אודות חברת

cleaning service

את חברת ניקיון cleaning service הקים חיים כהן בשנת 1994, עוד כשתחום הניקיון לא היה מתקדם כפי שהוא היום, ובוודאי שלא היה את הציוד והמכשור הטכנולוגי שהשתכללו עם השנים. חיים שם לעצמו מטרה, והחליט להקים חברה אשר תספק פתרונות אמיתיים ואיכותיים לבעלי דירות ובתים הזקוקים לניקיון יסודי וברמה גבוהה בהתאם לדרישות וצרכי הבית. 

ככל וחלפו השנים, החברה צברה ניסיון רחב, רכשה ידע עשיר והתקדמה יד ביד עם הטכנולוגיה והמכשור כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר תוך חיסכון בזמן ושיפור ניכר ברמת העבודה. 

החברה מאז ומתמיד הקנתה לעצמה שם, של חברה אשר אינה מתפשרת על איכות העבודה, והיא חרטה על דגלה לעמוד בסטנדרטים של לקוחותיה ולספק להם את השירות הטוב ביותר עם דגשים על: זמינות, איכות, מקצועיות, אמינות וכמובן מחירים אשר יתאימו לתקציב הלקוח. 

כיום החברה מעסיקה בצוותי ניקיון יסודיים המכירים את כל סודות הניקיון, טכניקות הקרצוף ורזי רמת התוצאה שמנצחת על כולם. 

לחברה קהל לקוחות רחב המשתמש בשירותי החברה מעת לעת, וכזה הממליץ על שירותיה החברה בכל הזדמנות. הסוד הוא האחריות, היחס והמקצועיות שתקבלו כאשר תשתמשו גם אתם בשירותיה של חברת ניקיון cleaning service.

בין לקוחותינו

בין לקוחותינו קיימים לקוחות פרטיים ועסקיים כאחת. וכמו כן, ניתן למצוא עסקים, חברות ענק, תאגידים ומשרדי ממשלה. 

הסיבה שלקוחות אלו נעזרים בשירותיה של חברת ניקיון cleaning service, היא השם והמוניטין אשר החברה קנתה לעצמה עם השנים ואשר השקיעה על לקוחותיה והתמסרה כל עת כדי לספק את שירותי הניקיון ברמה הגבוהה ביותר הכולל יחס אישי ומקצועי לכל אורך העבודה.

יצירת קשר, מענה טלפוני, שירות לקוחות
מעוניינים לקבל הצעת מחיר לניקיון הבית?
הצוות של CLEANING SERVICE ישמח לעמוד לשירותכם !
השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
מעבר לווטאספ
1
בואו נדבר בווטאספ
הגעתם לאימפריית הניקיון והפוליש חברת cleaning-service חברת ניקיון ופוליש משנת 86 עם תיק לקוחות מרשים וממליץ.