ניקיון דירות

ניקיון דירות בקלות וביעילות! אם אתם מחפשים חברה שתנקה לכם את הדירה שזה עתה אתם אמורים לעבור אנחנו זה מה שאתם מחפשים: מקצועיים, אמינים וזולים!

שכרתם דירה ואתם מעוניינים להיכנס להתגורר בה או להשיב לבעל הבית את המפתחות כשהיא נקייה לחלוטין? משכירים דירה ורוצים להעלים ממנה כל פיסת לכלוך שתזכיר את הדיירים הקודמים? רכשתם דירה חדשה ואתם רוצים לנקות אותה כמו שצריך, הן בתחילת המגורים בה והן מדי תקופה על מנת לתחזק אותה במצב נקי?

ניקיון דירות חדשות או ישנות זה אנחנו

במאה ה-21, כולנו רוצים לגור בבית נקי אבל רבים אינם מצליחים למצוא את הזמן או האנרגיה לבצעה ניקיון דירה חדשה לפני מעבר, לאחר שיפוץ או ניקיון כללי בעצמם. אכן, על מנת לנקות דירה באופן יעיל כזה שלא רק ייראה נקי אלא יהיה באמת נקי, יש צורך בהשקעה של זמן, מאמץ, ולעתים גם ידע מקצועי כיצד להתמודד עם סוגים מסוימים של לכלוך באופן יעיל.

זו הסיבה שיותר ויותר ישראליים עובדים להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון המתמחה שירותי ניקיון דירות. חברת ניקיון Cleaning Service מתמחה בתחום ניקיון דירות איכותי, מקצועי ואמין עם ניסיון של שנים רבות בענף, תוך שימוש בחומרי ניקיון איכותיים, ידידותיים לסביבה ויעילים, בשילוב עם מיטב המכשור הקיים בתחום הניקיון.

אנשי הצוות שלנו עוברים הכשרות והשתלמויות באופן תדיר על מנת להישאר מעודכנים בכל החידושים בענף הניקיון בעולם, מה שמבטיח לכם, הלקוחות, תוצאות איכותיות ומושלמות תוך עמידה בזמנים ושביעות רצון מובטחת.

מנקה לדירות

יתרונות חברת ניקיון דירות שלנו לצורך ניקוי לדירה

חברת Cleaning Service היא חברת ניקיון דירות מוכרת ומובילה בישראל, אשר בין יתר שירותיה מציעה גם שירותי ניקיון דירות. במסגרת ניקיון הדירה שלכם, אנו מציעים ניקוי שטיחים; ניקוי ריפודים וספות; ניקוי אריחי קרמיקה; ניקוי חלונות, תריסים, מסילות ומסגרות; ניקוי אמבטיות וחדרי שירותים; ניקוי פאנלים; ניקוי רצפות, פוליש לרצפה מקצועי וכן הלאה.

ניקיון בתים חדשים זה אנחנו – אנחנו מתחייבים לעשות שימוש במיטב המכשור המקצועי הקיים בשוק על מנת לנקות את הדירה שלכם. בין היתר אנו משתמשים במכונות לניקיון בקיטור, בשואבי אבק תעשייתיים, במכונות לשטיפת והברקת רצפות; ניקוי בלחץ מים ועוד; כל זאת תוך שימוש במיטב חומרי הניקיון שיש בשוק, אשר בנוסף ליעילותם המוכחת בניקיון הדירה שלכם נושאים גם תו תקן וידידותיים לסביבה.

מגורים בדירה מלוכלכת אינם רק "לא נעימים", אלא גם מסוכנים לבריאות ואף עשויים לגרום נזק של ממש לדירה. אולם באמצעות הזמנת שירותי ניקיון דירות של Cleaning Service, תוכלו לשמור על ערכה של הדירה ואף לשפר את איכות החיים ואת הבריאות של הדיירים בנכס, בין אם שלכם עצמכם או של השוכרים שלכם.

עוזרת בית או חברה מקצועית וההבדלים?

גם אם אתם נוהגים לנקות את הדירה בעצמכם או שיש לכם עוזרת בית, מומלץ להזמין אחת לתקופה גם שירותי ניקיון דירות מקצועיים. וזאת משום שניקוי באמצעות חומרים וכלים ביתיים בדרך כלל אינו מספיק יסודי לעומת ניקיון באמצעות חומרי ניקיון מקצועיים ומכשור חדשני. כך גם אם נערך שיפוץ בדירה ונותר בו לכלוך כגון טיח, אבק ושאריות צבע, או לפני כניסה לדירה חדשה.

חברתנו מספקת שירותי ניקיון דירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך דגש על איכות השירות, רמת העבודה ושקיפות ואמינות מול הלקוח. אצלנו תקבלו ניקיון יסודי ומקצועי, המתאים כאמור לדירות חדשות, לאחר בנייה, לפני אכלוס וכדומה. לנו צוותים מיומנים, בעלי ניסיון וידע, אשר מסוגלים להפוך כל בית מטונף, למבריק ונוצץ. אז רגע לפני שתשקלו להזמין חברת ניקיון לדירות, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע לכם.

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 750 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 850 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 15 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 750 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 950 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 1450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 950 ₪

Call Now Button
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר