ניקיון דירות

תוכן עניינים

אם אתם מחפשים חברת ניקיון דירות שתבצע עבורכם ניקיון דירה שאתם אמורים לעבור אליה או לקבל אותה בקרו, הגעתם למקום הנכון אנחנו חברת "קלינינג סרוויס" חברת ניקיון מקצועית עם ניסיון של מעל ל-30 שנה

מבצעים לקראת קיץ 2024 ניקיון דירה חדשה, ניקיון דירות ובתים לאחר שיפוץ, ופוליש לרצפה במחירים חסרי תקדים! 

חברת ניקיון מקצועית לדירות

שכרתם דירה ואתם מעוניינים להיכנס אליה, ומן הסתם ניקיון לפני מתבקש, בנושא זה אנחנו לשירותכם.
רוצים להשיב לבעל הבית את דירה נקייה לחלוטין?, נדע להעלים כל לכלוך שיזכיר בכלל שהייתם במקום.
ובמידה שרכשתם דירה חדשה, ואתם רוצים לנקות אותה כמו שצריך, תקבלו מאתנו שלמות, מעל ומעבר. 

אנחנו חברת ניקיון דירות המספקת שירותים לבתים ודירות חדשות וישנות ברמה אחת לפחות מעל המתחרות.

ניקיון דירה 

ניקיון דירה חדשה וישנה

רבים אינם מצליחים למצוא אנרגיה או זמן, לבצע ניקיון דירה חדשה לפני מעבר שזה שעתה רכשו ולכאן אנחנו נכנסים לעניין. בעזרת עובדים מקצועיים שהוכשרו לבצע ניקיון דירה חדשה הכוללים, ציוד המתאים לאופי העבודה, חומרי ניקוי להסרת כתמי בנייה, וכלים מכניים כמו שואבי מים אבק, וכמובן מכונת פוליש לקרצוף הרצפות. אבל החלק החשוב יותר היא ההקפדה על שימוש נכון בחומרי הניקוי, ובעיקר בדירה חדשה שכל פגיעה במוצר, היא שריטה בלב. אצלנו לנקות דירות חדשות אומר שירות מקצועי אמין וזול, וזאת תוך כדי שירות אמין וסובלני כלפי הלקוח. אנו מבטיחים לשמור על כל פריט בדירה, ולהגיע לתוצאות גבוהות מאד. זה שאנו עוסקים בתחום ניקיון דירות ובתים חדשים, אינו אומר שבתחום ניקיון בתים ודירות ישנים אנו טומנים ראשנו בצלחת. אנו מבצעים ניקיון דירה ישנה לאחר שיפוץ ובנייה אבל לא רק, אנו עוסקים גם בניקיון דירות ובתים שהוזנחו שנים, והתוצאות וואו.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ לדוגמה: נראה לכם שעוזרת בית או שאתם תבצעו ניקיון כללי בעצמכם?  על מנת לנקות דירה שלא רק תראה אלא באמת נקיה. לשם כך דרושה השקעה בזמן ומאמץ, ולרוב גם ידע מקצועי, על מנת להגיע לתוצאה גבוהה ללא נזק ובעיקר בסבלנות.  ההתמודדות עם סוגים מסוימים של לכלוך באופן יעיל, מצריכה ידע ומקצועיות, לנו הוותק והניסיון. ציבור גדול עבר להשתמש בשירותים של חברות ניקיון, המתמחות ב שירותי ניקיון דירות והבחירה, וואלה קשה.

מי אנחנו?

אנחנו חברת ניקיון Cleaning Service המתמחים בתחום ניקיון דירות ובתים, ברמה איכותית מקצועית ואמינה. אנחנו כבר שנים רבות בענף והניסיון שלנו מדבר בעד עצמו, ולא חוסכים ומשתמשים בחומרים איכותיים.  אנו נעזרים במיטב המכשור הטכני כמו, שואבים מקצועיים ומכונת פוליש, וכל ציוד לשירות עובדי הניקיון.  אנשי הצוות שלנו עוברים הכשרות והשתלמויות באופן תדיר, על מנת להישאר מעודכנים בכל החידושים בענף הניקיון.  אנו שוב מבטיחים לכם הלקוחות, תוצאות איכותיות ומושלמות, תוך עמידה בלוח זמנים, ושביעות רצון מובטחת.

מנקה לדירות

ניקיון דירה אצלנו זה שלמות

Cleaning Service היא חברת פוליש וניקיון מוכרת ומובילה בישראל, שבשירותיה מציעה גם שירותי ניקיון דירות.

ניקיון דירה שאנו מציעים כולל, ניקוי חלונות ותריסים  מסילות ומסגרות, ניקוי חדרים רטובים וארונות הדירה.

לאחר הניקיון הכללי מתחיל שלב ניקוי הפאנלים ניקוי רצפות, פוליש לרצפה מקצועי לגמר מושלם.

 

ניקיון דירות לפי כמות חדרים

בניקיון דירות, יש להתחשב בגודל ובסוג הדירה בכדי לקבוע את המחירים המתאימים. 
  • לדירות חדשות – עשויים להיות צריכים שונים בהשוואה לדירות ישנות. לדוגמה, ניקיון דירה חדשה בעלת 2 חדרים יכול לכלול את ניקיון השטיחים, ניקוי החלונות, והסידור הכללי של המרפסת. מנגנונים אלו מוסיפים להחלטה הסופית את המחיר. 
  • בניקיון דירה ישנה – כאשר כבר נכנסו לשם דיירים, ייתכן שיהיה צורך בניקוי עמוק של השטיחים, הריהוט והחללים בכלל. בנוסף, ניקיון המטבח והשירותים עשויים להיות משמעותיים יותר ויכולים להשפיע על המחיר הסופי של השירות.
 
ניקיון לדירה חדשה 2 חדריםהחל מ 1100 ש"ח
ניקיון לדירה חדשה 3 חדריםהחל מ 1400 ש"ח
ניקיון לדירה חדשה 4 חדריםהחל מ 1600 ש"ח
ניקיון לדירה חדשה 5 חדריםהחל מ 1850 ש"ח
  • ניקיון דירת 2 חדרים – החל מ 1100 ש"ח
  • ניקיון דירת 3 חדרים – החל מ 1400 ש"ח
  • ניקיון דירת 4 חדרים – החל מ 1600 ש"ח
  • ניקיון דירת 5 חדרים – החל מ 1850 ש"ח
אנא שים לב שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם למיקום הדירה ולתנאים נוספים שעשויים להיות רלוונטיים.

ניקיון בתים חדשים

כאשר מדובר בניקיון בתים חדשים העבודה מעט שונה, בתים לרוב מחולקים למפלסים וצריכים זהירות מוגברת. גם כשמשתמשים בחומרים משובחים ובמיטב המכשור המקצועי לניקיון הבית החדש שלכם, צריך את ניסיוננו הממושך. אנו משתמשים במכונות לניקוי בקיטור, שואב אבק תעשייתי, מכונות לשטיפת והברקת רצפות, ועדיין צריך ניסיון. וכל זאת תוך שימוש במיטב חומרי הניקיון שיש בשוק שבנוסף ליעילותם בניקיון, נושאים גם תו תקן.

ניקיון בתים חדשים זה אנחנו וזה אומר שכשמפתחות הבית אצלנו, אתם יכולים לישון בשקט ושלווה. מגורים בדירה מלוכלכת אינם רק לא נעימים, הם מסוכנים לבריאות ועשויים לגרום, נזק ממשי לדירה. באמצעות הזמנת שירותי ניקיון של Cleaning Service, תשמרו על ערך הדירה ותשפרו את איכות חייכם.  אם אתם בעלי הנכס מן הסתם תשפרו את הסיכוי להשכיר מהר, ותקבלו יותר מהשוכרים שלכם.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ מצריך מקצועיות נקודה, חברה שאינה מקצועית עלולה לגרום לנזקים רבים, במיוחד בדירות מרוהטות. חומרי השיפוץ בדרך כלל חומרים מאד קשוחים הכוללים דבקים למנהיים, רובה בחיפוי הקירות וצבעים הקשים להסרה. החומרים בהם נעזרים הם חומרים חזקים מאד, ולכן הידע בשימוש בהם הוא קריטי, אחרת יוצא שכרכם בהפסדכם. העובדים בחברה חייבים לעבור הכשרה גם תאורטית ובעיקר מעשית, כיצד לדלל חומרים אלו ובמידת הצורך, לכסות פריטים שיכולים להיפגע. המכשור בהם משתמש העובד חייב להיות מקצועי ביותר, כמו סכיני גרוד, כריות קרצוף עדינים, ומיומנות לשימוש בהם. אנו חברת ניקיון לאחר שיפוץ וותיקה ומוערכת, מבטיחים לכם שירות מקצועי ויעיל ברמה גבוהה מאד, ובעיקר קפדני לשמירת הנכס ומסירתו חף מנזקים. 
 

ניקיון דירה לפני אכלוס 

כאשר רכשתם דירה חדשה וקבלתם מפתחות מהקבלן, מוטב לנקות אותה לפני כניסה, ניקיון דירה לפני אכלוס מוזילה עלויות. צריך לציין בעיקר את הנוחות לחברת הניקיון לבצע ניקיון דירה חדשה כאשר היא ריקה, כאשר אין צורך להתעסק עם הזזת רהיטים. פירוק התריסים והחלונות ממקומם על מנת לנקותם פשוט יותר, כמו כן גם ההתעסקות עם מים מקלה מאד. הצורך לעבוד בשטחים קטנים כאשר הדירה מרוהטת משפיע כמובן על הזמן שלוקח השירות, וזאת הסיבה העיקרית שהלקוח יחסוך לא מעט. 

 

עוזרת בית או חברה מקצועית וההבדלים?

מומלץ להזמין אחת לתקופה גם שירותי ניקיון דירות מקצועיים לניקיון הדירה, למרות שיש לכם עוזרת. ניקיון שוטף אינו מספיק יסודי לעומת חברת ניקיון המשתמשת בחומרי ניקיון מקצועיים, ומכשור חדשני.  לאחר שיפוץ בדירה כשנותרו בה לכלוך כמו טיח וצבע, ולפני כניסה לדירה חדשה התקשרו אילנו.

חברתנו מספקת שירותי ניקיון דירות ברמה הגבוהה, בהדגשה על שירות איכותי, אמין ואדיב מול הלקוח. אצלנו תקבלו ניקיון יסודי ומקצועי, המתאים כאמור לדירות חדשות, לאחר בנייה, לפני אכלוס וכדומה.  לנו צוותים מיומנים בעלי ניסיון וידע, המסוגלים לבצע פוליש וניקיון, ולהפוך בית מטונף למצוחצח ומבריק.

אז רגע לפני שתשקלו להזמין חברת ניקיון לדירות, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לסייע לכם. תוכלו להתקשר אילנו בכל שעה או להשתמש בוואטצאפ, בכל שעה ולקבל מענה זמין.

מחירון לניקיון דירה במחיר מבצע – קיץ 2023

ניקיון דירה לפני כניסה עד שטח של 40 מ"ר
החל מ 1250 ש"ח
ניקיון דירות מרוהטות בשטחים זהים כלומר עד 40 מ"ר
החל מ 1450 ש"ח
ניקיון דירות לאחר שיפוץ (ריקה מתכולה) עד 40 מ"ר
החל מ 1300 ש"ח
ליטוש רצפה ביהלום
החל 15₪ למ"ר

א. ניקיון דירה לפני כניסה(ריקה ללא רהיטים) עד שטח של 40 מ"ר 1250 ש"ח לא כולל מע"מ.

ב. ניקיון דירות מרוהטות בשטחים זהים כלומר עד 40 מ"ר תוספת של 200 ש"ח לא כולל מע"מ.

ג. ניקיון דירות לאחר שיפוץ (ריקה מתכולה) 40 מ"ר, 1300 ש"ח ותוספת למרוהטת 250 ש"ח + מס.

ד. כל 10 מ"ר נוספים תוספת של 150 ש"ח וכמו כן תוספת של פוליש ווקס לרצפה 120 ש"ח בנוסף.

לבירורים ולייעוץ ראשוני חייגו 050-8092617 למני או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם מקצועית"

 

שאלות נפוצות בנושא ניקיון דירות

בשביל לתת מחיר לניקיון דירה צריך לדעת כמה דברים חשובים, כמו: איזה גודל של דירה? איזה ניקיון צריך לעשות בדירה? והאם הם רוצים לעשות גם פוליש או בלי. בגדול מחיר ניקיון של דירה נע בין 1250 -3000 ש"ח שוב תלוי בדירה. לפרטים וקבלת מחיר התקשרו אלינו.

חברת ניקיון דירות מקצועית מגיעה עם מכשור שאינו ברשותכם, וחומרי ניקוי שידכם אינה משגת. הידע והמקצועיות של חברת ניקיון נצבר עם השנים והם יודעים את כל השיטות איך לנקות בצורה מקצועית.

מאמץ לנקות את הדירה לבד אמנם יחסוך, על הרבה לא בטוח. השעות של הניקוי יפנו לכם

זמן להרוויח מעיסוקכם, ולקבל חשבונית ולהגיש אותה כהוצאה מוכרת במס.

חברת ניקיון מחזיקה ציוד כמו שואבי מים ומכונות פוליש, ופוליש לרצפה משדרג את נראות הדירה.

הברקת המרצפות בעזרת פוליש קריסטל לדוגמה, מחזיקה שנים רבות, אינה מחליקה, מבריקה מאד ומרעננת.  

חברת ניקיון קלינינג סרוויס
חברת ניקיון קלינינג סרוויס

חברת ניקיון ופוליש לבתים ודירות המובילה בישראל. CLEANING SERVICE היא חברת ניקיון ופוליש לבתים ודירות, אחת המובילות והוותיקות בישראל, המספקת ניקיון ו-פוליש לרצפה. חברתנו הוקמה בשנת 1986 ומאז צברה עשרות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ.
כתובת: רחוב גליפולי 60 תל-אביב

ניקיון דירות

עוד בנושא

לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

מידע מקצועי לפי נושא

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו
תוכן עניינים
ניקיון דירות

עוד בנושא

לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

מידע מקצועי לפי נושא

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו
תוכן עניינים
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר