ניקיון בלחץ מים

ניקיון בגרניק נקרא גם ניקיון בלחץ מים. המטרה של ניקיון מסוג זה הינה להסיר לכלוך ושומנים ממרצפות שונות. רוב החברות העוסקות בתחום הניקיון יעשו שימוש במכונת ניקוי זו, במקרים בהם לא התאפשר קרצוף באמצעות מכונת פוליש כמו במקרים של רצפות מחוספסות בחצר או שביל הגישה של גינת הבית.

ישנם שימושים נוספים לניקיון זה, לניקיון משטחים שונים שאינם בהכרח הרצפה כמו למשל שטיפת חלונות ותריסים במידת הצורך, ניקיון לדשא סינטטי עם לחץ מים נמוך יחסית ועוד. כאשר תפנו אל חברה המספקת שירותי ניקיון בגרניק, רצוי להסביר לחברה את הסיבה בגינה תרצו ניקיון זה, כדי שהיא תוכל לספק לכם את האלטרנטיבות במידה וישנן כאלו.

ניקיון בגרניק לחומת עץ

ניקיון בלחץ מים עם שילוב חומרי ניקיון

כאשר חברת ניקיון בלחץ מים תבצע עבורכם ניקיון למרצפות או המשטחים השונים, לרוב החברה תשלב גם חומרי ניקיון לצורך הקלה על ביצוע העבודה. סוג חומר הניקוי חייב להתאים למשטח אותו החברה תנקה, ולכן חובה על אותה החברה להתאים את חומרי הניקיון לסוג המשטח כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים ע"י שימוש בחומרי בעייתיים או לא מתאימים.

מקרה נוסף שבו יש לבצע ניקיון בלחץ מים, הוא כאשר מעוניינים להסיר גרפיטי או איורי רחוב מקירות. חברת ניקיון איכותית תשתמש בחומרי חיטוי על בסיס אלכוהול הידועים ביכולתם למחוק כתמים על בסיס דיו. מחירי ניקיון והסרת גרפיטי נחשבים יקרים באופן יחסית לשאר סוגי הניקיון, ובגלל סיבה זו רצוי לחפש דרכים חסכוניות יותר ככל והדבר מתאפשר.

ניקיון בלחץ מים לרצפה ולגינת הבית

אצל חברה אמינה תקבלו הכל בחבילה אחת

היתרון בעבודה מול חברה אמינה הינה הכרחית. ראשית חברה אמינה, היא כזו אשר תדאג להציג עבורכם את כל סוגי הניקיון הנדרשים לבית או לעסק שלכם. שנית, אצל חברה אמינה תקבלו ניקיון בלחץ מים כחלק מעבודת הניקיון וללא תוספת תשלום מיוחדת. בררו אחר חברות שונות ובצעו סקר שוק מקדים, כדי למצות את מירב התוצאות במחיר המינימלי שתוכלו לקבל. כמו כן מלבד הפרמטרים הללו של המחיר והאמינות, כדאי לבקש תמונות לפני ואחרי או סרטונים שאותה החברה ביצעה, כדי לראות את רמת המקצועיות של החברה, אשר תיהנה הכרחית לקבלת תוצאות מקסימליות וככזה אשר יעמדו לציפיותכם המשתנות.

חברתנו מספקת מגוון שירותי ניקיון הכוללים בין היתר גם ניקיון בלחץ מים מקצועי. לנו ניסיון של כ- 25 שנים בכל הנוגע לתחום הניקיון, ואנו משתמשים במיטב הציוד ובמכשור טכנולוגי מתאים לשם קבלת תוצאות מקסמיליות אשר יענו על דרישותכם. כ"כ חברתנו תשמח לשתף איתכם תמונות וסרטונים מפרויקטים אשר ביצענו אצל מגוון לקוחותינו המרוצים, ואצלנו תקבלו מעטפת רחבה של שירותי ניקיון מהרמה הגבוהה ביותר.

שירותי ניקיון נוספים שיעניינו אותך

ניקיון קירות והסרת שומן

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו
תוכן עניינים

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 1250 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 1300 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 1250 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 25 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 20 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 1000 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 1200 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 2500 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 1350 ₪

ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר
מעבר לווטאספ
1
בואו נדבר בווטאספ
הגעתם לאימפריית הניקיון והפוליש חברת cleaning-service חברת ניקיון ופוליש משנת 86 עם תיק לקוחות מרשים וממליץ.