חברת ניקיון בקריית אונו

שירותי הניקיון של חברת cleaning-service

חברת ניקיון בקריית אונו והסביבה

חברת ניקיון בקריית אונוחברת ניקיון בקריית אונו – התשובה לכל בעיות הלכלוך וחוסר הניקיון בבית שלכם! כשסיימתם את כל עבודות השיפוץ בבית שרכשתם או שסתם רציתם לעשות מן אוברול של ניקיון לפני החגים, זה אומר שכשאתם קוראים שורות אלו כבר הבנתם כנראה שאתם חייבים עזרה מחברה לניקיון בתים מקצועית ומומלצת שתבצע זאת עבורכם.

לביצוע ניקיון שישנה את נראות הבית בכלל או ניקיון בתים לאחר שיפוצים בפרט עוזרות בית אינן הפתרון, אתם עצמכם לא חושבים לעשות זאת ואפילו אינכם רואים זאת כאופציה, והאמינו לנו אתם לא לבד זאת עבודה קשה ומצריכה ידע בנושא.

אלו רק מקצת הסיבות שצרכים חברה מקצועית לסוג עבודות מעיין אלו, דוגמה נוספת היא שהדירה החדשה שרכשתם מהקבלן נוקתה ניקיון ראשוני אך עדיין מלוכלכת ומאובקת בכל פינה ופינה.

אז איך מכל חברת ניקיון בקריית אונו נוכל אנו לבחור חברה מקצועית אמינה וזולה, כזאת שעבור מחיר הוגן ולא יקר תבצע לנו את הניקיון ותשמור על הבית שלנו מנזקים כתוצאה מהניקוי.

אז ההצעה שאנו חברת ניקיון ופוליש בבקעת אונו ממליצים לכם זה ראשית כל, לבקש מבעל המקצוע להגיע לביתכם ולתת לכם הצעת מחיר לאחר שראה את המקום, כך בוודאי תוכלו למנוע מעצמכם את עגמת הנפש ממשא ומתן שיחזור בוודאות, בבוקר יום ביצוע העבודה כשיגיע הקבלן המבצע.

הוא תמיד יטען  שדיברתם בטלפון על משהוא אחר למרות שתיארתם במדויק איך נראית דירתכם, וגם נדבתם פרטים כמו סוג הריצוף בדירה ודקדקתם אפילו בסוג העץ של הפרקטים בחדרים ואיך נראים החדרים הרטובים.

המחירים המוקפצים על ידי חברות הניקיון השרלטניות הוא לפעמים בלתי נתפס וזה מרגיש נורא, לכן התעקשו שבעל העסק יגיע ויגיש לכם את הצעת המחיר שלו בכתב, לבקש המלצות מהסביבה הקרובה לכם לקריית אונו, כך תוכלו לבדוק שזה לא איזה המלצה סדרתית.

אנחנו אפילו לא רוצים להרחיב מדי את הנושא ולכן נאמר כך, חברה שרלטנית על פי רוב מעסיקה עובדים שאינם מיומנים והסיכון הכרוך בכך, הוא נזק שיכול להגיע לפעמים גם לעשרות אלפי שקלים ולך תמצא אותם לאחר מכן.

אנו כחברה המספקת שירותי ניקיון לדירות לפני ואחרי מעבר, מקצועית בתחום הספציפי הזה כבר מעל שלושה עשורים המספקת לעבודות מסוג אלו, עובדים מיומנים וותיקים ומכשור מקצועי וחדשני.

אצלנו אין עבודה שהיא קטנה או גדולה מדי עבורנו, אנחנו תמיד נשלח נציג שלנו שיגיש לכם הצעת מחיר כתובה וכמובן יתאם ציפיות אתכם זכרו, הידע המקצועיות והניסיון שלנו כחברת ניקיון מאפשרים לכם תהליך של ניקיון יעיל חסכוני ובטוח.

פוליש לרצפה – עוד שירות של חברת ניקיון בקריית אונו

יש מקרים רבים שהקבלן או השיפוצניק השאירו על רצפת הדירה המון לכלוכים קשים מכל מני סוגים, וכל מה שאנו מנסים לעשות כפעולות ניקוי בעזרת חומרי ניקוי שקנינו אינן עוזרות.

הנושא הזה של טפול ברצפות מצריך חברת פוליש מקצועית ומנוסה שיודעת לבצע זאת, המשכילה לזהות את סוג האריחים ששמתם ולהשתמש בחומרים מתאימים, על מנת לשמור על הטקסטורה של האריחים ולא לפגוע בהם.

רצפות כגון גרניט פורצלן שהן כבר כשני עשורים מככבים כמעט בכל בית בישראל, אינן צריכות כל חומר הברקה שימרח עליהן אחרת במשך שטיפות מרובות יתחילו להשחיר ולהראות זוועה.

רצפה ישנה מצריכה לפעמים השחזה קלה [ ליטוש בגרגירי אבן יהלום ] על מנת להסיר את כל השכבה הישנה, ולגלות את המרקם המקורי ולהבריק את המרצפות בהברקה קריסטלית או פוליש ווקס.

רצפת שיש ישנה ניתנת לחידוש מוחלט ולהחזרת השיש למצב קנייתו וגם לאחר שנים רבות, בשיש כמובן יש כדאיות לחדש אותו בליטוש יהלומים כי הוא הרבה יותר יקר מאשר כל שאר הרצופים, והמראה שלו מקפיץ את הנראות ומעשיר את הבית בצורה בלתי רגילה.

אז מה עדיין לאחר כל האינפורמציה שקראתם, עדיין יש לכם ספק אם להזמין אותנו להצעת מחיר בלתי מחייבת ולהסיר כל דאגה מלבכם.

מחירים והנחות מיוחדים למזמינים עכשיו

Call Now Button