פוליש לרצפת צפחה וטרקוטה

haim
30.01.2018
Rate this post

פוליש לרצפת צפחה או טרקוטה

פוליש לרצפת צפחה וטרקוטה הינו טיפול זהה לחלוטין. הטיפול נעשה בעזרת אותה מכונת פוליש מקצועית וחומרים זהים רק הסיום שלו הוא שונה. פוליש לרצפת צפחה הוא סוג של תהליך ניקוי עם חומרי ניקוי חריפים, מכונת פוליש ומקרצפת ואין כל חשש לפגיעה ברצפה על ידי חומרים אלו. הברקת רצפה זו אינה נעזרת בחומרים המכילים שעווה כמו פוליש ווקס וציפוי הטקסטורה שלה בסיום התהליך נעשה בעזרת סילר. בהמשך מאמר זה נסביר את כל תהליך הניקוי של רצפות מסוגים אלו אך תחילה נסביר את מרכיבי החומר של כל רצפה וכך נבין למה התהליך הינו זהה.

פוליש לרצפת טרקוטה מחברה מקצועית

רצפת טרקוטה נמצאת היום כמעט בכל בית פרטי החל מרעפים על גגות כמעט בכל הארץ ובעולם ועד מרצפות בחצרות בתים רבים. פוליש לרצפת טרקוטה גם כן נעשה בעזרת מכונת פוליש ומקרצפת מתאימה,  חומרי הניקוי לרוב זהים כולל חומצת מלח ורק ההברקה היא שונה. החומר הנמרח על רצפת טרקוטה הוא שמן פשתן, המדולל באופן מדויק בטרפנטין ונמרח בעזרת מברשת עדינה, למראה חדש.

החומר המרכיב את רצפת הטרקוטה, כפי שהזכרנו, נעשה באופן מלאכותי. החומר מורכב מחמר במגוון בצבעים טבעיים ומוכנס לתנור בטמפרטורות גבוהות. כשאנו מדברים על טמפרטורות גבוהות זה אומר כ-1000 מעלות חום, אשר הן יוצרות בסוף התהליך חומר קשיח מאוד אך לא כזה שלא יספוג נוזלים. הטרקוטה אינה מגיעה לרמת טמפרטורה שתהפוך את החומר לנוזל לכן גם רמת החלקת הטקסטורה אינה זהה לרצפת הצפחה. מכיוון שהמשותף לרצפות אלו הוא צפיפות החומר שלהן כתוצאה מתהליך בטמפרטורות גבוהות זה מובן מדוע תהליך הפוליש לשני החומרים הינו זהה.

כיצד נעשה תהליך פוליש לרצפות אלו

תחילה נשטוף היטב את הרצפות עם קיטור בלחץ 8 באר, נכין את השטח לקרצוף עם מכונת פוליש ונעזר בכריות מיוחדות להסרת הלכלוך. החומר בעזרתו ננקה את שטחים אלו הוא חומצת מלח 30%. אנו מדללים את החומר 1 ל- 20 במים, ומנקים שוב היטב בעזרת המכונה. בשלישית אנו מקרצפים את השטח עם מים נקיים ולאחר גריפת המים, אנו מייבשים היטב את השטח, למריחת השמן או הסילר.

חברת פוליש וניקיון Cleaning Service היא חברה העוסקת בתחום הפוליש כבר שנים רבות ומטפלת בכל סוגי הרצפות בארץ ובעולם. כותב שורות אלו הוא הבעלים של החברה כבר למעלה משלושה עשורים והניסיון שצבר בנושאים אלו מספק שירות יעיל ובטוח.

יכול לעניין אתכם גם המאמרים הבאים:

ניקיון רצפה

מחיר פוליש וחידוש לרצפה

haim.27.12.2017

Rate this post מחיר לפוליש וחידוש לרצפה ישנה מחיר פוליש וחידוש לרצפה ישנה נקבע לפי סוג הטיפול, סוגי הרצפות רבים …

פוליש לרצפה מצוירת

haim.09.01.2018

Rate this post פוליש לרצפה מצוירת זאת אומנות לבצע פוליש לרצפה מצוירת זאת מומחיות ממש. רכיבי החומר ממנו עשוי ריצוף …

חברת ניקיון לדירה חדשה

שירותי ניקיון ופוליש של חברת cleaning-service

haim.31.01.2018

Rate this post שירותי הניקיון cleaning-service – חברת ניקיון ופוליש מומלצת השירותים של חברת ניקיון cleaning-service הם שירותי ניקיון ופוליש …