פוליש לרצפה מצוירת

לבצע פוליש לרצפה מצוירת זאת מומחיות ממש. רכיבי החומר ממנו עשוי ריצוף מצויר הם טבעיים ולכן ליטוש הרצפה הכרחי. אנו חברת ניקיון ופוליש מקצועית ומאוד זהירה כשמדובר ברצפה מצוירת מבצעים זאת במומחיות בעזרת מכונת פוליש ללא חומרים העלולים להזיק. רצפה מצוירת אותנטית ולא רצפות חיקוי המיוצרות כיום איכותן טובה יותר, הצבעים בהן יפים יותר ובהשקעה יחסית קטנה הרצפה יכולה להראות יפה.

רצפות מצוירות קיימות מאות אם לא אלפי שנים והיו מעטרות בתים וארמונות פאר. ניתן עדיין למצוא אותן בלא מעט ישובים בארצנו. רמת הציורים של רצפות אלו בעבר הייתה מלאכת יד מחשבת בפני עצמה. המקוריות והעיצוב הנפלא מרתק עד היום את כל המעצבים והאדריכלים. הם ילחמו אתכם על השארתן בזמן תהליך שיפוץ דירתכם. עצתי לכם לשמוע להם כי חבל לזרוק אוצר למען דבר הנופל בערכו וביופיו. הצבעים הטבועים בה עשויים מחומרים טבעיים כאמור, ובעבר הוכנסה רצפה זו לאחר סיום יצירתה לתנורי חימום של מאות מעלות חום. כל אריח בעבר יוצר על ידי ידיים עובדות ולא נעשה כימנו במכשור מכני מתקדם, לכן עמידותן ושרידותן עד היום, אינו מפליא כלל. עוד בנושא פוליש לרצפה מתקדם.

רצפה מצוירת, טקסטורה מקושקשת

ניקוי לרצפה מצוירת לאחר שיפוץ דירה

לאחר שיפוצים הרצפה התלכלכה מכתמי צבע, טיח וכיו"ב. ומכיוון שחומרים מסירי צבע יכולים לפגוע ברצפה מצוירת אנחנו נמנע מהם בכלל בעת ניקוי הדירה לאחר השיפוץ. נשתמש לשם כך במכונת פוליש ובעזרת רשתות ליטוש עדינות נסיר את כל הצבע והלכלוך, נקרצף רצפה זו היטב, ונמרח עלייה חומר הברקה. חומרים מדללי צבע עלולים בהחלט לפגוע ברצפה מצוירת. הם יבהירו מאוד את הצבעים של הרצפה עצמה, ולפעמים אף יהרסו אותה.

ליטוש רצפה מצוירת

כשבאים לבצע ליטוש לרצפה מצוירת חייבים להיות בעלי ניסיון רב. העובדים בהם אנו נעזרים עוברים הכשרה קודמת כך שהתוצאה מושלמת. לביצוע ליטוש לרצפה מצוירת יש צורך להצטייד בכלי עבודה מתאמים. ריצוף זה רגיש מאוד בגלל השנים הרבות שעבר לכן צריך לכבד זאת. חשוב מאד שהרשתות בהם משתמשים במהלך ליטוש הרצפה, יהיו עדינות מאוד ברמת גרגיר ליטוש P120 והוא יהיה הגס ביותר. הריצוף אינו ניתן לליטוש עם מכונת אבן. הטקסטורה ממנו הוא עשוי מצופה בעובי של 1-2 מ"מ ומכונת אבן עלולה לחשוף תחתית. לאחר שנסיים ללטש את הרצפה כראוי נמרח אותה בחומר מונע ספיגה כך תשמר יותר והצבע המקורי שלה יחזור כשהיה. עוד בנושא ליטוש רצפות.

חברת cleaning-service תבצע עבורכם שירות יעיל ומקצועי של פוליש לרצפה מצוירת. למה לכם לתת למישהו להרוס לכם את הרצפה המצוירת שלכם?

decorative-floor

עוד בנושא

לא נמאו עמודים קשורים

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון לאחר שיפוץ
נגן וידאו
ניקיון דירה חדשה
נגן וידאו
ניקיון לפני כניסה ואכלוס
נגן וידאו

מחירים והנחות מיוחדים

למזמינים עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון דירה חדשה מחיר

החל מ - 650 ₪

ניקיון לפני אכלוס מחיר

החל מ - 550 ₪

ניקיון לאחר שיפוץ מחיר

החל מ - 8 ₪ למ"ר

פוליש קריסטל

החל מ - 12 ₪ למ"ר

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

החל מ - 550 ₪

ניקיון אחרי הצפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון לאחר שריפה מחיר

החל מ - 450 ₪

ניקיון בית מרוהט

החל מ - 850 ₪

Call Now Button
ניקיון בתים
מעוניינים לקבל הצעת מחיר
לניקיון הבית? התקשרו עוד היום 052-6881837
השאירו פרטים ונציגנו יצרו אתכם קשר