ניקוי שטיחים

תוכן עניינים

ניקוי שטיחים באופן יסודי

ניקוי שטיחיםניקוי שטיחים עושים אצל חברה מקצועית או לא עושים בכלל: מחפשים חברת ניקיון מקצועית לניקוי שטיחים יסודי? זקוקים לשירותי ניקיון שטיחים? הגעתם למקום הנכון!

אין כמעט בית או משרד בישראל שאין בו שטיחים. לעתים מדובר בשטיחים בודדים – ולעתים מדובר בשטיחים מקיר לקיר שמכסים את כל שטחו של הבית. שטיחים מוסיפים יופי רב לכל חדר, ומעניקים לו אישיות, מה שמסביר את הפופולריות הרבה שלהם בארץ ובכל העולם.

עם זאת – לשטיחים יש נטייה לצבור אבק ולכלוך רב – מה שמחייב לבצע ניקוי שלהם באופן קבוע. מי שלא יבצע ניקוי באופן יסודי – יגלה עד מהרה כי יופיים של השטיחים נפגם, והם סובלים מבלאי. בנוסף – מי שסובל מאלרגיות – רגיש מאוד להצטברות האבק בשטיחים.

אנו מתמחים לא רק בשירות ניקיון בתים אלא גם בביצוע ניקיון לשטיחים – הן ניקוי קבוע יומיומי, וכן ניקוי יסודי ועמוק יותר. אנו מתמחים בניקוי של כל סוגי השטיחים, וכן בניקוי ספות, ניקוי כורסאות וכו'. לחברתנו ניסיון רב שנים בניקוי מסוג זה אצל מאות לקוחות מרוצים.

ניקוי שטיח בסיסי נעשה בדרך כלל בבית באמצעות שואב אבק, אשר מסיר את הלכלוך. בעבר היה נהוג לבצע ניקוי שטיח באמצעות תליה שלהם – וחבטות בהם מחוץ למרפסת. שיטת ניקוי זו אינה מומלצת והיא גורמת נזקים לשטיחים.

מה עושים אם אני זקוק לניקוי שטיחים וברשותי יותר משטיח אחד?

אם אתם גרים בבית קטן עם מעט שטיחים, תוכלו להסתדר עם משימת ניקיון השטיחים היומיומית בעצמכם. אך מי שיש ברשותו כמות גדולה של שטיחים – או בבית פרטי גדול או בבנייני משרדים וכו' – זקוק לחברת ניקיון מקצועית לתחזוקה הקבועה ולביצוע הניקוי ובכל מקרה – אחת לתקופה – כל שטיח זקוק לניקוי יסודי יותר מאשר סתם שאיבת אבק. ניקוי יסודי מאריך את חייהם של השטיחים, תורם ליופיים וכן עוזר לשמור על בריאות הסובבים.

אנו מבצעים ניקוי של שטיחים מזה שנים רבות – ויש לנו ניסיון רב בשירות זה ומכל סוגי השטיחים. ניקוי מקצועי מנקה את הסיבים של השטיח מבלי לפגוע באיכותו. ישנן שיטות  רבות – מקרצוף ועד ניקוי באדים – ויש להתאים את השיטה לסוג השטיח, דבר הדורש ידע מקצועי בניקוי שטיחים. חברתנו עושה שימוש בציוד לניקוי שטיחים באיכות הגבוהה ביותר, ומשתמשת אך ורק בחומרי ניקיון יעילים ולא מסוכנים – שמיוצרים על ידי חברות מוכרות. חשוב מאוד להתאים את חומרי הניקוי הנכונים לשטיחים השונים – כדי להבטיח ניקוי שטיחים יסודי וכדי לא לגרום נזק לשטיחים.

במקרים של שטיחים מקיר לקיר לעתים מצבו של השטיח כבר גרוע עד כדי כך שלא ניתן לנקותו. במקרים כאלה לא מומלץ לבצע ניקיון שטיחים מקיר לקיר – אלא הסרת שטיחים מקיר לקיר. חברתנו מתמחה לא רק בניקיון שטיחים – אלא גם בהסרת שטיחים מקיר לקיר – ולאחר מכן בביצוע ניקוי מקיף ויסודי של הרצפה מחומרי הדבק השונים – בפוליש שמתאים לסוג הריצוף.

אז אם אתם מחפשים חברה לניקוי שטיחים בפרט וחברת ניקוי דירות בכלל – אל תהססו ליצור איתנו קשר, ונשמח לסייע לכם!

חברת ניקיון קלינינג סרוויס
חברת ניקיון קלינינג סרוויס

חברת ניקיון ופוליש לבתים ודירות המובילה בישראל. CLEANING SERVICE היא חברת ניקיון ופוליש לבתים ודירות, אחת המובילות והוותיקות בישראל, המספקת ניקיון ו-פוליש לרצפה. חברתנו הוקמה בשנת 1986 ומאז צברה עשרות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ.
כתובת: רחוב גליפולי 60 תל-אביב

חברת ניקיון בפתח תקווה

עוד בנושא

לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

מידע מקצועי לפי נושא

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו
תוכן עניינים
חברת ניקיון בפתח תקווה

עוד בנושא

לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

מידע מקצועי לפי נושא

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו
תוכן עניינים
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר