שירותי ניקיון

שירותי ניקיון בתים הכרחית לכל בית חדש, וזה למרות שעברתם מסע קשה ומפותל, בדרך לרכישת הדירה. ניקיון לאחר שיפוץ כללי בדירתכם התיש אתכם, ואתם רק משתוקקים להיכנס הביתה להרגיש שאתם אחרי. לאחר קבלת המפתח והריצה אחרי בעלי מקצוע בשיפוצים, אתם כבר רוצים לשכוח, את הסיוט שעברתם. המשמעות היא שאתם צריכים חברת ניקיון שתספק, שירותי ניקיון לבית או דירה עם הציוד המתאים לזה. חשוב מאד שהחברה מעסיקה עובדים מקצועיים כולל בנושא פוליש לרצפה, וכולל ידע בחומרים המתאימים. חברת cleaning service מבצעת עבודות פוליש וניקיון, עשרות בשנים ומתנהלים בצורה מאד מקצועית. הניסיון שצברנו משרת אתכם הלקוחות, לתוצאות מרשימות ובדגש, הפרטים הקטנים לנראות יפה לבית.
שירותי ניקיון
שירותי ניקיון cleaning-service מעסיקה עובדים ועובדות מקצועיים ואחראים, ומגיעים לתוצאות מרשימות.

חברת ניקיון מדוע  צריך בכלל.

שירותי ניקיוןכולנו רוצים להתגורר בדירה נקייה אבל, לא לכולנו יש את הכוח והפנאי, לעשות זאת. רוב האנשים המבקשים לנקות את הבית, למעשה רק מסדרים אותו על מנת להשיג מראה נקי. חלק מהעניין אצלם הוא להעביר סמרטוט, על הקירות בחדרים הרטובים, ולשטוף את הרצפה. במקרים רבים הלכלוך עדיין נמצא ממהלך עבודות השיפוצים, וכל הפעולות שלכם מיותרות. תבינו שעם הרצון הטוב שלכם, כשאין ידע וציוד מתאים, לנקות חומרים עקשנים שהצטברו, זה סיוט. ובכלל, מי מאתנו מוצא זמן היום לניקיון בית לפני כניסה, גם ככה אנחנו טרודים בחיים. הזמן בענייני עבודה והילדים, חשבונות שצריכים לשלם, וכשמתפנה לכם מעט זמן, להתחיל לנקות?. אתם עייפים שפשוט מתחשק לכם להרים רגליים, ולתת למישהו אחר, לנקות את הבית בשבילכם.

חברת ניקיון בתים Cleaning Service

הדרך הטובה ביותר לנקות את הבית, היא באמצעות חברת ניקיון ופוליש Cleaning Service המקצועית. אנו חברת ניקיון בתים המציעה פתרונות, בכל תחום הניקיון ופוליש לבתים ודירות, ברמה גבוהה ביותר. חברתנו במרכז ומספקת שירותים, בתל אביב, ברמת גן, בפתח תקווה, בראשון לציון, וכמובן בכפר סבא. לנו סניפים שפזורים בארץ כמו בנתניה, בחיפה, בירושלים ובאשדוד, שמספקים שירותי ניקיון ופוליש. אצלנו השירות איכותי, מקצועי אמין ומהיר תוך שימוש בכלים מכניים וחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. שירותי ניקיון בתים כוללים חבילה המותאמת לצרכי לקוחותינו, כמובן בתיאום ציפיות, ולעמידה בזמנים. הניקיון שאנו מבצעים מתחיל בניקוי חלונות תריסים ושאיבת המסילות, ניקוי חדרים רטובים, וארונות הבית. לאחר הניקוי הכללי של הדירה מבצעים פוליש מקצועי למרצפות הבית לחדש את הברקת הרצפה כראוי. מתי מזמינים אותנו אותנו מזמינים במיוחד לניקיון דירה חדשה ולאחר שיפוץ, כשבמהלך העבודה, הצטבר לכלוך רב בדירה. גם כאשר חידשתם מטבח, ערכתם סוג של שיפוץ בבית, וסביר להניח שנשאר המון לכלוך, שקשיים לניקוי. לפני שתוכלו ליהנות כמו שצריך מתוצאות השיפוץ, צריכים להזמין אותנו, חברה וותיקה מקצועית ואמינה. בעזרת ציוד מתקדם וחומרי ניקיון מקצועיים, נבצע עבורכם את פעולת הניקיון, באופן יסודי מקצועי ואחראי. ננקה את הרצפות, החלונות, התריסים, השירותים, הארונות, הקרמיקה, הדלתות, והכל בזריזות וביסודיות. עוד בנושא ניקיון לאחר שיפוץ.

ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה

רכשתם דירה מקבלן או בניתם לעצמכם בית?, משתוקקים להיכנס אליו?, התקשרו אילנו והבעיה נפתרה. כשהגעתם לניקיון הדירה כדאי שתעשו חקר שוק וחפשו, ניקיון לדירה לפני כניסה, או ניקיון דירה חדשה. אנחנו מומחים בעבודות ניקיון מורכבות, טרם הכניסה לבית חדש, וכמובן ניקיון דירה חדשה לפני כניסה. לאחר הניקיון שלנו  ובעזרת העובדים המוכשרים שלנו, נעשה הכל על מנת שתהיו מאושרים מהדירה שלכם. עוד בנושא ניקיון לפני כניסה לבתים חדשים.

פוליש לרצפה

הרצפות שלכם ללא שמירה מתלכלכות באופן מהיר ביותר, מומלץ לבצע פוליש לרצפה מקצועי ובאחריות. בכל בית לעיתים, דרושה חברת ניקיון שתבצע שיפוץ של ניקיון, ולזאת נדרשת מיומנות גבוהה, ומקצועיות. צריך שהחברה תחזיק מכונות ייעודיות, וחומרי ניקיון איכותיים, אשר אינם פוגעים ברצפות וברהיטי הבית. חברת Cleaning Service מתמחה בביצוע פוליש לרצפה מסוגים שונים, ותבטיח שהרצפות שלכם ישודרגו.
מחירים של שירותי ניקיון לשנת 2022
המחיר לסך כל עבודה נקבע על פי רוב בפגישה עם הנציג שלנו, אך לשם דוגמת מחיר לניקיון בתים או דירות לפני כניסה . שירותי ניקיון דירות בשטח כולל של עד 60 מ"ר 1500 לא כולל מע"מ ניקיון דירה לאחר שיפוץ שטח כולל  80 מ"ר  1750 לפני מע"מ פוליש לרצפה כולל ניקיון דירה חדשה עד 100 מ"ר 2000 שקל פוליש וניקיון בדירות בשטח של 130 מ"ר הוא 2250 שח המחירים כוללים פוליש ווקס וניקיון כללי של כל הבית במקצועיות. פוליש קריסטל, להזמנת פוליש קריסטל בלבד המחיר 25 שח למ"ר מינימום 50 מ"ר. הברקה קריסטלית בנוסף להזמנת חבילת ניקיון, יעלה רק 13 ש"ח למ"ר צרו אתנו קשר עוד היום ותקבלו את הבית נקי ומצוחצח, ובמחירים חסרי תקדים למאי עד אוגוסט 2022!
תוכן עניינים

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 1250 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 1300 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 1250 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 25 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 20 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 1000 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 1200 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 2500 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 1350 ₪

ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר
מעבר לווטאספ
1
בואו נדבר בווטאספ
הגעתם לאימפריית הניקיון והפוליש חברת cleaning-service חברת ניקיון ופוליש משנת 86 עם תיק לקוחות מרשים וממליץ.