פוליש לרצפה בראשון לציון

פירושה של המילה פוליש, הינה קרצוף. בהקשר של חידוש מרצפות הבית, הכוונה לניקיון יסודי המותאם לפי סוג המרצפות באמצעות מכונת קרצוף משוכללת לחידוש מראה הרצפה. רבים מהצרכנים בוחרים להשתמש בשירותיה של חברת פוליש לרצפה בראשון לציון או בכל אזור אחר בארץ, בשל העובדה כי לחברה יש את הכלים והידע להתאים את הפוליש בהתאם לסוג המרצפות, מה שכמובן יניב תוצאות מדהימות למראה מצוחצח. 

רצפה נקייה אחרי פוליש

לכל רצפה קרצוף שונה – סוגי מרצפות ופוליש

כבר לפני שיפוץ או רכישת דירה חדשה מקבלן, בוודאי יצא לכם לשמוע על חלק מסוגי המרצפות הבאים המוכרים כמעט לכל אדם בישראל: קרמיקה, שיש, אבן, פורצלן וגרניט. הסוגים הללו מוכרים בשל העובדה כי הינם הנפוצים כיום במרבית הבתים בישראל, וכי הינם הנוחים לשימוש ותחזוקה שוטפת. אך יש לציין כי לכל אחת מסוגי המרצפות הללו יש יתרונות כמו חסרונות. כך לדוגמה ברצפות העשויות אבן, לא ניתן להשתמש בחומרי ניקיון חומצתיים מפני שאלו עלולים לגרום נזקים בלתי הפיכים למרצפות הבית. 

בחלק מסוגי המרצפות קיים הצורך גם בליטוש מרצפות אומנתי, כמו למשל כאשר ישנן חריטות ושריטות ברצפות העשויות שיש או אבן, שאז פוליש לרצפה בראשון לציון לא יעשה את העבודה לבד. כמו כן, בסוגים אלו ניתן אף להוסיף מראה מבריק בצורת הברקה קריסטלית הנעשית באמצעות שלושה שלבים:

  1. הכנת המרצפות – הכוונה להמסת שומנים והסרת כל שכבת לכלוך. 
  2. החדרת חומרי הברקה – המיועדים עבור סוגי המרצפות הספציפיות שבביתכם.
  3. משמר קריסטלי – לצורך שימור מראה המבריק למספר שנים טובות, כך שתוכלו ליהנות ממראה יוקרתי לבית.

פוליש לרצפה בראשון לציון עם ניסיון עושה את ההבדל

חוסר ידע וניסיון יקח אתכם למקום שממנו תרצו להימנע, והוא ריצוף מחדש לבית בשל שגגה בהתאמת סוגי חומרי הניקיון. כדי להימנע ממצב זה, עליכם להיערך נכונה, והכוונה לבחירת חברת ניקיון בעלת ניסיון, הבקיאה בסוגי המצרפות בכלל ובפוליש לרצפה בפרט. סינון נכון של חברת פוליש לרצפה בראשון לציון, הינו הכרחי ועליכם לסנן היטב חברות אשר אינן אמינות או כאלה חסר ידע, כלים וניסיון. 

חברת cleaning service הינה חברה וותיקה בעלת שם ומוניטין מעל 25 שנה, בכל הקשור לעולם הניקיון, ובין היתר גם מספקת שירות פוליש לרצפה בראשון לציון ובשאר אזורי הארץ. את החברה מנהל במצוינות חיים כהן, אשר חרט על דגל החברה את עניין המקצועית ואיכות העבודה הכוללים: עבודה עם ציון משוכלל, חומרי ניקיון מהשורה הטובה ביותר וצוותי ניקיון אדיבים וכאלה אשר יהיו שם כדי לחדש את מרצפות הרצפה ולהחזיר הברק והיופי לרצפת הבית.

ניקיון, גבר ואישה מנקים

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

Call Now Button
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר