Cleaning a new apartment price and service

haim
10.10.2018

ניקיון דירה חדשה מחיר ושירות

ניקיון דירה חדשה מחיר ושירות זה מה שבעצם יעסיק אתכם לאחר מסירת הדירה לידכם, קראו שורות אלו ותחכימו. השירות שמבצעות חברות ניקיון בדירות חדשות הוא מאד שונה מחברה לחברה ולכן, מומלץ מאד להזמין חברת ניקיון מומלצת ומקצועית לבצע זאת.

מחיר משתנה לפי אופי הניקוי

יש דירות שהרצפות הם פרקטים ואחרות המרוצפות בגרניט פורצלן. יש המרוצפים בשיש ואחרות יצקו בטון מוחלק שהטיפול בו מאד עדין. בדירות מסוימות הרכיבו תריסים וחלונות הממוסגרים בפרופיל מגורען, ויש אחרות שהפרופילים חלקים ופשוטים יותר לניקוי. גם החדרים הרטובים שונים מדירה חדשה אחת לאחרת, חיפוי הקירות לפעמים עשוי שיש או פורצלן חלק ובאחרות מחוספס וקשה מאד לניקוי. בתים מסוימים הרכיבו ארונות הצבועים בצבע אפוקסי בתנור שמאד רגיש לחומרים המכילים אלכוהול, ואחרים עשויים פורמייקה המומלצים מאד לניקוי באצטון או מדלל 21 המכילים אלכוהול. יש עוד לא מעט מרכיבים ולכן תמיד מחיר משתנה לפי אופי הניקוי. אנו ממליצים מאד לבקש מבעל העסק להגיע ולתת הצעת מחיר במקום ביצוע השירות, כך למעשה לא תתקלו בחברות המגיעות במרמה, ומקפיצות את המחיר במאות אחוזים.

ניקיון דירה חדשה לפני כניסה יותר זול.

עלות השירות יכול להיות הרבה יותר זול כאשר הדירה ריקה, ניקיון דירה חדשה לפני כניסה אליה הוא הרבה יותר פשוט ולא רק, אלא שכך גם לא תפגע התכולה. בדרך כלל בתהליך הניקוי נעזרים במים בכמות יותר גדולה מאשר ניקוי המבוצע כמידי שבוע בעזרת עוזרות בית. הניקוי גם מכיל חומרי ניקוי חזקים יותר להסרת כתמי צבע ולכלוך, ואם מונחים על הרצפה ארגזים של התכולה או רהיטים השירות הופך להיות הרבה יותר קשה וכך המחיר בהתאם. במידה וקבלתם את הדירה לאחר ניקוי ראשוני של הקבלן, השירות יהיה פשוט יותר וגם אם העברתם את התכולה אליה, תוספת המחיר לא תהיה גדולה.

תוצאת תמונה עבור ניקיון דירה חדשה

פוליש לדירה חדשה.

פוליש לדירה חדשה הוא מונח כללי שאינו מכוון בהכרח להברקה, למעשה הוא קרצוף בעזרת מכונה עם פד המונח מתחת.

המרכבים מתחת המכונה משתנים לפי אופי הרצפה לדוגמה, אם נשארו כתמי צבע נשתמש ברשת להסרת הכתמים ולאחר מכן נקרצף. דוגמה אחרת אם הרצפה עשויה שיש או רצפת טראצו, אז לאחר הפעולות שהזכרנו כבר נמרח חומר, ונשתמש בפד מיוחד להברקה. החומרים בעזרתם משתמשים לניקוי הרצפה גם הם משתנים מרצפה אחת לאחרת, לרצפת גרניט פורצלן נשתמש בחומר הנקרא H.G ולאחרת חומר שונה. על רצפת שיש מומלץ לבצע הברקת קריסטל הנותנת תחושה של מראה רטוב לרצפה, ונשארת לאורך זמן ממושך. המיוחד בהברקה קריסטלית היא שאינה מחליקה כלל, וגם אינה משאירה סימני גרירה מרהיטים שהוזזו עלייה. גם רצפה העשויה פרקט מעץ טבעי או מלאכותי יש סוגי הברקה שונים, וכולם נעשים בעזרת אותה מכונה המקרצפת את הרצפות.

מחירים לשירות ניקיון בדירות חדשות.

אז איך למעשה נקבעים מחירים לניקיון דירות חדשות?, האם הנתונים שאנו מוסרים דרך הטלפון מספיקים? בואו ונראה. תמיד תדגישו לא רק את מס החדרים אלא גם את שטח הדירה במ"ר, תתעקשו שבעל המקצוע יגיע להערכת מחיר במקום כך תוכלו לישון בראש שקט.

דוגמאות מחירים לניקיון דירות חדשות בגדלים שונים

דירות 1-2 חדרים בשטח של עד 60 מ"ר שירות הניקיון יעלה בין 1000 – 1200 ש"ח לא כולל מע"מ

דירות 3-4 חדרים בשטח של עד 80 מ"ר שירות הניקיון יעלה בין 1300-1500 ש"ח לא כולל מע"מ

דירות 4-5 חדרים בשטח של עד 120 מ"ר שירות הניקיון יעלה בין 1600-1800 ש"ח לא כולל מע"מ

מה כולל המחיר לניקיון הדירה?

מחיר ניקיון דירה חדשה כולל תריסים וחלונות, שירותים ואסלות, כיורים חרסינות קרמיקות וארונות בכל הדירה, קירצוף וניקיון הרצפות והפנלים, ושטיפה כללית לסיום.

תוספת פוליש לרצפה + הברקה 

המחיר יהיה 5 – 7 ש"ח למ"ר לפוליש ווקס הכולל הברקה, לפוליש קריסטל התוספת למחיר תהיה 10 – 15 ש"ח למ"ר ללא מע"מ

ליטוש ברשתות יהלום להסרת צבע מרצפת גרניט פורצלן וטיפול בחומר H.G, תוספת מחיר 12 – 20 ש"ח למ"ר לא כולל מע"מ.

זכרו חברת ניקיון מומלצת היא הדבר הכי חשוב לפני כניסה לדירה שרכשתם, חברה שאינה מקצועית יכולה לגרום לנזקים רבים שיעלו הרבה יותר.

יכול לעניין אתכם גם המאמרים הבאים:

ניקיון בתים חדשים מחירים והמלצות

haim.15.10.2018

ניקיון בתים חדשים מחירים והמלצות סיימתם את הבניה בשעה טובה וקבלתם את מפתחות הבית, מן הסתם אתם תחפשו חברות ניקיון …

Cleaning a new apartment price and service

haim.10.10.2018

ניקיון דירה חדשה מחיר ושירות ניקיון דירה חדשה מחיר ושירות זה מה שבעצם יעסיק אתכם לאחר מסירת הדירה לידכם, קראו …

Polishing to concrete floor

haim.03.10.2018

פוליש לרצפת בטון האם פוליש לרצפת בטון נחוץ לשמירת המשטח לאורך זמן? האם בכלל ניתן לבצע פעולה זאת על כל …