פוליש לרצפה בהרצליה

תוכן עניינים

המראה של רצפה נקייה, הינה הכרחית בכל בית ובכל משרד. מראה מבריק, משרה אווירה של מקום מטופח אשר נקיות ואסתטיקה הינן בראש סדר העדיפויות. אך גם בבתים ובמשרדים המקפידים על ניקיון ותחזוקה שוטפת, אחת למספר שנים מגיע הצורך בפוליש לרצפה בהרצליה או בכל אזור אחר בו אתם גרים ורצוי אצל חברה מקצועית הבקיאה בסוגי הפוליש השונים. 

המטרה של עבודת פוליש לרצפה, היא קודם כל להחזיר את המראה הראשוני והחדש של הרצפה, וזאת באמצעות קרצוף יסודי המסיר את שכבות הלכלוך, השומנים והכתמים שנוצרו עם ובמהלך השנים במרצפות הבית או המשרד. 

גבר רץ, רצפה מבריקה

מהו סוג הפוליש המתאים לרצפות שלכם?

בירור קצר לגבי פוליש לרצפה בהרצליה ובשאר ערים, מעלה מספר שיטות פוליש השונות זו מזו. גם אם מעולם לא ביצעתם קרצוף יסודי מקצועי לרצפה, תוכלו להכיר את השיטות השונות וההבדלים ביניהם ובכך תדעו מהו הסוג המומלץ לרצפה אצלכם בבית. 

ראשית סוג הרצפה: אין הכוונה ליצרן מסוים, דגם או צבע, אלא לשאלה הבסיסית והיא האם הרצפה בעלת כושר ספיגה או לא? ברצפות אטומות אשר אינן בעלות אפשרות ספיגה כמו קרמיקה וכדומה, לא ניתן לבצע פוליש קריסטל, אלא רק קרצוף יסודי להסרת הלכלוך והכתמים. לעומת זאת ברצפות המאפשרות ספיגה והחדרת חומרי הברקה, ניתן לבצע בנוסף לקרצוף היסודי גם מראה מבריק ויוקרתי למרצפות הבית. 

המדד השני לקביעת סוג הפוליש המתאים הינו התוצאה הסופית שאותה תרצו לראות בסיום העבודה. למשל ברצפות שיש אשר סובלות מחריטות וסדקים, קרצוף יסודי לבדו לא יספק את התוצאה הרצויה, אלא יהיה צורך גם בליטוש מרצפות הכולל הסרת שכבה דקה של השיש עד לגובה החריטות. במקרים מסוימים שבהם ליטוש עלול לפגוע באיכות הרצפה, החברה תציע לכם מילוי לחורים בהתאם למצב הרצפה. 

פוליש לרצפה בהרצליה – פתרון חסכוני 

ישנם עוד פרמטרים נוספים להתאמת סוג הקרצוף לרצפה, אך חברת פוליש בהרצליה מקצועית תדע להציג לכם את האופציות הקיימות, כך שתוכלו לבחור באפשרות המתאימה ביותר עבורכם. מחירי פוליש כיום אינם יקרים כמו בעבר, וזאת בשל העובדה כי שוק הניקיון והפוליש מציע מבחר רחב של ניקיונות וקרצופים ובזכות טכנולוגיה חדשנית, ניתן להבריק את הבית בעלויות נמוכות ובזמן קצר יחסית ובהתאם לגודל הבית. 

חברת cleaning service מספקת את כל שירותי הניקיון לבית ולעסק הכוללים ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון לבתים חדשים, ניקיון משרדים ועוד. כמו כן לחברה שירותי פוליש לרצפה בהרצליה ובשאר אזורי הארץ, ע"י צוותי מנוסים ואדיבים שיקרצפו עבורכם את מרצפות הבית לקבלת המראה הרצוי ותוצאות ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

שירותי ניקיון נוספים באזור הרצליה

חברת ניקיון קלינינג סרוויס
חברת ניקיון קלינינג סרוויס

חברת ניקיון ופוליש לבתים ודירות המובילה בישראל. CLEANING SERVICE היא חברת ניקיון ופוליש לבתים ודירות, אחת המובילות והוותיקות בישראל, המספקת ניקיון ו-פוליש לרצפה. חברתנו הוקמה בשנת 1986 ומאז צברה עשרות לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ.
כתובת: רחוב גליפולי 60 תל-אביב

פוליש לרצפה בהרצליה - cleaning service

עוד בנושא

לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

מידע מקצועי לפי נושא

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו
תוכן עניינים
פוליש לרצפה בהרצליה - cleaning service

עוד בנושא

לקבלת הצעת מחיר, השאירו פרטים:

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

מידע מקצועי לפי נושא

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו
תוכן עניינים
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר