052-6881837 חייגו עכשיו!

פוליש

פוליש לרצפה בהחלט ישפר את המראה: כשהבית החדש שלנו לא ממש נקי,וכל השטחים ברצפה מלוכלכים מכל חומרי הבנייה . אז אם אינכם מוצאים את עצמכם מרוב הלכלוך, זה הזמן לבצע פוליש המבטיח ניקיון יסודי. פוליש לרצפה יחדש את הרצפה באמצעות ניקוי והברקה. אז האם כדאי לבצע פוליש לבד או באמצעות חברת ניקיון מקצועית

רוצים הצעת מחיר?

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פוליש לרצפה

מעוניינים לבצע פוליש לרצפה הישנה שלכם ולהבריק אותה כמו מראה ? אתם זקוקים לניקיון רצפה בדירה החדשה שלכם?.

אנו חברת cleaning-service המעצמה המובילה של כל חברות ניקיון ופוליש המתחרות בתחום למצוינות, או שפשוט לא להיות.

אנו חברת פוליש וניקיון מומחית בתחום שנים רבות, הסניפים שלנו מפוזרים בערים רבות מחיפה בצפון, תל אביב במרכז, ועד באר שבע בדרום. חברתנו וותיקה בתחום הפוליש, מעסיקה עובדים מקצועיים המגיעים לתוצאות שאף חברה בענף, אפילו לא מתקרבת

 

ככה נראה אצלנו פוליש

אם אתם לא מזהים את הרצפה שלכם מרוב לכלוך, אחת הדרכים להשיב את הניקיון לרצפת הבית היא באמצעות פוליש לרצפה. מהי פעולת פוליש?  באמצעות מכונת פוליש ניתן לקרצף את הרצפה ולהעניק לה מראה נקי, ובמידה וניתן למרוח פולימרים כגון ווקס או פוליש קריסטל אז המראה גם מבריק.

היות וכל רצפה עשויה מחומר שונה אז לפני שמתחילים את הפעולה,יש לוודא שחומרי הניקוי אכן מתאימים לסוג הרצפה אותה מנקים אחרת עשוי להיגרם נזק.

לדוגמה פוליש לרצפת גרניט פורצלן אמור להיעשות אך ורק עם חומר המתאים לכך, על מנת להסיר את הלכלוך הקשה כתוצאה מהשיפוץ או שימוש ממושך בחומרי ניקוי לא מתאימים.

אסור לחלוטין להשתמש על רצפת גרניט פורצלן  בווקס לרצפות או בכל חומר הברקה מכל סוג, ולכן אנשים שקבלו הנחיות מחברות כשקנו את הרצפה נחרדים שהם שומעים את המילה פוליש..

רבים הם האנשים המקבילים את המילה פוליש עם  המילה ווקס, ורואים בדמיונם רצפה מבריקה ומראה רטוב, אז זהו שזה לא מדויק.

רצפות הניתנות להברקה ע"י פוליש קריסטל הן כל סוגיי השיש הקיימים, רצפות מסוג טראצו, רצפת סומסום או רצפה רגילה של פעם, כאן זה המקום להשתמש בהברקה קריסטלית המגיעה לתוצאות מדהימות, ולמראה רטוב המחזיק לאורך שנים ואינו מחליק כלל.

פוליש ווקס  הוא חומר שעוותי הגורם לרצפה להראות מבריקה אך מעט מחליקה ומשאירה סימנים לאחר כל גרירה, אבל לפרקטים מסוג לימינציה מומלץ לדלל ווקס במים ולמרוח עם מטלית לחה והפרקט נראה מיליון דולר.

למשטחי בטון מוחלק או פי וי סי משתמשים בפוליש אקרילי המקנה מראה מבריק ומהממממם. cleaning-service חברת פוליש מטפלת בכל סוגי האבן הטבעית ולאחר הניקוי מורחת את הסילר המתאים לאבן על מנת למנוע ספיגה וחדירת כתמים מנוזלים.

פוליש לדירה לאחר שיפוץ

חברת פוליש או לבד

אחת ההתלבטויות שעומדות בפני אנשים היא האם לשכור את שירותיה של חברה מקצועית של ניקיון בתים לקבלת רצפה נקייה ומבריקה, או לבצע את הפעולה לבד.

היום בשונה מבעבר יש אפשרות לרכוש חומרי ניקיון וכן להשכיר מכונות פוליש על מנת לבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר, אך מנגד חשוב לזכור שאנשי מקצוע בתחום הפוליש מביאים אתם ניסיון רב והם ידעו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

אנשי מקצוע שרכשו ידע בתחום יוכלו להתאים את החומרים המתאימים לסוג הרצפה תוך שימוש במכונת פוליש מקצועית, ואז בוודאות אפשר לומר שהרצפה בביתכם תזכה לקבלת מראה שהוא לא רק מבריק, אלא גם ללא נזקים שעלולים לקרות בעבודה לא מקצועית והברקה שנשארת לזמן ארוך מאד.

הנושא הכי חשוב הוא לאיזה מחירים אנו מצפים? אז כך מחירים לפוליש נקבעים לפי השטח שאתם אמורים לבצע דוגמה: פוליש קריסטל לשטח של 100 מ"ר יעלה כ13 ש"ח למ"ר רבוע לעומת פוליש ווקס, שיעלה רק 8"ש"ח למ"ר לא כולל קרצוף.

ככל שהשטח קטן המחיר למ"ר יעלה, לעבודות במבני תעשייה ברצפת בטון כשהשטח הוא 1000 מ"ר והלאה, אז כמובן המחיר בהתאם על פי אופי העבודה והחומרים שאנו נהיה אמורים להשתמש. לדוגמה: המחיר לציפוי בסילר של סיקה בשטחים כאלה הוא כ5 שח למ"ר לא כולל קרצוף שזה תוספת של 3 שח למ"ר.

טיפול בפוליש אקרילי יוזיל את המחיר ל4 ש"ח למ"ר לא כולל קרצוף, ופוליש קריסטל על רצפות רגילות בשטחים גדולים הוא 8 שח למ"ר.

איך להזמין חברת פוליש וניקיון מקצועית

אם החלטתם להזמין חברת פוליש וניקיון לצורך ביצוע עבודה בביתכם עלכם לזכור, כיום ניתן להזמין את שירותיה של חברת ניקיון באתר האינטרנט של החברה.

אם בעבר המידע על חברות ניקיון היה עובר מפה לאוזן כאשר המידע שנמסר לא היה מדויק, הרי כיום לכל חברה המכבדת את עצמה יש אתר אינטרנט שם ניתן לראות בדיוק מה מציעה החברה,ולהתרשם מהניסיון המקצועי של צוות העובדים.

אתר אינטרנט מקצועי מאפשר לכם לבחון האם החברה מתאימה לצרכים שלכם ולהחליט, כשכמובן אתם חייבים להתעקש על קבלת המלצות באזור שאתם מתגוררים על מנת שתוכלו לבדוק זאת.

תמיד להתעקש על המלצות מהחודש האחרון שכן חברה שעובדת בצורה סדירה, תמיד עובדת בכל חודש במקום הנמצא בקרבתכם רק כך תוכלו לוודא שההמלצה על החברה אותנטית, ולא סתם איזה ממליץ סדרתי.

לסיכום בין אם החלטתם לנקות את הבית לבד או להזמין חברת ניקיון רק לבצוע פוליש לרצפה , תמיד תוכלו ליהנות מהתוצאה הסופית שלנו.

גלריית תמונות לפני/ אחרי

שירותי חברת הניקיון שלנו

חברת פוליש וניקיון

פוליש לבית כדאי ומומלץ לעשות אצל חברת ניקיון מקצועית שיודעת איך לעשות זאת כמו שצריך כדי שבאמת תקבלו תוצאות של מרצפות נקיות ולא רק הבטחות על הנייר.
פרטים נוספים

פוליש לדירה חדשה

פוליש לדירה חדשה הוא דבר מתבקש לכל בית, דירה או משרד במסגרת ניקיון בתים בעלי רצפה עם מראה מלוכלך, שלא משנה כמה עוברים עליה או מנקים אותה, היא לא מבריקה.
פרטים נוספים

פוליש לבית

המטרה העיקרית שעושים פוליש לבית הוא בעצם להעניק ולתת למרצפות הבית שלכם מראה נקי, חדש, נוצץ ומבריק.
פרטים נוספים

פוליש לרצפה

אם אתם לא מוצאים את הרגליים והידיים מרוב הלכלוך, אחת הדרכים היא לבצע פוליש המבטיח ניקיון יסודי. פוליש לרצפה מחדש את מראה הרצפה באמצעות ניקוי והברקה!
פרטים נוספים
השאירו פרטיכם מטה ונשמח לחזור אליכם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp שלחו לנו הודעה בוואטסאפ!