טיפים לניקיון דירות חדשות

טיפים לניקיון דירות חדשות

טיפים לניקיון דירות חדשותטיפים לניקיון דירות חדשות הוא דרך הכרחי לכל בית חדש. נכנסים לדירה חדשה? צריכים לנקות את הדירה אחרי שיפוץ? ריכזנו עבורכם 5 טיפים שאנו משתמשים בתהליך ניקיון דירות .

הקדמה:

בתחום ניקיון הדירות והבתים בישראל ישנם המון חברות המציעות שירותי ניקיון דירות, ראינו לנכון לציין כיצד בתהליך מסודר אנו מסייעים לבתים חדשים לפני כניסה או ל- דירות אחרי שיפוץ לקבל מראה מבריק ונעים.

חומרי ניקיון

אנו מקפידים שחומרי הניקיון שלנו יאפשרו לריצוף שלכם לחזור למראה מבריק, החומר נמרח ומנוקה באותו יום העבודה ככה שלא יישארו לכם שאריות.

החומר אינו רעיל, מאפשר לקבל תוצאות איכותיות.

מכונת פוליש איכותית

רובנו בזמן שטיפת הרצפה נתקלים בכתמים קשים ואף לכלוך שנדבק לרצפה ומסרב להתנתק ממנה, אנו מוצאים את עצמנו נאבקים מול אותם כתמים ומפעילים כוח מיותר על המגב בכדי להסירם, הטיפ הזה יקל עליכם מאוד בעט שטיפת הרצפה, ליפני התחלת הספונג'ה מומלץ  לשפוך מים חמים באזורים המוכתמים  כך שהמים החמים ירככו את הכתמים בקלות ויתאפשר לנו בקלות לנקות את כל הכתמים והלכלוך הדבוק ברצפה.

חברה לניקיון בתים

חברת ניקיון בתים הינה הפתרון הטוב ביותר עבור כולם, גם עבור אנשים לא עצלנים. חברת ניקיון בתים מכילה אנשי מקצוע אשר יודעים לבצע את משימות הניקיון בצורה הנכונה ביותר, אנשי המקצוע הללו ידעו לבחור את חומר הניקוי הנכון עבור אותו כלי או משטח שאותו מנקים, בחירה לא נכונה של חומר ניקוי יכולה לבוא בחשבון בפגם או נזק שנגרם לציוד הבית, אי שימוש בחומר ניקוי נכון יבוא לידי ביטוי בקיפולים, דעיכה בצבע, כתמים על ציוד הבית, ועוד. לכן גם לאנשים הלא עצלנים מומלץ להתאזר בחברת ניקיון בתים בכדי לחסך את הנזקים הללו.

למה כדאי להשתמש בשירותי חברת ניקיון בתים

חברת ניקיון בתים יכולה לחסוך מאתנו זמן יקר שמהלכו אפשר לנוח או להשקיע בדברים אחרים, כמו למשל לקדם את הקרירה או לצאת לטיול עם המשפחה והילדים, וכל זאת  בלב שקט שאנשי מקצוע דואגים לסדר וניקיון הבית בצורה המקצועית ביותר.

לאחר שיפוצים או מעבר דירה חברת ניקיון תדע לספק לנו את השקט שאנו צריכים ותדאג לנו לכל מטלות הניקיון של הבית מ א' ועד ת' בכדי שנחזור הבית לבית נקי ומסודר.

ניקיון רצפה

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

Call Now Button
חברת ניקיון בתים בפתח תקווה
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר