חידוש השיש מתבצע בתהליך הבא, ראשית פותחים את החריצים בין אריח לאריח בעומק של 2 ס"מ וברוחב 2 מ"מ, וממלאים דבק שיש בגוון מתאים. לאחר יבוש הדבק מלטשים את הרצפה ביהלומי גריסה בשלב הראשון, ומיישרים את השטח ומעלימים את הבדלי הגובה הקטנים, בין האריחים.

כשהשטח הפך למשטח אחד ללא הפרדת החריצים, עוברים לשלב הבא שהוא, ליטוש ביהלומים עדינים, וכל זה בכמה שלבים. הליטוש ביהלומים עדינים בדרגות שונות אומר, שכל שלב מסיר את השריטות שנוצרו מהשלב הגס יותר, עד העדין ביותר להחלקה מושלמת. לאחר כל הפעולות הנעשים לחידוש הרצפה, ולאחר ליטוש בדיסק בפינות שהמכונה אינה מגיעה אליהן, מתחיל שלב הברקת קריסטל. ולאחר כל זאת אתם תבינו, כמה היה כדאי ומשתלם לחדש את הרצפה, ותהינו מרצפת שיש מבריקה כמו זכוכית, המעשירה את מראה הבית.

פוליש ווקס אינו מומלץ לרצפת שיש

פוליש ווקס אינו מומלץ לרצפת שיש כלל וזאת מהסיבות הבאות, רצפת שיש מגיעה לרוב מלוטשת מהמפעל בו היא נרכשה, והרצפה מבריקה מאד. היות והווקס הוא חומר שעוותי ושמנוני, מריחתו על רצפת שיש דווקא תוריד טון מהברק הטבעי שלו, ותשאיר סימנים מגרירת חפצים. כל פסיעה תשאיר סימן של טביעת הנעל, ולהסיר אותה, יצריך שטיפה קשה ויסודית כל פעם מחדש, והרצפה תהפוך למחליקה ומסוכנת. לכן מומלץ מאד לטעמנו להבריק אותה בעזרת פוליש קריסטלי, לא רק להברקה מוגברת, אלא להגן מפני שחיקה והחלקה שלא לצורך.

חברת פוליש cleaning-service המבצעת פוליש קריסטל לרצפת שיש

cleaning-service היא חברת ניקיון העוסקת בתחום כבר מ 1985, מכירה את כל סוגי הרצפות הקיימים בארץ, ומשתמשת בחומרים איכותיים לביצוע מושלם. אנו מעסיקים בשורותינו את מיטב בעלי המקצוע המספקים פוליש לרצפה, כזה שיחסוך לכם לא מעט כסף וזמן, ותוכלו להתענג מתוצאה מרהיבה. חברתנו מחזיקה לא מעט סניפים בארץ כך שהשירות יהיה מהיר, ולא תצטרכו להמתין זמן רב לקבלת שירות איכותי וזול. ובנוסף אנו חברת ניקיון בתים ודירות בכל הארץ, ומנקים דירה חדשה או ישנה לפני אכלוס, וניקיון בית לאחר שיפוץ.

שירותי ניקיון נוספים שיעניינו אותך

חברת פוליש בפתח תקווה

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

Call Now Button
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר