חברת ניקיון בחולון

חברת ניקיון לאחר שיפוץ בחולון

חברת ניקיון בחולון לבתים ודירות

מחפשים חברת ניקיון בחולון? רכשתם דירה חדשה או שערכתם שיפוץ בבית הישן שלכם? אז וודאי שאתם צריכים אותנו חברת ניקיון בחולון לבתים ודירות לאחר שיפוץ הכולל, פוליש לרצפה והברקה.

חולון כיום בשיא פריחתה כשבניינים רבים נבנים ומרכזי קניות לרוב, דיירים שזה עתה קבלו את מפתחות הדירה או הבית שרכשו מחפשים חברות ניקיון. ניקיון דירה חדשה אינו עניין של מה בכך, הקבלן אמנם ניקה את הדירה ניקוי ראשוני, אך עדיין נשארו לא מעט לכלוך שצריך לנקות. אנו חברת ניקיון בחולון כבר למעלה משלושים וחמש שנים מבצעים שירות זה, במקצועיות באמינות ובאחריות. בנוסף להיותנו חברת ניקיון אנו גם חברת פוליש מאד מקצועית בתחום זה, ומעסיקים עובדים שעוברים הכשרה מקצועית לשם כך. אנו נבצע עבורכם פוליש לרצפה מכל סוג, לרצפת שיש לדוגמה נעשה פוליש קריסטל המראה הרטוב, ולמשטח בטון מוחלק נבצע פוליש אקרילי.

חברת ניקיון בתים בחולון מומלצת ומקצועית כולל פוליש והברקה
חברת ניקיון בחולון מקצועית כולל פוליש והברקת קריסטל

ניקיון דירה חדשה בחולון

ניקיון דירה חדשה בחולון זאת המומחיות שלנו וכמו שכבר הזכרנו, אנו מנקים את הדירה ביתר זהירות וללא שימוש בחומרים חריפים כמו חומצה וכיו"ב. שימוש במים אינו נעשה בעזרת צינורות שאינן מחוברים לברז ביקורת, וכמות המים בזמן השימוש היא סבירה. ניקוי הארונות כמובן אינו נעשה בעזרת מים אלא רק על ידי שאיבה תחילה ולאחר מכן, ניגוב במליות לחות ויבוש עם נייר סופג. קרצוף הרצפה נעשה עם מכונת פוליש והחומרים בעזרתם מנקים מותאמים לפי סוג הרצפה, וכמובן גם העזרים הנלווים למכונה מותאמים לפי סוג הרצפה אותה מנקים. אנו חברת ניקיון בחולון מקצועית ומומלצת מבצעים ניקיון דירות חדשות וישנות, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ומחמירים. במידה והקבלן ניקה את הדירה ניקוי ראשוני אכן השירות פשוט יותר, אבל גם אם הקבלן הותיר אחריו עבודה מורכבת יותר נדע לבצע במיומנות. ישנן מקרים ולא מעטים שבעלי הדירות והבתים עורכים שינויים או משפצים , אז אנו גם חברת ניקיון לאחר שיפוץ.

חברת ניקיון לאחר שיפוץ בחולון

דירות ובתים ישנים כחדשים בחולון מתבצעים עבודות שיפוץ טרם הכניסה, אנו ניקיון לאחר שיפוץ מהטובים והמקצועיים הקיימים באזור.

ניקיון לאחר שיפוץ מצריך ידע נרחב של שימוש בחומרים מתאימים, ניקוי לא מקצועי ושימוש בחומרים פסולים, יגרום לנזקים מיותרים.. בדירות ובתים לאחר שיפוץ, העבודה מורכבת יותר מהלכלוך שנותר לאחר מכן לדוגמה, דבק קרמיקה ורובה שנותרה על חיפוי קירות וברצפה. במצב זה את חיפוי הקירות אנו מנקים ידנית עם ניירות מים, אך קודם הניקוי אנו מסירים כתמי צבע ורובה בעזרת שפכטל המיועד לכך. את הרצפה אנו מנקים עם מכונת פוליש, תחילה אנו מסירים את כל נקודות הצבע בעזרת רשתות עדינות ולאחר מכן, מקרצפים עם כריות וחומר המתאים לרצפה. פוליש לרצפה מכל סוג אנו מבצעים באופן הכי מקצועי ובעיקר, פוליש קריסטל, פוליש ווקס, ופוליש למשטחי בטון.

הסרת שטיחים מקיר לקיר

כיום דירות ובתים ישנים שנקנו בחולון הלקוחות מבקשים הסרת שטיחים מקיר לקיר במהלך השיפוץ, חברתנו מבצעת זאת באיכות גבוהה מאד.

היום שטיחים זה כבר לא מודרני כבעבר וכולם מבקשים להסיר אותם, שטיחים מקיר לקיר הודבקו בזמנו לרצפה וצריך להסיר גם דבק. על פי רוב המקרים הרצפה מתחת השטיח חדשה ויפה, לכן הסרת שטיח מקיר לקיר מצריכה פעולה זהירה, על מנת לא לפגוע ברצפה. לאחר הסרת שטיחים מקיר לקיר מסירים את הדבק תחילה ולאחר מכן, מלטשים את הרצפה בעזרת רשתות יהלום ומורחים חומר למניעת ספיגה. אך במקרים והרצוף מתחת השטיח הוא גרניט פורצלן או קרמיקה, אז לאחר הסרת השטיחים וניקוי הדבק משתמשים בחומר שנקרא h.g ומחדשים אותה. פוליש קריסטל מאד פופולרי להברקת רצפת שיש או טראצו, ולאחר ההברקה הרצפה נראית כמו מראה רטוב.

חברתנו נמצאת בחולון ומבצעת את כל שירותי הניקיון ובכללם ניקיון משרדים לאחר שיפוץ, ניקוי שטיחים וריפודים, ופוליש לרצפה

מחירים והנחות מיוחדים למזמינים עכשיו

Call Now Button