פוליש לרצפה במחירי מבצע לחורף 2019

כל שנה בתחילתה חברת ניקיון cleaning-service יוצאת במחירי מבצע בנושא פוליש לרצפה מכל סוג, כולל פרקטים ופי וי סי. יש המון סוגים של רצפות, חלקן מוברקות בפוליש ווקס, אחרות מומלץ לבצע פוליש קריסטל, וגם חומר אקרילי מתאים לסוגים שונים.

פוליש לרצפה במחיר מבצע "טראצו"

יש סוגים רבים של רצפות פשוטות וזולות שהיו מרצפים בעזרתן את רצפת הבית, המשותף לכולן הוא שההברקה שלהן נקראת פוליש לרצפה בעזרת ווקס. רצפת טראצו היא הרצפה שכולנו זוכרים מהעבר, רצפות אמנם ישנות אבל חזקות מאד העשויות מתערובת של מוזאייקה וחלוקי אבן טבעית. יש כמה סוגים של רצפה זו, חלקם מעוטרים בחתיכות שיש מסוג חברון אחרים בשיש קאררה, ויש את היקרים יותר המעוטרים בפרלאטו רויאל. המשותף לרצפות אלו שהם נעשים באותו תהליך ביצוע, והגדלים שלהם לרוב מגיעים 30 ס"מ על 30 ס"מ, ן20 ס"מ על 20 ס"מ. רצפות אלו ניתנים לחידוש היות ויציקת הטקסטורה שלהן היא למעלה משלושה ס"מ, ניתן ללטש ולחדש אותן  מספר רב של פעמים. תהליך החידוש נעשה על ידי מכונות מיוחדות המסירות את השכבה העליונה שהתבלתה, מגלות מרקם חדש, ומבריקות אתן בעזרת יהלומים מיוחדים לליטוש רצפות. תהליך מסוג זה הוא יקר יחסית לפוליש ווקס, אך זול מאד יחסית להחלפת ריצוף בבית שיקר בהרבה. על פי רוב ההעדפה היא לנקות את הרצפה ע"י קרצוף הרצפה היטב עם מכונה, ולבצע בה פוליש ווקס במריחה ולהעזר בפד להברקה. ויש כמובן את האפשרות להבריק אתן בעזרת פוליש קריסטל שהוא מעט יקר יותר, ועל הפרטים עליו נרחיב בהמשך המאמר. וכעת פוליש לרצפה במחירי מבצע לחורף 2019

מחיר לפוליש ווקס

חברת cleaning-service כפי שהוזכר יצאה בפתיחת חורף 2019 במבצעי מחירים על מנת להגדיל את קהל לקוחותיה. המחיר המומלץ לווקס לרצפת טראצו הוא 10 ש"ח למ"ר,  והיום מבצע לחורף 25% הנחה רק 7.5 ש"ח למ"ר.

פוליש קריסטל לרצפה

שיש הוא עולם ומלואו, יש כ-100 סוגי שיש שונים חלקם אבן טבעית רכה ואחרות קשות יותר, אם כן איזה פוליש קריסטל איכותי העשויה שיש הוא הטוב ביותר. נתחיל עם השישים הרכים המוכרים לנו ביותר מארצנו והם, שיש חברון, שיש מצפה, ואבן חלילה שהמשותף לכולן הוא שהם רכים. שיש רך נשחק יותר מהר משיש חזק, מראה האבן עם הזמן נראה מט שאבד יופיו ומומלץ, לחדש או להבריק אותו. פעולת ההברקה לסוגי שיש אלו נקרא הברקת קריסטל לרצפת שיש, פוליש קריסטל נעשה בשיטת המגנזיום מפזרים חומר קריסטלי ומבריקים, בעזרת מכונה וצמר אלומיניום. ההברקה נעשית במספר שלבים שהם חומר יסוד בראשונה, חומר הקריסטל להברקה, ולסיום מריחת סילר למניעת ספיגה בשיש. בשיש כמו פרלאטו רויאל רזינה שהוא שיש מלאכותי, ועוד סוגי שיש רבים שהם חזקים, אין צורך בפעולה השלישית מכיוון שאינם סופגים כלל. יש לציין שגם סוגי שיש אלו ניתנים לחידוש בדיוק כמו רצפת טראצו, וניתן ללטש אותן ולהחזירן למצבן החדש מספר רב של פעמים.

מחיר הברקת קריסטל

המחיר המומלץ לביצוע פוליש קריסטל לרצפת שיש הוא 15-20 ש"ח למ"ר, והיום מבצע לחורף 25% הנחה.

מחיר ליטוש לחידוש רצפת טראצו או שיש, נע בין 80- ל100 ש"ח למ"ר, והיום מבצע לחורף 15% הנחה

פוליש לרצפה

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

רצפת גרניט פורצלן אינה מתאימה להברקה ולכן המילה פוליש אינה בדיוק במקומה, אז במקום זה נשתמש במילה קרצוף שהיא הרבה יותר נכונה לה. רצפה זו שהחלה דרכה כבר בסוף שנות השמונים במרכז תל אביב, ומאז כבר מרוצפת ברוב חלקי הארץ ובעיקר, בערים הגדולות. גרניט פורצלן היא רצפה הנעשית בתהליך מאד מורכב שבסיומו, התערובת נכנסת לתנור בטמפרטורות גבוהות, מה שעושה אותן עמידות מאד בפני שחיקה. היום מיצרים אלפי דוגמאות בריצוף זה המשוות להן מראה של שיש טבעי או כל ריצוף אחר ואפילו, מראה של פרקטים ועץ טבעי. גרניט פורצלן גם נעשית ברמות שונות של החלקה, מהמחוספסות ביותר בדרגה עשר, ועד למוחלקות ביותר שהנראות שלהן הם ממש כמו שיש. לאחר הריצוף ממלאים את החריצים שבין האריחים ברובה אקרילית או אפוקסי, והניקוי שלהן שונה מרמת החלקה גבוהה לרמת החלקה גסה. הרצפות המחוספסות מן הסתם מסובכות יותר לניקוי שכן חומרי השיפוץ שנמרחו עליהן, נכנסות לכל נקבובית פתוחה. הטיפול ברצפה זו מתבצע בעזרת חומר הנקרא h.g ומקורצף בעזרת מכונה עם פד רך כשהרצפה חלקה, ובעזרת רשת יהלום להסרת כתמי הצבע והרובה, במקרה של רצפה מחוספסת.

מחיר לפוליש לגרניט פורצלן.

המחיר המומלץ לקרצוף וניקוי גרניט פורצלן נע בין 15-30 ש"ח למ"ר, והיום מבצע לחורף 2019 30% הנחה

פוליש לרצפת פרקט

פוליש לרצפה מסוג פרקט דומה מאד לתהליך הנעשה על רצפת אבן, ההבדל היחידי הוא שכמות המים לניקוי קודם ההברקה, הוא מאד מינימלי. עולם הפרקטים כיום הוא עשיר בצורה בלתי רגילה ומונה מאות רבות של סוגים ודוגמאות, חלקו הגדול עשוי דמוי עץ [ לימנציה] ולא מעט עשויים עץ טבעי. הברקת פרקטים סינטטים אינה נעשית באותם חומרים שמשתמשים לעץ טבעי, ולכן  אופן העבודה והמחירים שונים גם כן. פרקט מעץ טבעי מטופל בחומרים יחסית יקרים והטיפול בו. לוקח זמן ניכר בהרבה מאשר בדמויי העץ. יש מקרים רבים בפרקט העשוי עץ טבעי שלפני טיפול ההברקה בו, צריך ללטש ולהסיר את המרקם הישן קודם, ולאחר מכן לבצע את עבודת ההברקה. פוליש לרצפת פרקט נעשה עם מכונות ומיותר לציין שרק חברת פוליש מנוסה ומקצועית, תוכל לבצע זאת ללא נזקים.

מחיר פוליש לפרקטים 

המחיר המומלץ לביצוע פוליש לפרקטים נע בין 15-25 ש"ח למ"ר, והיום מבצע לחורף 2019 25% הנחה

המחיר המומלץ לליטוש פרקטים מעץ טבעי כ-120-150 למ"ר, והיום מחירי מבצע לחורף עד 30% הנחה.

פוליש לרצפה חדשה

חברת פוליש וניקיון cleaning-service.co היא גם חברת ניקיון לדירות ובתים חדשים וישנים, ניקיון לאחר שיפוצים ובנייה, ושירות לפני מעבר בתים משרדים ודירות.

SOFA WEB 1

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

כתבות ומאמרים נוספים

שאולי תאהבו

בחירה נכונה של חברת ניקיון מומלצת

בחירה נכונה של חברת ניקיון מומלצת

בוחרים נכון חברת ניקיון מומלצת מכל החברות כל אחד יכול לנקות את ביתו ובכל זאת כדי לבצע את העבודה באופן…
חברת ניקיון עם המלצות

חברת ניקיון עם המלצות

חברת ניקיון עם המלצות וניסיון חברת ניקיון עם המלצות מלקוחות זו בדיוק החברת חברת ניקיון איכותית לבתים שאתם צריכים להזמין…
חברת ניקיון מומלצת

חברת ניקיון מומלצת

חברת ניקיון מומלצת לדירות ובתים חדשים קיבלתם את המפתחות לבית החדש שלכם, כנראה שאתם צריכים חברת ניקיון מומלצת ומקצועית לבתים…
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית?
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר